Skocz do zawartości

MAMY NOWEGO-STAREGO MISTRZA!!!


bikers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto GP stało się już bardzo nudne....moim zdaniem WSBK jest o wiele bardziej emocjonujące :buttrock:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto GP stało się już bardzo nudne....moim zdaniem WSBK jest o wiele bardziej emocjonujące :buttrock:

zależy komu się kibicuje, ja kibicuje Melandriemu i dla mnie nie jest nudne ;)

 

Chociaż wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazują że w przyszłym roku odda koronę Stonerowi :cool:

 

dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Dopóki jest doktor to nigdy nie będzie nudne. Nudna to jest Formuła 1.

 

I tu sie z Toba zgodze ! :icon_mrgreen:

 

Co bedzie w przyszlym roku to sie dopiero okaze, Yamaha napewno podniesie osiagi.

 

Wszystko wiec przed nami i w przyszlym roku bedzie napewno ciekawiej niz w tym czy zeszlym roku, he, he

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*u* co najwyżej. Rossi i Stoner są lepsi i bardziej opanowani. Jeszcze jest "zimnokrwisty" Pedrosa, niestety tu trzeba czekać na lepszy moto. W zależności od moto Pedrosy obstawiam Lorenzo co najwyżej na 3 lub 4 miejscu.

 

Charakteru nie zmieni Lorenzo przed następnym sezonem, maszyny lepszej od Rossiego nie dostanie a umiejętności na tym poziomie są zbyt porównywalne.

 

Przynajmniej tak mi się wydaje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*u* co najwyżej. Rossi i Stoner są lepsi i bardziej opanowani. Jeszcze jest "zimnokrwisty" Pedrosa, niestety tu trzeba czekać na lepszy moto. W zależności od moto Pedrosy obstawiam Lorenzo co najwyżej na 3 lub 4 miejscu.

 

Charakteru nie zmieni Lorenzo przed następnym sezonem, maszyny lepszej od Rossiego nie dostanie a umiejętności na tym poziomie są zbyt porównywalne.

 

Przynajmniej tak mi się wydaje.

 

Od Grand Prix Czech, o ile mnie pamięć nie myli, Rossi i Lorenzo mają absolutnie identyczne motocykle, co do śrubki. To było warunkiem przedłużenia umowy przez Hiszpana i to się też Włochowi bardzo nie podoba, stąd plotki o możliwym przejściu do Ducati w sezonie 2011. (Rossi powiedział niedawno "Po 2010 w Yamasze albo on, albo ja.")

 

Co do opanowania Lorenzo, pamiętaj, że jest jeszcze młody. Owszem, popełnia błędy, ale i dzięki nim się uczy. Jest bardzo silny psychicznie, co podkreśla sam Rossi, jest równie szybki jak Włoch (w tym roku obaj jechali na limicie, Rossi dwa razy wygrał o włos, a w pozostałych przypadkach ten, który pierwszy popełniał błąd, opadał: Rossi na Indy, Lorenzo z Brnie) i z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...