Skocz do zawartości

Kradzież zdjęć !


TYSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby mój mąż powklejał moje zdjęcia z prywatnej sesji domowej na jakieś forum, w takim wykonaniu jak ty Tyson - wkur*iłabym się! :icon_evil:

 

Pewne rzeczy zachowuje się dla siebie, a nie dla reszty świata...

 

 

Nauczka na przyszłość :wink:

 

No, ale nic, stało się i trzeba działać. Oby Ci się udało złapać sprawce! Dobrze, że w odpowiednim momencie znalazłeś fotkę. Jest szansa! Powodzenia :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie:

Po to jest prawo w tym zakresie zeby je w takich sytuacjach wlasnie wykorzystywac (a nie przyp... sie do wykorzystywania zdjec z imprezy przez kumpla o czym Grass wspomniala).

Swojego czasu robiąc materiał z pewnych oficjalnych spotkań motocyklowych [...]

W kwestii wykorzystywania praw intelektualnych osob trzecich to powinienem PZW za jego czarne jajo powiesic w takim razie. ;)

 

To prawda, strasznie jest ciężko upolować Grass :biggrin:

No risk no fun. :icon_twisted:

 

Jakby mój mąż powklejał moje zdjęcia z prywatnej sesji domowej na jakieś forum, w takim wykonaniu jak ty Tyson - wkur*iłabym się! :icon_evil:

Az sie rozmarzylem ;)

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem tego bez jej wiedzy, wspólnie wybieraliśmy te zdjęcia.

 

Jakbys zrobil to bez jej wiedzy to dopiero bys mial teraz balagan w domu. Tak czy inaczej bedziesz mial nauczke na przyszlosc, a inni niech wyciagna wnioski z tej niemilej sytucji.

Podejrzewam, ze nikt by sie nie spodziewal, ze jego zdjecie wystawione do konkursu moze znalezc sie pozniej w jakims kalendarzu.

 

Wazne, ze szybko natrafiles na ta fotke i od razu zareagowales.

Zycze powodzenia w doprowadzeniu tej sprawy do konca.

 

Poinformuj pozniej jak sie wszystko skonczylo.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiepski z Ciebie myśliwy.Mi się udało i wcale nie było aż tak trudno :bigrazz:

 

Jerzyk, ja nie mam poczucia humoru (szeroko pojętego), tylko specyficzne, o czym wiesz już zapewne. :bigrazz: I się Ciebie nie czepiam. :bigrazz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska przeciez zyjemy w PL-u a jak to pokutuje w USA w/g amerykancow " to kraj k...y i zł...eja", no i sporo racji maja.

2 latka temu sprzedawalem swoj poprzedni motek (piekne zdjecie viaderka na tle łaki), ogloszenie lecialo TYLKO na allegro, i co...? i po 3 tyg. juz dawno po sprzedazy to samo zdjecie z moim motkiem moim nr. tel i calym opisem pojawia sie w ogloszeniach pewnej gazety o tematyce motocyklowej.

Wniosek : skoro kradna spore firmy dla ktorych pewnie pracuje sztab prawnikow (a moze tylko jeden) to niestety nie ma co liczyc ze bedzie lepiej.

ja co prawda olalem sprawe bo oprocz kilku tel. nic mi nie szkodzilo ale na miejscu kolegi Tysona nie odpuscibym a winowajce wydoil na maxa.

 

pozdrawiam i trzymam kciuki za porządany obrót sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to najprawdopobniej winowajczyni, więc ten udój moze być ciekawy:biggrin:

Jasne...chcesz tak myśleć bo nick na to wskazuje...

http://i2.pinger.pl/pgr334/8d8e4d79001d59b...921/35bgw1z.jpg

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdjęcia które nie chcemy by ktoś później podawał za swoje (po znalezieniu gdzieś w sieci) umieszczać z znakiem wodnym.

Tak. I motocykl w tajemnych miejscach naznaczyc swoim imieniem. Wszystko najlepiej pozaznaczać jakoś na wypadek jakby ktoś ukradł.

 

Ja jednak wole nie żyć "pod złodzieja", tylko normalnie. Czemu miałbym szpecić zdjęcie znakiem wodnym - i tak prawa do niego należą do mnie (co zazwyczaj jest gdzieś zaznaczone na stronie na której je umieszczam)? Jak ktoś wyciągnie swoje łapki po moje, to wtedy sie odpowiednio upomne...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Buber, mylisz fakty, to są dwie różne sprawy. Acidus sensownie to wytłumaczył.

 

(...)

 

To są bardzo podobne sprawy Tyson. Jedyna, bardzo ważna różnica jest taka, że Tobie i Twojej żonie sprawiło to osobistą przykrość, a nie zmniejszyło przychody.

 

Wyobrażam sobie jak musiałeś się czuć Ty i Twoja żona. Szczerze współczuję.

 

Jestem jednak pewny, że już wkrótce będziecie to miło wspominać, jak tylko minie złość. Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najlepiej zdjęcia które nie chcemy by ktoś później podawał za swoje (po znalezieniu gdzieś w sieci) umieszczać z znakiem wodnym.

 

świete słowa....mój kumpel robi profesionalne zdjęcia, kiedys zobaczył gdzieś swoje prace i od tej pory robi "znak wodny" i skończyły sie problemy...

 

a i pamietajcie że w naszym popier...kraju samosąd jest karany bardziej niz winny tego...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...