Skocz do zawartości

młodzi mają problem - nowe prawko, nowe przepisy kat. a


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam na Allegro - jest kilka samochodów, którymi można jeździć na B1 i nawet nie są jakieś koszmarnie drogie. Gorzej pewnie ze sprzedażą takiego czegoś później, bo niewiele osób u nas faktycznie robi B1.

Chodzi mi również o to, żeby młody jak najbardziej się otrzaskał - z egzaminami i z ruchem ulicznym :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na B1 szkoda kasy. Chyba, że będzie quadem jeździł po drogach publicznych.

Natomiast A1 warto :-)

 

Jestem dokladnie tego samego zdania

 

Oglądałam na Allegro - jest kilka samochodów, którymi można jeździć na B1 i nawet nie są jakieś koszmarnie drogie. Gorzej pewnie ze sprzedażą takiego czegoś później, bo niewiele osób u nas faktycznie robi B1.

Chodzi mi również o to, żeby młody jak najbardziej się otrzaskał - z egzaminami i z ruchem ulicznym :biggrin:

 

Piorko, po nastepnej reformie bedziesz miala problem sprzedac to ustrojstwo - przynajmniuej tak podejrzewam ( pytanie do Was - czy po reformie pozostanie w PL kat B1 ? ).

 

Co do otrzaskania w ruchu to i owszem, zawsze mozesz wprowadzic go w kartoteke i jezdzic z nim w czasie " prywatnym " do bolu. Ten system mozesz chyba ciagnac do jego 18 - tki. Jak bedzie chcial smigac sam, to wezmie Duke'a :icon_mrgreen:

 

Motocykl daje rowniez otrzaskanie w ruchu drogowym.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi na razie nie mają problemu:

 

W piątek 13 stycznia Sejm uchwalił w III czytaniu ustawę o zmianie ustawy o kierujących pojazdami oraz ustawy – Prawo o ruchu drogowym, która wydłuża vacatio legis ustawy o kierujących pojazdami do 19 stycznia 2013 roku.

 

Nad nowelizacją burzliwie debatowano, a na ministerstwo spadła lawina krytyki za spychanie w całości winy na WORD-y. Na Sali nie było jednomyślności - blisko 40% głosujących opowiedziało się przeciwko rozwiązaniu zaproponowanemu przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. PiS domagał się nie przesunięcia w czasie, lecz całkowitego uchylenia ustawy. Oprócz posłów tej partii przeciwko nowelizacji w zagłosowali również członkowie Ruchu Palikota. Ustawa została już przekazana prezydentowi i marszałkowi senatu. Jej wejście w życie zaplanowano na 10 lutego, czyli dokładnie na dzień przed dotychczasowym terminem wejścia w życie zasadniczej części ustawy o kierujących pojazdami.

źródło: http://www.szkola-jazdy.pl/

 

 

Oby się tradycyjnie "kursanty" w grudniu nie obudziły...

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jestem za PiS'em - ustawa jest wadliwa i w kilku miejscach niezgodna z Konstytucją.

Czyli mamy ostatni rok normalnej pracy, zgodnie ze swoim sumieniem instruktorskim?..

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum jeśli w złym dziale zamieściłem post to przepraszam i prosze o przeniesienie go do odpowiedniego działu. 12 kwietnia 2013 roku będę miał 18 lat i bardzo chciałbym zrobić sobie prawo jazdy kat.A razem z kat.B . Tylko że w 2013 ma wejść prawo jazdy kat. A od 24 lat. Czy załapie sie że będe mógł elegancko zdać na kat. A czy będzie to już niemożliwe ? Może znacie jakiś sposób żeby sie jeszcze załapać na kat. A od 18?? Wiem że można zdawać3 miesiące przed 18 ale wtedy będzie zima i raczej nie będąegzaminować. Prosze poradzcie mi coś :(

 

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum jeśli w złym dziale zamieściłem post to przepraszam i prosze o przeniesienie go do odpowiedniego działu. 12 kwietnia 2013 roku będę miał 18 lat i bardzo chciałbym zrobić sobie prawo jazdy kat.A razem z kat.B . Tylko że w 2013 ma wejść prawo jazdy kat. A od 24 lat. Czy załapie sie że będe mógł elegancko zdać na kat. A czy będzie to już niemożliwe ? Może znacie jakiś sposób żeby sie jeszcze załapać na kat. A od 18?? Wiem że można zdawać3 miesiące przed 18 ale wtedy będzie zima i raczej nie będąegzaminować. Prosze poradzcie mi coś :(

 

Pozdrawiam Konrad

 

Nie zalapiesz sie, os 19.01.2013 wchodzi w calej EU nowe prawo. Bedziesz mogl zrobic A2

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nurtuje mnie pewna kwestia, którą może potraficie wyjaśnić :)

Mianowicie: W tym roku idę ma kurs na A, zastanawiam się co będzie, jeśli w tym roku odbędę kurs i załóżmy, że (oby nie) prawa jazdy nie uda mi się uzyskać w tym roku. Nadejdzie 2013, nowe przepisy i co wtedy? Kurs od nowa?

 

I kwestia druga: słyszałem już multum miejskich legend nt. możliwości utraty/zawieszenia praw do posiadanej już kategorii B, po zawaleniu któregoś etapu uzyskiwania kategorii A. To w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jestem za PiS'em - ustawa jest wadliwa i w kilku miejscach niezgodna z Konstytucją.

Czyli mamy ostatni rok normalnej pracy, zgodnie ze swoim sumieniem instruktorskim?..

 

może przez ten rok, ktoś pójdzie po rozum do głowy i coś z tym zrobi

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...