Skocz do zawartości

Kia Sorento


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze u nas coraz głośniej mówi się o wymianie golfa III ( :bigrazz: ) na coś młodszego, tata zdecydował ze tym razem padnie na jakiegoś średniego SUV'a, pierwotnie miała to być Toyota RAV4 z lal 2005 (ostatnie z II generacji) lecz jest to samochód dość popularny w moich stronach i to go troszkę skreśla, następnie Suzuki Grand Vitara z lat pow 2006 no i Kia Sorento tutaj już ten model po liftingu (lata chyba 2008+ zderzaki w kolorze nadwozia) i nawet spodobało mu się to autko gdyby nie to ze to Koreańczyk...

 

Jest ktoś może użytkownikiem takiego Sorento lub ma znajomych i mógłby zapytać się ich co i jak o tym samochodzie myślą :icon_question: chodzi mi tylko o auto z silnikiem diesla, skrzynia obojętnie

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej terenowym z nowych suwow jest grand vitara , w sumie to i mi sie najbardziej podoba. stara sorento byla na ramie .miala rowniez reduktor i z powodzeniem sobie radzila z terenem . nowa to juz kok technologiczny spory, konstrukcja samonosna ,a wiec i lzejsza sporo . mysle ze dobry wybor . rav 4 , LRfreelander to sa suv'y czystej krwi ;) czyli takie spre szosowki z napedem na obie osie alternatywnie ;)

 

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - miałem doczynienia z 10 letnią Kią Pride. Chociaż silnik 1,3 przy masie < 900kg był całkiem niezły to karoseria rdzewiała, a po tym jak padło mocowanie lewego koła podczas jazdy skończyła na złomie przy przebiegu 100tyś. Nie polecam zatem żadnego samochodu tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - miałem doczynienia z 10 letnią Kią Pride. Chociaż silnik 1,3 przy masie < 900kg był całkiem niezły to karoseria rdzewiała, a po tym jak padło mocowanie lewego koła podczas jazdy skończyła na złomie przy przebiegu 100tyś. Nie polecam zatem żadnego samochodu tej marki.

 

+ 1

 

K - kup

I - inne

A - auto

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mi najbardziej podpadło to wszechobecny plastik w środku.

 

A w Twoim Mondku jest inaczej? :wink:

 

Quasqai, byłem na jeźdźie próbnej, fajne autko, tyle, że małe :icon_rolleyes: W środku mi się wydawało, że ma mniej miejsca od zwykłego hatcha :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nissanie był chu** ten plastik i twardy w dotyku :bigrazz:

A tak auto wygodne i nawte dość dobrze sie prowadziło. Co do gabarytów nie mam zastrzezen, ale....jeden dzien go miałem wiec krótko troche na jakies wieksze oceny.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...