Skocz do zawartości

Aprilia RSV1000R, MV Agusta F4, Ducati 1098S


Rekomendowane odpowiedzi

A czerwone i tak są najszybsze :icon_mrgreen:

 

Pod warunkiem, ze naja sportowe naklejki

 

arni ogarnij się!!!

zielone jest najszybsze

 

zielone sa najlzejsze...

:icon_mrgreen:

 

W zielonych to ramy pekaja :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobila,ale jak to tak?Tak bez ankiety??Przeciez tak nie "moszna" :icon_eek:

Pochwal się co wybrałeś ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskiero z tym immobilaizerem to pojechałaś. Ducati kupuje słoneczko. Stwierdziłem, że skoro Enzuś tak choruje na Ducata to na mieście chociaż sobie go poogląda. A skoro jesteś z facetem, który choruje na ducati to może wolisz być z kimś kto je ma :biggrin:

 

A tak poważnie to Ducati 1098s kupuje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jak już ktoś powiedział napinacza i prostaka też na Ducati można spotkać, jak już zrozumieją że to większy prestiż i szpan niż pokemony.

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskiero z tym immobilaizerem to pojechałaś. Ducati kupuje słoneczko. Stwierdziłem, że skoro Enzuś tak choruje na Ducata to na mieście chociaż sobie go poogląda. A skoro jesteś z facetem, który choruje na ducati to może wolisz być z kimś kto je ma :biggrin:

 

A tak poważnie to Ducati 1098s kupuje :biggrin:

 

Immobilaizer powiem Ci trochę prawdy bo w końcu ktoś musi...

"Nie oceniaj książki po okładce" - Nie oceniaj mężczyzny po motocyklu. Pamiętaj, że nie zwiększysz swojego prestiżu, męskości czy czego ty tam chcesz motocyklem drogiej i rzadkiej marki. Bo po Twoich wypowiedziach to właśnie tak wygląda jakbyś do tego dążył.

Skończ już z aluzjami do mnie czy kogokolwiek.

 

Wszyscy Ci serdecznie gratulujemy nowego zakupy, życzymy wielu przyjemnych chwil na 1098S i zapraszamy do pisania postów, które będą bardziej na temat motocykla a nie innych spraw.

 

Dozobaczenia na trasie i uważaj, żebym Cię gdzieś nie wyprzedziła swoim "motorkiem" jak będziesz się lansował Ducatem na ulicach Rzeszowa bo będzie wstyd na całe miasto :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...