Skocz do zawartości

Jakie środki do konserwacji skórzanej kurtki i spodni


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Na Motor Bike Show w tym roku była stoisko jakieś firmy, która sprzedawała balsam do konserwacji skóry z wosku pszczelego.

Niestety wtedy nie kupiłem tego cudeńka. :buttrock:

Wiecie może jaka to firma? Może sprzedają coś przez neta?

 

 

Witam!

Na Motor Bike Show byliśmy wystawcami i oferowaliśmy właśnie preparaty do czyszczenia i pielęgnacji skór.

Polecam strone www.Boston-bis.com.pl

Pozdrawiam!

Jadwiga :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Na Motor Bike Show byliśmy wystawcami i oferowaliśmy właśnie preparaty do czyszczenia i pielęgnacji skór.

Polecam strone www.Boston-bis.com.pl

Pozdrawiam!

Jadwiga :icon_mrgreen:

 

 

A ile kosztuje ten balsam do pielęgnacji skór? Bo cen nie ma na stronie :flesje:

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje ten balsam do pielęgnacji skór? Bo cen nie ma na stronie :(

 

 

 

Sciereczka do czyszczenia skóry 25 sztuk 25 zł.(hurt 15 netto)

Balsam do skóry 220 ml. 40 zł (hurt 20 netto)

balsam do skóry 50 ml. 20 zł (hurt 8 netto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszysko ładnie pięknie. Mam pytanko czy ktoś czyścił używany kombinezon??? Pytam bo dostałem w spadku od znajomego fajny kombinezon Gericke ale jest przepocony. Czy nadaje się to do pralni chemicznej czy raczej przerobić go na mieszki do zmiany biegów w puszce????

St.

Edytowane przez Stazi na Janku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skórę co jakiś czas przecieram scierą nawilżoną oliwką dla niemowląt

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja moją kurtkę smaruję czarną pastą. Pisze na niej La Piel i jest włoska. Wygląd: zakręcany słoiczek żółtą nakrętką do której od góry wkłada się okrągłą gąbkę z takim fajnym składanym "chwytakiem". Koszt to 6,99. Ona niby jest do butów ale piękne koserwuje kurtki (moja jak ją dostałem to była stasznie poścerana (nie mylić z poździeraną) i jak ją tym wysmarowałem to znów jest pięknie czarna a do tego ładnie pachnie ;) .

Dostępność... Tu już trochu gorzej. Znalazłem to tylko w moim obuwniczym :evil: i jeszcze można dostać w supermarketach co mają coś tam w nazwie z muszkieterami wspólnego (mam straszny zamęt w głowie :( , że aż zapomniałem nazwy) - jeśli gdzieś obok (w środku) jest obuwnicze stoisko.

Produkt zdecydowanie polecam

 

Tu widać jak to wygląda ale chyba to trochę nowszy produkt niż a polski rynek :D bo u nas dają to w szklanych słoiczkach i ta rączka jest składana ale wygląd ogólne podobny:

 

http://www.palc.es/in/Shoe/Pages/SOLIDS_CREAMS_.html#0 - podobna do mojej

 

http://www.palc.es/in/Shoe/Pages/SOLIDS_CREAMS_.html#1 - a tę pierwszy raz widzę ale wygląda prawie identycznie jak ta o której mówię tylko, że ta ma czarną nakrętkę

Edytowane przez Batman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...