Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszua, to nie ja tak chrapałem :icon_eek: Ja spałem w kuchni :smile: Bliżej Ciebie Piotrusie koncertowali :biggrin: :biggrin:

A termin? Hmm od drugiej połowy maja pasuje mi wszystko :buttrock:

 

pozdro

 

To jak u mnie, ponieważ mam najbliżej nie ośmielę się proponować terminu. Dostosuję się.

 

P.S. Jak się pisze: "dostosuje się"?

- dostosuję się przez "ę "czy przez "e"?

 

 

P.P.S. Jakby nie było to i tak będę (lub bede) :icon_rolleyes: :flesje:

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się dopisuję. Mam nadzieje, że tym razem już mi się uda dotrzeć. Co do terminu, to dostosuję się.

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli przyjmiecie przybłędę na włoszczyźnie, to i ja się piszę. Termin tak odległy, ze nie mam nawet na co marudzić - pozostaje rozłożyć inaczej pozostałe plany. :)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(PS: Vitek, byłem pierwszy :P )

Ale w czym ? :) Bo napewno nie w tym poście haha. Co do terminu pasuje mi każdy :) poza dł weekendem majowym ale druga część maja czy początek czerwca jak najbardziej TYLKO CZEMU TO JESZCZE TAK DŁUGO!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie termin dowolny. Witek nic nie stoi na przeszkodzie spotkać sie wcześniej ot tak sobie - np w moim rezerwowym miejscu. Pogadamy bliżej maja.

Jak najbardziej jestem za , byle tylko do końca marca to może już w kwietniu bedzie można się ruszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo tooo.... mam niedobre wieści. Na 90% wybywam, i to tym razem na 6 miesięcy, także się z wami na wiosnę nie zobaczę. Będę z powrotem (jak wyjadę) na początku września, ale wtedy Mazury mają pierwszeństwo, także jak się uprzecie, to "zimne" jesienne SSSJ może być ale co najmniej 2 połowa września....

Utrzymujcie Piaffe w dobrym humorze, bo będzie miała sama dużo na głowie...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...