Skocz do zawartości

GDZIE KUPIC RUSKA???


borys_moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można pewnie i dniepra kupić za 500zł. Jeśli wymaganiem jest tylko rusek z koszem to wydatek na materiał jest żaden. Prawdziwe wydatki to starsze modele, fanaberie takie jak zawieszenie na wahaczu, napęd kosza czy oryginalne szczegóły. Remont maszyny to koszt od 3tyś w górę. 3 tyś to minimalne minimum. Dlatego warto sie chyba zastanowić czy warto inwestować w np dniepra czy może lepiej wydać nieco więcej na materiał czy to w lepszym stanie/kompletności czy starszy/rzadszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat trafiłem bardzo dobre zródło którego z reki napewno nie wypuszcze . a jest tak że , dorwalismy z kumplem jednego białorusina ...gosc ma karte stałego polaka a co za tym idzie moze sobie migrowac przez granice do oporu, kupuje motocykle na siebie a pózniej odsprzedaje nam. ostatnio przywiózł 3 sztuki dniepra 9 urala i moją kache.za każdego wraz z cłem zapłacilismy po 1200zł...dodatkowo dostałem jeszcze zapasowy silnik i skrzynie od emki. także...jak tu sie nie cieszyc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie ma sprawy ale musze foty zrobic ..wiesz w 2005 niech sobie chodziły po ile chodziły... ja mam goscia który nam to z białorusi do samego wielkopolskiego przywiózł.

 

http://nasza-klasa.pl/profile/11955455/gallery/55 to jest moja kacha czesciowo już rozebrana bo myjka była myta kosz do niej mam równierz z otwierana czescia koła zapasowego typu m 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nasza-klasa.pl/profile/11955455/gallery/55 to jest moja kacha czesciowo już rozebrana bo myjka była myta kosz do niej mam równierz z otwierana czescia koła zapasowego typu m 72

 

Czy możesz inaczej umieścić zdjęcia?

Nie wszyscy są zalogowani na naszej-klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

silnik w świeżo zakupionej "kaśce" rozebrany, od nowości nie ruszany, cylindry nominały ale trzeba robić szlif, wał też do roboty, a tak to dosyć ładny nic nie poutrącane ani nie pozaginane,

dla ciekawych tak wygląda tłok z lewego cylindra :biggrin: i jego resztki w misce

http://img519.imageshack.us/gal.php?g=p1260180.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w twoim silniku własnie tak tłoki wygladaja . ale po rozebraniu tego silnika takiego widoku nie obejrzałem...szlif oczywiscie trzeba było zrobic wiec poszły tłoki na 2 szlif..wał miał niewielki luz na jednym korbowodzie ale uprzejmy tesc.. złożył mi nowy wał..(tak sie składa że , tesc prowadzi warszta motocyklowy i czesci do ruskich mu nie brakuje.) poza tymi czynnosciami robic wiecej nic nie trzeba .. wiec w jasnowidza sie nie baw..kolego... tak czy owak za 1200z papierami.. No co jedynie zazdroscic mozesz..

 

o wspomnianym dodatkowym silniku i skrzyni biegów nie wspomne.. wiec nei wiem o czym tu gadac....co jeszcze dostałem od ciemnego białorusina nie wspomne ...chyba ż ektos ch e kupic 2 zbiorniki do kachy? a moze z 3 przednie zawieszenia ? bądz skrzynie ze wstecznym?mam też nowa lewą lage wraz ze spręzyno do m 72...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz szczęście w takim razie - odnośnie cen z przed 4-5 lat - odświeżyłam obraz tego co i jak kiedyś sprzedawali. nie stwierdziłam, że nie się nie dało taniej, okazyjnie.

co jeszcze dostałem od ciemnego białorusina

dla mnie może być jasny - może mu nie zależy.

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...