Skocz do zawartości

Yamaha XT 250


sebaa_sura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki kolor ma swieca ? Usterka wskazuje na bardzo uboga mieszanke , za duzo powietrza , za malo paliwa .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem jakiei firmy był tłok....ale swieca była normalna ?

 

Powiecia czego tak wypalił to juz drugi tłok co wypalił dziure !!!!!!!!!!!!!!!! co jest powdem morze ze pompka olejowa nie daj oleju na tłok nie wiem.................!!!

 

nie chce bawić sie w moderatora ale drażnią mnie takie posty :

po 1 pisz po polsku bez 30 wykrzykników, morze napewno nie jest powodem dziury w tłoku, i zachowaj jakąs sensowną składnie zdania bo ,,powiecia czego tak wypalił to już drugi tłok co wypalił dziure'' sugeruje że tłok ci wypala dziure to jest dwucylindrowiec czy co :D ??...

po 2 ty pytasz czy odpowiadasz na pytania ?? nikogo nie interesuje czy świeca jest normalna czy chora psychicznie tylko kolor jaka była elektroda ?? różowa ?? fioletowa ?? kawa z mlekiem ?? biała ?? czarna ??

po 3 to chcemy ci pomóc a ty zamiast udzielać odpowiedzi chcesz żeby ktoś ci wywróżył z kart, troche szacunku podaj więcej danych, w ogóle to czemu tłok był wymieniany ?? normalnie jeździ ma moc , nie strzela itp ??

 

troche własnej dobrej woli jeśli chcesz żeby ktoś ci pomógł

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem jakiei firmy był tłok....ale swieca była normalna ?

 

Powiecia czego tak wypalił to juz drugi tłok co wypalił dziure !!!!!!!!!!!!!!!! co jest powdem morze ze pompka olejowa nie daj oleju na tłok nie wiem.................!!!

 

Wróć do szkoły a motocykl oddaj w ręce mechanika.

Aby dokładnie dowiedzieć się co było powodem wypada dokładnie i po polsku zadać grzecznie pytanie.

Aby nie zaśmiecać tego działu takimi kwiatkami zamykam ten temat a w prezencie pod choinkę poproś o podręcznik poprawnej polszczyzny.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...