Skocz do zawartości

Peugeot S157b


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Następne fotki. To nie jest docelowa rama, tamta jest czarna a felgi są chromowane. Będzie o wiele lepszy efekt. Chciałem tylko przymierzyć bo nie mogłem się doczekać jak całość wygląda. No i opony są do bani. Dedki nie trzymają ciśnienia.

1

2

3

4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie decyduje. Szef każe sługa musi :D

O to chodzi, że czarny lepiej prezentuje się z chromami. To nie jest 100% oryginał.

Mam do zrobienia 6 takich skuterów.

Może ze 2 będą na oryginalny kolor może więcej.

Teraz będę robił na kość słoniową, oryginalny kolor.

Wizualnie czarny będzie dopiero wyglądał jak będzie zrobiony.

Jest mało praktyczny, kurz niestety dobrze widać.

Mnie też się średnio podoba ;p

 

Edytowane przez mahermnih1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 lat później...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. 

Od dobrych dwóch dekad S157B leży, rozłożony w skrzyniach, u rodziców. Brat podjął się złożenia, ale skończyło się na tym, że leży w tych skrzyniach. Kilku elementów brakuje - na pewno lampy, a co do reszty to dawno nie widziałem, więc nie pamiętam. Próbowałem się podjąć odbudowy kilka lat temu, ale praca, rodzina, etc. mnie trochę zajęły i tak został. Planuję znów się za niego wziąć, więc jeżeli ktokolwiek jeszcze żyje( w szczególności @mahermnih1) to byłbym wdzięczny za pomoc w radach 😉

Próbowałem znaleźć gdzieś te amortyzatory gumowe, ale za nic w świecie nie mogę ich wyszukać w internetach. Dodatkowo czy ktoś się orientuje czy dostępna jest jakaś literatura dotycząc motocykla? Kiedyś udało mi się dostać francuski katalog części.

Pewnie w ciągu dwóch-trzech tygodni wrzucę jakieś zdjęcia stanu aktualnego. Mam nadzieję, że w końcu uda się doprowadzić odbudowę do końca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...