Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum więc z góry sorki jak coś zwalę:)

 

Mam pytanie czy ktoś spotkał się w RIII z sytuacją wyrzucania płynu chłodzącego przez 1 z dwóch wężyków do odpowietrzania w dolnej, tylnej części silnika. Dolewając płyn do zbiornika wyrównawczego do poziomu wymaganego zostaje on wyrzucony do momentu ustalenia się minimum.

 

Drugi temat to migająca lub czasami nieświecąca dioda luzu. Ma ktoś jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby ktoś był zainteresowany spotkaniem to 23 lipca będziemy z kolegą Grzegorzem z Lublina na akcji Motoserce w Sanoku. Póki co jest nas dwóch. O 12.00 jest tam parada, która wyrusza z rynku, no i oczywiście potem oddawanie krwi. Może to okazja by się zjechać w większym gronie Rocketów.

Wiem, że punkt jest mało centralny, ale ja dojeżdżam tam z Poznania.

 

Link do akcji:

 

https://www.facebook.com/events/1212462785440184/

 

Pozdrawiam

Wspinaker

 

Witam. Nasz wyjazd dojdzie do skutku. Pogoda ma byc. Oprocz nas jada jeszcze 4 moto. Baze noclegowa mamy. Jeszcze raz zapraszam. Moze ktos spontanicznie dolaczy?

Pozrdro dla rocketman-ow.

G.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się udało. Byliśmy w 7 moto. W tym 2 Rockety. Mój i Wspinakera. Arni Lee odpuścił rakietę bo obawiał się zmielenia do końca silnika. Był swoim japońcem.

Kolejno ze 1300 za nami. U Wspinakera to z 1800.

 

Kolejna propozycja:

13450840_10154218917528416_9070493407295

To: po fińsku,
Po angielsku:

Pay to R.O.C.S. bank account the cost of attending 185€per person.

 

Let me know your T-shirt sizes and it all fine .
By that you have the whole package it includes the lunch, dinner, cruise and everything. Well drinks you need to buy yourself, can't include drinks on the prise when there are thirsty Finns coming to an event ;-).

ROCS bank account number is IBAN FI29 3131 3003 3706 57.

 

 

 

To o kosztach.

 

Program po angielsku:

 

Hi
yes we are organising an event in Savonlinna in August.
You have to pay beforehand and the deadline to register and pay is the 31st of July.
Roughly the program is:
Friday 19.8
- arriving to hotel and possibility to take a roadtrip about 170 km
- evening snack
Saturday:
- breakfast
Start to days roadtrip about 250 km
- about 12.30 Lunch
- to hotel 16.30
- Sauna & leisure time
- 18.45 cruise to Olavinlinna an old Finnish castle
- dinner at Olavinlinna
- back to hotel
Sunday:
breakfast and back to home
prices are:
2 nights in one person room 255€
1 night in one person room 170€
2 nights in 2 person room, and you have to arrange with who you share the room 185€ per person
1 night in 2 person room, and you have to arrange with who you share the room with 130€ per person
Saturdays food (lunch and dinner) and cruise, without the hotel 69€ with this option you need to figure out where to sleep...
Jedzie nas dwóch na 99%. Kolejny raz namawiam Was na wyjazd. Znajomy Fin mówił mi, że w zeszłym roku było 50 rakiet w 1 miejscu. Klawa sprawa.

G.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście się udało. Byliśmy w 7 moto. W tym 2 Rockety. Mój i Wspinakera. Arni Lee odpuścił rakietę bo obawiał się zmielenia do końca silnika. Był swoim japońcem.

Kolejno ze 1300 za nami. U Wspinakera to z 1800.

 

Potwierdzam te 1800 km. Super wyjazd.Te 1800 zrobione prawie bez autostrad, bo powrót zafundowałem sobie "drogą krętą". Wracałem do Poznania drogami "bardzo bocznymi". Okazuje się, że można przejechać połowę Polski bez korków (zatrzymał mnie dopiero prom na Warcie, bo się spóźniłem 2 minuty). Czekam z niecierpliwością na kolejny wyjazd - ma nadzieję w więcej rakiet.

 

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowy na forum i jaki nowym szczęśliwym użytkownikiem Rocket 3 zamieszkuje okolice Poznania i z chęcią porozmawiam o plusach i minusach naszych maszyn.

Pozdrawiam

Witamy kolejnego potwora w Wielkopolsce. Fajnie, że jest nas coraz więcej. Napisz coś więcej o swoim nowym nabytku i oczywiście o sobie (czym jeździłeś przed Rocketem). Odpisałem na Twoją wiadomość, więc zerknij do wiadomości.

Pozdrawiam

Wspianekr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko,

 

zastanawiam się nad podniesieniem osiągów mojego Rocketa. Nie wiem czy w ogóle warto się w to bawić i czy nie odbije się to bardzo negatywnie na żywotności elementów silnika np. skrzynia biegów. Można podobno odblokować Rocketa, wgrać jakieś mapy itd itp. Możecie mi objaśnić co konkretnie daje odblokowanie Rocketa (osiągi, prędkość maksymalna) i czy warto to zrobić oraz jaka mapę wgrać. W moim moto po przekroczeniu 210 włącza się odcinka a chciałbym czasami bujnąć się trochę szybciej. Dzięki za podpowiedzi.

Edytowane przez ArturM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nieaktualny, trochę się dowiedziałem tu i tam. Ktoś polecił mi Motokofeinę z Nadarzyna. Zadzwoniłem, zapytałem, grzecznie i fachowo wyjaśnili, tak więc umówię się, podjadę, zdejmą blokady i zobaczymy. :crossy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest motocykl do jazdy powyżej 200. Chcesz tyle śmigać zmień kobyłę albo kup drugą. Jechałem jakieś 215 w dwie osoby i załadowani na maxa. Da się ale to męka jest tym bardziej, że nie mam szyby. Po co takie zapędy?. Pewnie, ze mozna odblokowac i wtedy podobno 270 poleci. Tylko jak go zrobili i tyle pojechali to szybko stwierdzili, że trzeba go ograniczyć.........i słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest motocykl do jazdy powyżej 200. Chcesz tyle śmigać zmień kobyłę albo kup drugą. Jechałem jakieś 215 w dwie osoby i załadowani na maxa. Da się ale to męka jest tym bardziej, że nie mam szyby. Po co takie zapędy?. Pewnie, ze mozna odblokowac i wtedy podobno 270 poleci. Tylko jak go zrobili i tyle pojechali to szybko stwierdzili, że trzeba go ograniczyć.........i słusznie.

oczywiście masz rację, to nie jest ścigacz, ale podobno po zdjęciu blokady trzech pierwszych biegów moto zdecydowanie lepiej się zbiera natomiast zdjęcie blokady prędkości spowoduje, że będę mógł pojechać Twoje 215 ;). Nic na to nie poradzę ten typ tak ma :blush:

Moto nie zmienię bo nie ma co tzn jest, ale jeszcze mnie nie stać na nowego V-maxa.

 

Byłbym zapomniał ja mam szybę, na początku ją zdjąłem bo lepiej wygląda bez, ale po pierwszej szybszej przejażdżce szybko ją założyłem. Z szybą jest zupełnie inna jazda, nie ma porównania.

 

Cześć wszystkim, od niedawna jestem sczesliwym posiadaczem Rakiety, wcześniej różności były..

Będzie miło spotkać się gdzieś na trasie :)

Pozdrawiam ze Stolicy :)

Witam sąsiada. Lewa czy prawa strona W-wy?

Edytowane przez ArturM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...