Skocz do zawartości

Proszę o radę CBR 600RR , F4 CZY R6???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam prosbe o radę w wybraniu motocykla dotychczas jezdze Fazerem 600 brakuje mi troche mocy od lat jezdze motocyklami ale w wybraniu mam kłopot mianowicie mam zamiar zakupic Yamahę R6 lub Hondę 600RR badz F4 wszystkie powyzej rocznika 2002 który z tych motocykli jest najlepszy rekreacyjnie smigjam na kole rzadko wyjezdzam na długie trasy to ma byc motor do lekkiego szleństwa Prosze o pomoc i dziekuje [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR- sportowy motocykl tam samo jak r6, skoro dlugie trasy to f4 - logiczne.

Zreszta temat z dupy, poczytaj troche, poszukaj na forum takie tematy juz byly.

Jezdzisz 600 i zmieniasz na 600 ?

Ktory rocznik tego Twojego fazera ?

Skoro brakuje Ci mocy i przesiadziesz sie na jednego z w/w motocykli to ognia nie bedzie...

Jesli masz zaufanie do swojego fazera to pomysl nad zmiana na fazera litra, jest duzo info o nim na 4um dosc sporo ludziesie wypowiadalo w superlatywach...

Badz 929/r1/954/k2/3 jak juz tak sie upierasz nad sportowym zacieciem.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiądziesz się na 600RR i za chwile będziesz go chciał zmienić...

Jeżeli jest mistrzem prostej autostrady to tak,ale każdy kto jeżdzi sportem to wie że wiele on potrafi i trudno wykorzystać w pełni jego możliwości :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdzę po zadnych autostradach interesuje mnie jazda wyczynowa po miescie na czy na jakis wybranych drogach na których mozna pojezdzic na kole oczywiscie zlociki,wycieczki itd..Zgadzam sie w 100% z wojtek-rr

Edytowane przez saymon1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat - 600RR nie jedzie. Może się świetnie prowadzi, może ma bardzo dobre hamulce, ale silnikowo to jest porażka (mowa o pierwszych modelach). Moja stara ZX-6R miała więcej wigoru w dolnym i średnim zakresie obrotów niż 600RR '04, którą miałem przyjemność się przejechać. Jeśli ma być 600 na drogę, to ja bym celował w 636 lub Gixxera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat - 600RR nie jedzie. Może się świetnie prowadzi, może ma bardzo dobre hamulce, ale silnikowo to jest porażka (mowa o pierwszych modelach). Moja stara ZX-6R miała więcej wigoru w dolnym i średnim zakresie obrotów niż 600RR '04, którą miałem przyjemność się przejechać. Jeśli ma być 600 na drogę, to ja bym celował w 636 lub Gixxera.

 

Tak, pierwsze roczniki 600RR to poracha. K1 robi ja jak dziecko, o 636 nie wspomnę.

 

636, to jedzie zapewniam.

 

Oj tak, wali w d*pę wszystkie R6 (nie wiem jak AD 06), K, CBR'y. Zapie*dala zaje*iście :lalag:

 

Zawsze jako pierwsze jest za litrami :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu zachwalał jakiegoś moto bo widzę,że każdy chwali swoje :bigrazz: Jeśli chodzi o 600 RR to polecam moto od 2005r na upsach.Lub nowsze.Ale do turystyki ma mały bagażnik i pozycja bardziej sport.

Do turystyki,lepiej by było f4i (s).

Z r6 polecam modele 03-05 na wtrysku,najmniej awaryjne i ładnie latają.

2006 wzwyż po mieście raczej dużo na gumie nie polatasz..

z trzech r6 powyżej 06r to 2 ziomali co je ostrzej gumowali 1 wymieniał silnik a drugi wał + panewki (oba uszkodzone panewki)

Moto dobry na tor, prawdziwy power ma od 8/9k.wzwyż.

Gixer 600 oraz 636 też dobre 2 ziomali bardzo ostro daje 636 i k7 600 jak na razie nic nie poszło.

 

Oczywiście wybór należy do Ciebie.. :crossy:

 

Ps; mam taki silnik na sprzedaż do r6 06r (uszkodzona panewka) jak co to pw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...