Skocz do zawartości

Yoshimura USA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś ściągał wydechy Yoshimura z USA i ma je zamontowane u siebie?

sciagalem z yoshimura-usa(california) za posrednictwem parts unlimited i mialem zamatowane u siebie, puszka jak puszka sprecyzuj pytanie moze?? bo niewiadomo ocb :icon_razz:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sciagalem i mam zalozone. wszystko gra.

 

zamow sobie na ebayu zaplac karta przez paypal i juz.

 

oczywiscie kupuj w sklepie ebay i masz 99,9% ze bedzie wszystko ok.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i bez cła i podatku, oby było wysłane jako ''gift'' i brak wartości paczki lub ostro ją obniżyć, by nie przekraczało 100$ :wink: Trzeba to ugadać ze sprzedawcą bo u nich to ''highly illegal'' i sie poprostu boją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też wykorzystać swoją rodzinę lub znajomych ze Stanów. Zamówienie robimy z Polski, jako adres przesyłki podajemy adres w/w rodziny czy znajomych, oni paczkę przepakowują i wysyłają z zaniżoną wartością / jako rzecz używaną / jako prezent - jak kto woli.

 

Dwóch znajomych ostatnio takie akcje robiło i obeszło się bez dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i bez cła i podatku, oby było wysłane jako ''gift'' i brak wartości paczki lub ostro ją obniżyć, by nie przekraczało 100$ :wink: Trzeba to ugadać ze sprzedawcą bo u nich to ''highly illegal'' i sie poprostu boją.

Pozdrawiam

 

 

Można też wykorzystać swoją rodzinę lub znajomych ze Stanów. Zamówienie robimy z Polski, jako adres przesyłki podajemy adres w/w rodziny czy znajomych, oni paczkę przepakowują i wysyłają z zaniżoną wartością / jako rzecz używaną / jako prezent - jak kto woli.

 

Dwóch znajomych ostatnio takie akcje robiło i obeszło się bez dodatkowych kosztów.

 

Taaaaaa jasne.

 

Dawno chyba nic nie kupowaliście z usej :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie fascynują importerzy takich własnie rzeczy, dają zaporowe ceny tłumacząc to niskim zbytem ale ślepcy nie widzą albo nie chcą widzieć jak ludzie kombinują i sprowadzają to sobie z zagranicy ponosząc nawet ryzyko opłaty cła i vat'u co zdarza się jednak rzadko, a nawet jak już się zdarzy to paradoksalnie i tak wychodzi taniej.

 

Jeleni jednak nie brakuje, a najlepsze jest to, że takich rzeczy często nie dostaje się od ręki tylko są sprowadzane i czeka się tyle samo jakby się to robiło na własną rękę.

 

Przykład z życia sprzed kilku ostatnich dni: klucz dynamometryczny łącznie z przesyłką z UK wyniósł mnie 80 zł, polska cena 200 zł. Jakby w polsce ten klucz kosztował nawet 120 zł to bym kupił, ale przy takim narzucie podziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj swego prezesa , jakos nieplakal ze go celny molestuje :icon_razz:

 

Bo prezes to robi na małą skalę :bigrazz:

 

Już przetarłem swój szlak :bigrazz:

 

60$, gift to wszystko mit. Jak będą chcieli to sie dojebią, ale i na to jest rada :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielkie pudło z klamotami (boczki, wahacz)z wartością 80$ i nic. Żadnych giftów. Po prostu , czasami sie chce , czasami niechce , i jest jescze jedna zależnosć ale ją zachowam dla siebie :icon_mrgreen: .

A do wiekszych zakupów (np. komplet plastików ) polecam Polonez Parcel Service - maja zajebiście tanie przesylki.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...