Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany kupnem K750 z koszem. Rozważam różne opcje jednak z racji ograniczeń budżetu wchodzi w rachube boxer do remontu. planuje wydac na zakup do 4 000 PLN. Czy możecei cos doradzić a może macie do sprzedaży maszynę w tej cenie? Co sadzicie o motycyklach sprowadzanych przez SYNA_SAMA z allegro? W jakim stanie mogę kupić K750 za ta cenę nie miałem do tej pory ruska dlatego pytanie na co szczególnie powinienem zwrócic uwagę przy wyborze? Z góry dzięki za wszelkie porady.

 

 

Witam,

stałem się wreszcie szcęśliwym posiadaczem k-750. :biggrin:

 

Wczesny model, odkupiony przez poprzedniego własciciela od wojska mam nawet kopię poprzedniegu dowodu rejestr. Sprzet w niezłym stanie jednakże wymaga sporo wkładu.

Komplet dokumentów zarejestrowany w ubiegłym tygodniu. Silnik po remoncie chodzi całkeim nieźle ale niestety gdzieś "poci się z pod jednego cylindra".

Na pierwszy ogień wahaczyki przednie do regeneracji jazda z koszem dostarcza zbyt duzo emocji cały przód lata. Solo jest znośnie.

Braki: zółwiki, siedzenia kosza, automat stopu itp.

Docelowo malowanie całości.

 

Zdjęcia

http://picasaweb.google.com/jaroslaw.blonski/Kaska#

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna:)Brak stopnia na wozie, fajnie ze ma polska legende, to jest super zakup nie wazne ile dałes, jesli ma tabliczke i numery sie zgadzaja to udany nabytek, gratulacje, bedziesz mógł sie smiac z tych wszystkich fanciarzy majacych składaki wigry 3 dumnie nazywajacych ta kupe kaczkami:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadnice są już trochę pod chodzone, a praktykował ktoś coś w stylu żeby trzonek zaworu nadłożyć warstwą chromu ?? jest możliwa w ogóle taka opcja ??

pzdr

 

Chromowanie jest drogie, a efekt wcale nie taki dobry, bo chrom robiony w Polskich zakładach łatwo się złuszcza i nie trzyma powierzchni. Prostsze to kupno lub dorobienie nad wymiarowych zaworów. Do tego drugiego najlepsze są zawory ze Stara lub traktora Władymirec. Sam to kiedyś spraktykowałem, a cena kompletu 4 szt. była porównywalna z ceną współczesnego jednego zaworu. No ale to było kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

skoro luźno to luźno, znalazłem właśnie na youtube ten oto film:

 

 

Jak widać nie trzeba szlifierki aby ostro pocinać po szosach. Osiągi Dniepra jak i umiejętności kierowcy są ogromne aż miło popatrzeć i posłuchać ( tylko ten trzeszczący mikrofon i dźwięk Triumph'a w tle :) )

 

Z podziwu wyjść nie mogłem, że tak się tym w ogóle da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to patrze na to troche inaczej, podczas podobnej imprezy na zlocie w Turawie koles nakrył wozem dziewczyne i był pogrzeb zamiast wesela, ale ja to jestem przewarazliwiony, to sie nie liczy

 

 

brawura polaczona z glupota i alkoholem, tak sie konczy zazwyczaj :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...