Skocz do zawartości

Kupiłem telefon allegro.


Trauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz w zyciu kupilem na allegro i wiecej juz nic nie kupie, towar przyszedl uszkodzony, sprzedawca nie reaguje na nic.

 

jeden wielki bajzel, jak widac na dwoch przykladach w tym dziale dotyczacych komorki. jeden wali w rogi i sprzedaje z ukryta wada inny kombinuje z kasa :banghead:

 

Na niemieckim ebay'u dokonalem 51 transakcji nigdy nie bylo lipy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Szybko zrezygnowaleś. Na Allegro też są uczicwi ludzie. Wystarczy dobrze oblookać ich konta. Nie każdy czeka, żeby tylko kogoś wy*uchać. A na niemieckim jebaju nie ma oszustów? :bigrazz:

Dokładnie, mam niemal 1000 aukcji a allegro w jedną i drugą stronę i póki co - tfutfu- żadnego poważnego naciągacza. Owszem, ktoś mi tam nie dosłał gwarancji, ktoś dosłał coś nieco innego niż zamawiałem, ktoś dosła miesiąc po terminie... Ale to jest przecież ryzyko wpisane w aukcje internetowe. Powidz mi, że na ebayu nie ma osób spóżniających się z wysyłkami, mylących się etc...

Jak się dobrze wczytasz w sprzedającego, to naprawdę można sobie ułatwić zakupy. Wystarczy nie kupować bezmyślnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w temacie zostało niemal wszystko napisane, to i tak dołączę się do gnojącej cię krętaczu większości.

 

Wstyd, że w ogóle na motocyklu jeździsz :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w zyciu kupilem na allegro i wiecej juz nic nie kupie, towar przyszedl uszkodzony, sprzedawca nie reaguje na nic.

:crossy:

 

No to miales poprostu pecha. Ja kupilem kilkadziesiat rzeczy na allegro i wszystko bylo ok. Raz tylko tel zginal na poczcie i czekalem ponad 2 miechy az poczta zalatwi formalnosci i wtedy allegrowiczka odeslala cala sume.

Gdyby wszyscy byli tak uczciwi to nie byloby tyle problemow.

 

Co do Traumy.

Chciales kolesia na 100zl wykrecic, a to przeciez zadna kasa.

Ja zamowilem 2 komplety owiewek do moto dla siebie i kolesia. Wplacilem 1000 zl zaliczki. Teraz czekam na komplety. Koles powiedzial, ze jak odbiore przesylke i wszystko bedzie ok to dosle mu reszte kasy, czyli ponad 3000 tys i przez mysl mi nie przeszlo by go wykrecic.

 

Dzieki takim jak TY pozniej uczciwi ludzie musza ponosic konsekwencje, bo sprzedawcy po jednej felernej transakcji pozniej nie ufaja ludziom.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w zyciu kupilem na allegro i wiecej juz nic nie kupie, towar przyszedl uszkodzony, sprzedawca nie reaguje na nic.

 

jeden wielki bajzel, jak widac na dwoch przykladach w tym dziale dotyczacych komorki. jeden wali w rogi i sprzedaje z ukryta wada inny kombinuje z kasa :banghead:

 

Na niemieckim ebay'u dokonalem 51 transakcji nigdy nie bylo lipy.

 

:crossy:

 

bla bla bla sama pochodzę z Niemiec ale już tak ich nie chwalmy pod niebiosy, że wszystko mają NAJ. Ebay też ma swoje wady.

 

Ja kupiłam na allegro masę rzeczy i nigdy nie miałam najmniejszych problemów. 3 razy towar nie zgadzał się z opisem to odesłałam a sprzedawca zwrócił mi wszystkie koszty.

 

Na całym świecie można trafić na oszustów nie tylko w Polsce i na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla sama pochodzę z Niemiec ale już tak ich nie chwalmy pod niebiosy, że wszystko mają NAJ. Ebay też ma swoje wady.

 

 

Moze to nie wady aukcji a po prostu Ludzi ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traumy dostałem czytając to.

Dzieciak mający 18 lat piszę, że jakieś dziecko co ma 15 lat się pomyliło i teraz to dziecko trzeba zrobić na 100zł. Ja się pytam gdzie rodzice nie tego 15latka tylko Twoi.

 

P.S Ty poważnie w tym wieku masz motocykl jak w opisie ?

 

...konto traumy co by dodać sobie do czarnej listy na allegro :biggrin: http://allegro.pl/item754650495_honda_cbr_...lka_okazja.html

Biedulek odwołał oferty w licytacjach ... motocykl uszkodzony, a może sprzedany poza srallegro ?

Cwaniactwo rzondzi :banghead:

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie stać go było na opcję ceny minimalnej :biggrin:

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

 

Faktycznie igiełka sprzęt!!!

 

Jeżeli łańcuszek się tak odzywał jak tu to warto polecić;)

 

 

:biggrin: no to się uśmiałem. Trauma eeee zaje*** "krecha" Ci wyszła. Strój widzę też pełen profesjonalizm. Respekcior :buttrock:

 

Pozwolę sobie zacytować jeszcze jedno zdanie Traumatika z jego wypowiedzi na YouTube. Zdanie prawdziwe i dające dużo do myślenia nam szarym motocyklistą: "i want die :D "

Edytowane przez Mobilaiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...