Skocz do zawartości

R1 or R6


Rekomendowane odpowiedzi

Radzilbym Ci pozostac dalej przy milosci PLATONICZNEJ do tych motocykli. Przynajmniej dopuki nie " wyjezdzisz " swego w 2cyl. klasie 500

O jakim komforcie mowisz ? Na tych motocyklach komfortem jest hard core :icon_mrgreen:

 

Bardziej interesowalo by mnie na Twoim miejscu jaki jest stosunek mocy do ciezaru, np. w porownaniu do auta. Siedajac na R1 to tak jak bys siadl do ponad 1000 KM Porsche.

Pytanie tylko kto stwierdzil, ze go dobrze opanowales ? W jakich warunkach ? Majac 17 lat nie jezdziles nim nigdzie dalej po drogach publicznych, wiec o opanowaniu trodno tu mowic.

Ty to tak naprawde czy na powaznie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Zdaję sobie sprawę ze to jest rakieta. Kto powiedział ze nie jeździłem zrobiłem nią 20000km po drogach. Ale widzę ze nic nie wywnioskuję z tego tematu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę ze to jest rakieta. Kto powiedział ze nie jeździłem zrobiłem nią 20000km po drogach. Ale widzę ze nic nie wywnioskuję z tego tematu ;/

 

Pytanie podstawowe - czy Ty w ogóle masz prawo jazdy kat. A? Jeżeli nie - to rzeczywiście nic nie wywnioskujesz z tego tematu.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe - czy Ty w ogóle masz prawo jazdy kat. A? Jeżeli nie - to rzeczywiście nic nie wywnioskujesz z tego tematu.

 

 

Nie nie mam zapisuje się za miesiąc. To jest właśnie to ze w oczach starszych widzą już we mnie szaleńca a następnie trupa;/

Edytowane przez Darkness666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam zapisuje się za miesiąc. To jest właśnie to ze w oczach starszych widzą już we mnie szaleńca a następnie trupa;/

Odwołuję Cię do kilku postów wyżej.

Skoro dopiero będziesz się zapisywał na prawo jazdy to zapewne obejmą Cię już nowe przepisy...

Najpierw zorientuj się w kwestii prawnej, potem emocjonalnej ;)

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam zapisuje się za miesiąc. To jest właśnie to ze w oczach starszych widzą już we mnie szaleńca a następnie trupa;/

 

 

I ja się temu nie dziwię. Zabrzmię jak stara ciotka, ale mimo prześmiewania się czassami, nie potrafię sobie odmówić kazania przy takich okazjach. Choć wiem, że jak ktoś się uprze, to zrobi jak chce. Padło tu wiele informacji - od tego, że masz sobie poszukać na forum podobnych tematów, bo już były, poprzez to, że nie każdy musi się na tym zabić, to, że nie znasz się na tych motocyklach, tylko Tobie się podobają, aż po wyśmiewanie się z Twojej decyzji. Nie dziw się, że tych ostatnich jest najwięcej. Bo ręce opadają. Trochę z przerażenia, co się dzieje z młodymi, BARDZO młodymi adeptami do moto.

Piszesz, że masz świadomośc, że to rakiety, ale nie umiesz się powstrzymać z dwa sezony na przykład, żeby po tej 250-tce wjeździć się na czymś pomiędzy - większym, ale nie od razu sportem. Poza tym R6 czy R1 to nie są tanie motocykle na kieszeń ucznia, choć nie wnikam, skąd kasa, nie moja sprawa. Nie lepiej za połowę ceny kupić po zdaniu prawka (czego życzę) coś do poprawiania i szlifowania tej techniki jazdy? Wiesz, do czego obecnie byłaby dobra dla Ciebie R6? Do przystosowania i zakatowania na przykład przy nauce stuntu, na zamkniętym terenie - Twoje upadki, Twoje siniaki, Twoje poobijania się i motocykla. Niczyje więcej. Ale na drogę - jeszcze chyba nie. Ale to nie moja decyzja.

 

Ta 250-tka - co to było? I tak bez prrrrrawka też? :D

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę ze to jest rakieta. Kto powiedział ze nie jeździłem zrobiłem nią 20000km po drogach. Ale widzę ze nic nie wywnioskuję z tego tematu ;/

 

 

No no chlopie tos Ty musial wczesnie zaczac tym latac bez prawka... :biggrin:

Chyba ze mnie sie zera pierd....

Pozdro...

P.S. dalej chcesz kupic R6?

Edytowane przez kojot17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę ze nic nie wywnioskuję z tego tematu ;/

 

szkoda, że nie potrafisz. większość ludzi usiłuje Ci wytłumaczyć, że zakup tak jednego jak drugiego to kiepski pomysł - jak widać nie dociera

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam zapisuje się za miesiąc. To jest właśnie to ze w oczach starszych widzą już we mnie szaleńca a następnie trupa;/

 

Hmmmm to mozna zimą sie zapisac na A ? :icon_rolleyes:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro duszyczka już uratowana to ja się spytam

W głowie mi się nie mieści jak można porównywać R6 z R1 :icon_exclaim:

 

Właśnie te porównanie odkrywa prawdziwe obeznanie się naszego 17sto letniego kolegi w temacie...

 

Pozdro all :flesje:

Co jest złego w porównaniu R1 i R6? Dlaczego uważasz że można porównywać jedynie motocykle z tego samego segmentu

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...