Skocz do zawartości

jak powstaja "warzywa"


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj musiało być grubo,nie przeżyli tego wypadku zarówno kierowca jak i pasażer.

 

http://www.youtube.com/watch?v=30MI_NwgBZc

 

Kiedyś oglądałem na YT bardzo brutalny wypadek,gdzie młody chłopaczek na jakimś enduraku jeżdżąc po lotnisku zaliczył czołówkę z jakimś agrotuningowcem i przeleciał kawał drogi po czym upadł,wyglądał na martwego. Ale zbulwersowało mnie to że ludzie którzy tam byli (młodzież z golfów) zamiast pomóc umierającemu motocykliście,najzwyczajniej stali sobie przy autku i liczyli straty,gadając o tym że teraz musi kupić nowa chłodnicę. Bez kitu,takiego zezwierzęcenia i obojętności jeszcze w Polsce nie widziałem.

 

Może ktoś ma link do tego filmu ?

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie się teraz przerzucać filmikami w których jest coraz ostrzej.

Żenada, Panowie.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fajnie ciało odrzuciło.

Yuby to było niesmaczne :lapad:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=emAsjG7nRSk

 

Trochę skilla, trochę farta.

Ale nie zmiania to faktu, że kilometr dalej poczuł ciepłą wilgotną masę w kombinezonie.

 

 

A tak sie dzieje, gdny nie masz ani skilla, ani farta :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fajnie ciało odrzuciło.

3) Forumowy Dowcipniś

Osoba, która oprócz swojego merytorycznego wkładu w Forum, wzbogaca je poprzez różne śmieszne teksty, odzywki, analogie, powiedzenia.Liczy się ostrość dowcipu, ironia, ale też i kultura wypowiedzi. W tej kategorii nie ma miejsca na chamstwo.

 

Edytowane przez motoivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak sie dzieje, gdny nie masz ani skilla, ani farta :icon_mrgreen:

 

Kolo ewidentnie zafiksował się w zakręcie. Prawdę rodzice gadali, że gdzie się gapisz tam pojedziesz.... :bigrazz: Dobrze chociaż, że prędkość nie była duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie się teraz przerzucać filmikami w których jest coraz ostrzej.

Żenada, Panowie.

dokładnie Juri...

Jak w ogóle można wrzucić reanimację ofiary wypadku na Youtube'a... zajebiscie... wyobrażam sobie rodzinę tego człowieka jak to oglądają bo jakiemuś frajerowi zapłacili żeby to kręcił. Nie chce mi sie kopiować ale cytaty ludzi z forum tezrozpierdalają-Yuby-wolałem jak sobie nie-asertywnie gacie w salonie moto nabywałeś... :lapad:

Edytowane przez rYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=emAsjG7nRSk

Trochę skilla, trochę farta.

A tak sie dzieje, gdny nie masz ani skilla, ani farta :icon_mrgreen:

Uratowała go czterolistna koniczyna przyczepiona do kluczyka w stacyjce ;)

Filmik wyraźnie pokazuje, że w podobnych przypadkach przy dzwonie nie ma winy samochodziarza, chociaż wyjeżdża z podporządkowanej... (czy nam się to podoba czy nie)

EDIT:

 

Nasuwa mi się pytanie: Jak można mieć tak płytką wyobraźnię i jeździć na moto? Ślepy zakręt, skrzyżowanie i dzida do przodu. Uratowały go tu tylko umiejętności i fart, że nie jechało nic z naprzeciwka. Koleś nie zostawia sobie marginesu błędu :rolleyes:

 

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Filmik wyraźnie pokazuje, że w podobnych przypadkach przy dzwonie nie ma winy samochodziarza, chociaż wyjeżdża z podporządkowanej... (czy nam się to podoba czy nie)

EDIT:

 

 

Winę poniesie kierujący autem a motocyklista dostanie przyczynienie się do wypadku. Albo będzie współwina.

 

Kierujący autem wyjeżdżając z podporządkowanej ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa przejazdu motocykliście na głównej ulicy,i musi wziąć pod uwagę to że motocyklista może nie stosować się do przepisów ruchu drogowego i jechać szybciej - "Zasada ograniczonego zaufania" .

Nie ma wzmianki tutaj o prędkości,czy motocyklista jedzie przepisowe 50 km/h czy nieprzepisowe 150km/h .

 

 

Wiadomo że jest to trochę niesprawiedliwe w odczuciu osobistym.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=emAsjG7nRSk

 

Trochę skilla, trochę farta.

Ale nie zmiania to faktu, że kilometr dalej poczuł ciepłą wilgotną masę w kombinezonie.

 

 

A tak sie dzieje, gdny nie masz ani skilla, ani farta :icon_mrgreen:

 

 

hehe ten ostatni to miazga, niewiem co koleś ćwiczył :banghead:

 

:crossy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Winę poniesie kierujący autem a motocyklista dostanie przyczynienie się do wypadku....

 

Prawnie się zgadza ale ja nie o tym - nie wyraziłem się precyzyjnie. Miałem na myśli, że po takich sytuacjach zdarza się często biadolenie na ślepego puszkarza, jadącego notabene prawidłowo. Na filmie widać dokładnie, że nie ma szans na zauważenie motocyklisty gdy ten jedzie jak bezmózg. Gdybyś miał brać pod uwagę, że ktoś tak poleci tą drogą, nie mógłbyś wyjechać na to skrzyżowanie wcale. Powiem więcej. Gdyby ten ktoś ruszył dynamiczniej przewidując, że coś może pojechać szybciej to prawdopodobnie nie byłoby ani filmu ani gościa...

 

Pozdro

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...