Skocz do zawartości

R1 or R6


Rekomendowane odpowiedzi

Tak próbuję na to z innej strony spojrzeć. Gdybym w wieku 17 lat miał szansę na R6/1, to bym na kolanach do Częstochowy śmigał, i na pewno bym był strasznie bojowo nastawiony do osób chcących mi takie moto wybić z głowy.

 

Ale.. z perspektywy czasu..

 

Jestem pewien, że gdybym wtedy miał takie moto, to bym się nim zaledwie poruszał, a nie świadomie jeździł - przy czym, bardzo możliwe, że byłoby to poruszanie bezglebowe.

 

Inna sprawa, że nie jestem typem człowieka, który bezstresowo jeździ bez prawka (w sensie-jak zapomni). Co dopiero gdybym go w ogóle nie miał. Zero funu - ciągły strach, niepewność i świadomość, że mogę mieć spore problemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz R1 bo R6 nie jedzie wcale :bigrazz:

 

Jak pierwszy raz wsiadłem na YZF 600R Thundercat, po przesiadce z 250 prawie zesrałem się na miętowo, było fajnie i zapierdalałem nią 240km/h.

 

Pier...ić konwenanse. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro duszyczka już uratowana to ja się spytam

Co jest złego w porównaniu R1 i R6? Dlaczego uważasz że można porównywać jedynie motocykle z tego samego segmentu

 

60KM różnicy przy podobnej wadze to przepaść...

Nie mówimy o objechanym bike'rze który na 600tce nie jednego litra w winklach obrabia ale o młodym, niedoświadczonym posjonacie motocykli.

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macgyver... :cool:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ssie tam wszyscy znacie, Kawasaki robi najlepsze 250-tki :cool:

 

http://moto.allegro.pl/item784454896_kawas...50.html#gallery To była taka :D

 

P.S Darkness weź się lepiej złap za leniwą 600 i zobacz czy coś z mocą pomiędzy 30 a 130 koni Ci odpowiada :wink: Jeśli koniecznie ma być Yamaha to czasami można też trafić FZR400 ze starszych roczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...