Skocz do zawartości

A pochwale się, a co ;-]


KingRider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje Kinga a tak na marginesie co dla Ciebie oznacza bycie instruktorem/ką? Czujesz się jakoś wyjątkowo? Czy może chciałaś coś komuś udowodnić? Pytam bo jestem ciekawy czy wraz z pozostaniem instruktorem wzrasta prestiż i szacun na dzielni.

 

pozdrawiam

 

Przede wszystkim chciałam udowodnić księdzu z naszej parafii, że oprócz zagłuszania M. Świętej będę robić coś dla społeczeństwa. Może w końcu da mi rozgrzeszenie :bigrazz:

 

 

 

 

 

 

Dzięki wszystkim :icon_mrgreen:

 

pozdr.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałam udowodnić księdzu z naszej parafii, że oprócz zagłuszania M. Świętej będę robić coś dla społeczeństwa. Może w końcu da mi rozgrzeszenie :bigrazz:

Dzięki wszystkim :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Będziesz to robiła z ramienia wolontariatu czy może za "co łaska"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałam udowodnić księdzu z naszej parafii, że oprócz zagłuszania M. Świętej będę robić coś dla społeczeństwa. Może w końcu da mi rozgrzeszenie :bigrazz:

Dzięki wszystkim :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Kinga sory za mój poprzedni post ktory brzmiał jak bym mowił do kolegi ale nie wiedziałem że KingRider to dziewcze wybacz proszę ten błąd :banghead: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga sory za mój poprzedni post ktory brzmiał jak bym mowił do kolegi ale nie wiedziałem że KingRider to dziewcze wybacz proszę ten błąd :banghead: pozdrawiam

 

Przyzwyczaiłam się do kabelkowej zmiany płci :wink: Gorzej, gdyby takie sytuacje miały miejsce w realu,

zaczęłabym się martwić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruktor instruktorem, ale ze mnie na urodziny nie zaprosilas to jest mi przykro :P

 

To jakieś pomówienia :icon_mrgreen: oficjałki nie było, a kto miał potrzebę od-hamienia to przyjechał, ale między wierszami wspominano twoją osobę :wink:

 

 

aale, że do MGS'u Cię przyjęli/chcieli/chciałeś/chciały Cię tam!? W takim razie mi jest przykro :icon_twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś pomówienia :icon_mrgreen: oficjałki nie było, a kto miał potrzebę od-hamienia to przyjechał, ale między wierszami wspominano twoją osobę :wink:

aale, że do MGS'u Cię przyjęli/chcieli/chciałeś/chciały Cię tam!? W takim razie mi jest przykro :icon_twisted: :wink:

W czasie urodzin MGS'oqy nie bylem, a teraz jak sie spotkamy, to już jako "członek" taki potulny nie będę. ;)

 

Mam nadzieje Kiniu, ze nadrobimy straty i licze w ramah zadoscuczynienia na lekcje jazdy na moto (moze byc na kole lub kolanie). :icon_twisted:

 

PS - mysl o mnie czule ;)

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Mam nadzieje Kiniu, ze nadrobimy straty i licze w ramah zadoscuczynienia na lekcje jazdy na moto (moze byc na kole lub kolanie). :icon_twisted:

 

PS - mysl o mnie czule ;)

 

 

ależ to romantyczne... :icon_razz:

 

Gratulacje !! :notworthy: zostań jeszcze egzaminatorem i koś ile wlezie bo coraz gorzej na drogach... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję:

 

 

 

Niestety część praktyczna na motocykl nie mogła się odbyć ze względu na warunki atmosferyczne :icon_evil: Będzie trzeba jechać w marcu - dla formalności, jak to powiedział egzaminator :crossy:

Zatem CHWALE SIĘ!!!!!!!!!! jestem instruktorem! :crossy:

qrwa, ale się ciesze!!! :icon_mrgreen:

 

Kinga tego nie zrobi, nie pochwali się pewnie ciągiem dalszym, bo ona skromna (i ładna) więc bezczelnie (i głośno) gratulacje po raz drugi - za dokończenie praktycznego na A za pierwszym razem, tak jak poprzednie. :clap: Pięknie, ducatowa, pięknie. ;)

 

Poza tym Kinia jest czynnym instruktorem, a nie papier na półkę. :lalag:

 

 

(Dobra, nie musisz mi stawiać tej kofeiny na Jet'cie, naprawdę nie trzeba :P )

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - cz. 2.

 

A ze ladna jest to niezaprzecze. A oczy to juz ma diabelsko kuszace. ;) Ja to nie moglbym miec takiej intruktorki, bo nie bylbym sie w stanie na jezdzie skoncentrowac. :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...