Skocz do zawartości

Alpinestars SMX Plus


Rekomendowane odpowiedzi

az zbiegłem na dół sprawdzić, bo rękawiczki alpiny gp podobno podrabiają, palniki d2s philipsa tez oryginała nie kupisz, no wszystko k... Przypomniał mi sie film - da vinci - uczucie, jak te wszystkie banany co kupiły fałszowane obrazy kapnęły się że to nie orginał. haha ale nie. Mam tak samo jak na zdjęciach z allegro, biała metka 44, napisy, wystająca z pod czarnej naszywki z logo... Buty w każdym razie mam zwykłe smx plus nie perforowane. Oprócz tego, że błyszczące ochraniacze kostki baaardzo się rysują w kontakcie z setem, to sa zajebiste. Strasznie wygodne (duzo bardziej miękkie w środku niż sidi vertigo). Przy 5 stopniach można jezdzic, nie czuć zimna. Jak jest ciepło, to nogi się gotują kiedy stoję w miejscu. Jak się jakkolwiek ruszam, czy to jade czy chodze to jest dobrze.

Edytowane przez audioterrorysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a mi po 1,5 sezonu przetarła sie sznurówka w smx-plus :/ sciagneła się ta czarna otulinka i jakies białe dziadostwo wystaje :/ - kurde troche lipa jak na buty za 900zł :(. Ciekawe czy sie da dokupić ten element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje SMX PLUSY wyglądają po jednym sezonie jak twoje, a nawet gorzej.

Zamki się ropierdzieliły, slider odpadł, mam je w super zjeban*ym gejowym biały kolorze i plastiki zdążyły zżółknąć, widać każdy syf.

Ogólnie mam już ich dosyć

 

Edit:

Dodam tylko ,że przez poprzednie z 3 sezony zapierdzielałem na smx3 i były w lepszym stanie niż te zjeba*ne SMX PLUS

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyglądają jak nowe, może dlatego, że o nie dbam? :biggrin:

 

A myślisz, że ja w moich obornik rozrzucam,

są pastowana po każdym wypadzie.

 

Vector myślałem , że ty w kowbojakch śmigasz

 

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystykiem śmigasz, kamizelkę nosisz to myślałem że kowbojki tez masz :)

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15kkm - smx plusy maja porysowane plastiki ale nic nie odpadlo, nie porwalo sie, nie przedarlo itp. W dodatku jeden szlif w nich zaliczony i nawet specjalnie nie widac tego po nich.

 

Tak wiec jak najbardziej spelniaja swoje zadanie. Na wypad na tor albo palowanie po miescie jak najbardziej. A jak ktos potrzebuje do lansu pod kosciolem w niedziele ladne buciki, to polecam w lakierkach jezdzic. ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żywot moich Vertigo chyba powoli dobiega końca - po prawie 5 sezonach i ok. 70 tys. km. Wpadły mi w oko SMX Plus, ale trochę się zaczynam obawiać po tym co tu poczytałem... Wytrzymają tyle co Sidi? BTW, moje Vertigo chyba nawet teraz wyglądają lepiej niż butki ze zdjęć kolegi :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...