Skocz do zawartości

Wyprawa starym motocyklem do okoła Polski


pawel_suzuki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naczelny SM pojechał do Szkocji Indianem i jakoś się udało

Czyżby na zlot indianów w lipcu? Byłem tam :). Słyszałem że była jakaś ekipa z Polski ale nie miałem okazji poznać. Nie wiedziałem też że przyjechali na kołach. Szacun za to. Wątpie czy ktokolwiek inny się na to zdecydował, mimo że było dużo ekip międzynarodowych, ale wszyscy mieli mega wypasione przyczepy kempingowe itp. :).

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_suzuki moim zdaniem nie ma się co przejmować , tylko planować traskę, kompletować sprzęt i w czerwcu w drogę ku przygodzie, w końcu podróżujesz po Polsce i nie masz do czynienia z barierami językowymi walutowymi itd.

Ja w tym roku planuje wyjazd na Nordkapp Intruderem VS700 w dwie osoby z pełnym bagażem i jakoś specjalnie się nie obawiam a to jest dla mnie ok 5000km po prostu myślę optymistycznie że musi się udać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chcieć i Polska czeka na podbój. 2000km dookoła Polski to trochę okrojona wersja, mi wyszło 4600km.

Jak moto padnie to nie ma strachu, będziesz śmigał po Polsce a nie na bezludnej pustyni i w najgorszym razie telefon do laweciarza.

Udanej wyprawy życzę i niezapomnianych wrażeń.

Jak chcesz sobie poczytać to masz tu linka http://www.klub-chinskich-motocykli.pl/ind...id=78&Itemid=42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chcieć i Polska czeka na podbój. 2000km dookoła Polski to trochę okrojona wersja, mi wyszło 4600km.

Jak moto padnie to nie ma strachu, będziesz śmigał po Polsce a nie na bezludnej pustyni i w najgorszym razie telefon do laweciarza.

Udanej wyprawy życzę i niezapomnianych wrażeń.

Jak chcesz sobie poczytać to masz tu linka http://www.klub-chinskich-motocykli.pl/ind...id=78&Itemid=42

Fajna wyprawa :lalag: Sprzęcik się spisał ,a spalanie to mnie zaskoczyło :eek: Stawiasz faworka :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki i czekam na jakąś fotorelację po wyprawie.

Ja w poprzednim sezonie wybrałem się na dość spontaniczną wycieczkę, co prawda nie dookoła Polski, ale wyszło prawie 3000km. Relacja i zdjęcia tutaj: Od zlotu do zlotu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...