Skocz do zawartości

Im nowszy tym gorszy ??!!


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz najwiekszy problem takich pseudo fachofco-doradcow jest to ze maja wyprane mozgi i nie sluchaja tego co sie do nich mowi, ja mam silnik 2.0 nowej generacji a nie stare dobre 1.9...

:icon_mrgreen:

 

A z którego roku masz te 2,0 TDI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdę w temat:

wczoraj widziałem jak pracownik stacji BP przy Grójeckiej wlewał coś z kanistra do zbiorników. Dziś była duża cysterna i lała swoje. Pewnie gość ulał 20 literków i wlewał coś innego. Może się mylę, ale takie mam skojarzenie do tego co widziałem i wielkie koncerny nie kojarzą mi się z wysoką jakością paliw.

Wiem, wiem co to 20 litrów w porównaniu do wielkiego podziemnego zbiornika, ale być może więcej tam trafia płynu z kanistra.

 

pozdro

 

 

sam byłem zmuszany do takich praktyk. jak miała przyjść dostawa paliwa to dzień wcześniej w nocy szef kazał wlewać do zbiorników rozpuszczalnik.

 

A co do tego 2,0 TDI PD to znajomy ta takiego i sobie bardzo chwali, przelatał nim już ponad 100tyś i nadal śmiga dobrze, jedna wizyta w serwisie była ale z powodu hydraulicznego ręcznego co jest ponoć bolączką Passka B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR jest mniej wrażliwy na kiepskiej jakości paliwo. Pompowtryski nie wykazują żadnej zalety w stosunku do CR, możliwa jest na nich teoretycznie lepsza reakcja na pedał gazu ale i z tym bywa różnie.

 

 

co do rankingu jak w nim jakikolwiek oplowski ecoteck jest na wysokim miejscu to coś z tym rankingiem jest naprawdę nie tak!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jeżdżę turbo dieslami po każdym tankowaniu pilnuję odebrania paragonu. Jak coś klęknie, a kumpel w swoim labolatorium stwierdzi "od syfu w paliwie", to są szanse na spory/całkowity udział stacji paliw w naprawie.

 

Nie masz zadnych szans aby udowodnic ze to przez to paliwoa nie jakies inne. Temat wałkowany wiele razy - w serwisie spuszczaja paliwo a tam syf - i jestes bez szans przed sadem nie udowodnisz tego że to jest to paliwo a nie jakieś inne.

Po złożeniu skargi na stajce benzynowa - inspektorzy z Inspekcji Handlowej pojawiaja sie tam po 2 tygodniach a czasami po dwoch miesiacach dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Kumplowi pracownik stacji zamiast diesla zalał benzynę do Focusa. Wszystko klękło po kilku km. Pracownik się przyznał, że polecenie brzmiało "diesel". Ale do całości potrzebował paragonu. Na szczęście zachował go. Sprawa i tak oparła się o sąd. Orlen pokrył wymianę wtryskiwaczy... niechętnie. Ale to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki OT, sam byłem w zeszłym roku świadkiem jak na stacji lejkowy zamiast ropy nalał do nowej Astry benzynę... Aż mi się przykro zrobiło jak zobaczyłem minę właściciela gdy wchodził na stację i "Nalał mi benzyny...". Ujechał z 500 metrów :rolleyes:

 

I powiem Wam, że mam wy*ebane co jest bardziej awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...