Skocz do zawartości

wróciliśmy z Syrii to sie chwalimy :-)


Joki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czekam na choćby skrótową relację, opis warunków, przejazdy, granice itd!! Mamy zamiar eksplorować te kierunki z Sokołem w hardenduro (przejazd samochodami z motocyklami na lawetach). Każda informacja cenna!!

Gratuluję wyjazdu i proszę o podpowiedzi ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To mi przypomina trochę widoczki z Faak am See gdzie Harleye przyjeżdżały na przyczepach a nie na kołach. A w taki teren można także np GS-ą , z Polski. 2 Anglików to i cały świat nimi objechało.

 

Sorki, ale troche bez sensu piszesz. Harleye, te na przyczepkach, to albo kanapy których tatuśki nie chcą pobrudzić, albo mega wydumki z 5 metrowymi widelcami do jazdy na wprost :icon_eek: .

Na takich hard enduro nie jest najwygodniej taką traskę robić, bo baczek nie największy, trochę maneli warto zabrać, a bagażniczka brak, no i siedzenie rozcina Ci doopę na pół, więc to nie jest optymalna jazda.

Zaś wspomnieni koledzy angole to ze sobą dodatkowego tira serwisowego wzięli wraz z ekipą, więc to wyczyn umiarkowany.

pzdr Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ..jaka egzotyka, wszendzie panie cywilizacja ze hej...

zesmy odpalili czopka [535 rocznik 1988 z dwumetrowym widelcem :-)] wsiedli pojechali i wrócili robiąc 8300 km

 

czyli jak co roku

a relacji jakos czasu nie było napisac

jakas smakas relacja jest na http://www.virago.com.pl/viewtopic.php?t=7253

przy okazji

jestem motocyklowym ortodoksem

a tu mi sie watku odezwali ci co moto na przyczepkach ciagaja, miszczowie co wy chcecie na tych enduro tam robic ? przeca po pustyni sie najlepeij szosuwkom jezdzi a juz najlepiejto chopperem :crossy:

a tak w ogole to tam wszedzie asfaltem mozna dojechac

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie a do Jordani to juz jakis problem ? Mam zamiar sie tam wybrac wlasnie na przyszly rok choc celem jest jordania, nie mieliscie jakichs odczuc jako miejsca nie daleko obszarow objetych dzialaniami militarnymi, jak nastawienie miejscowej ludnosci itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a do Jordani to juz jakis problem ? Mam zamiar sie tam wybrac wlasnie na przyszly rok choc celem jest jordania, nie mieliscie jakichs odczuc jako miejsca nie daleko obszarow objetych dzialaniami militarnymi, jak nastawienie miejscowej ludnosci itp ?

jaki problem , tylko kasa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie a do Jordani to juz jakis problem ? Mam zamiar sie tam wybrac wlasnie na przyszly rok choc celem jest jordania, nie mieliscie jakichs odczuc jako miejsca nie daleko obszarow objetych dzialaniami militarnymi, jak nastawienie miejscowej ludnosci itp ?

 

denver, byłem na Bliskim Wschodzie 3 lata temu. Z plecakiem przemierzyłem Syrię i Jordanię (bez moto :(). Nigdy nie przytrafiła mi się żadna przykra niespodzianka, wręcz przeciwnie czułem się bardzo bezpiecznie i spokojnie. Nie można wierzyć we wszystko co pokazują w tv.

Polecam Jordanię, a szczególnie Petrę (wiadomo) i pustynię Wadi Rum, a i fajnie trochę odsapnąć nad Morzem Czerwonym w Aqabie :)

 

Mój znajomy jeździ tam samochodem (camperem) może będzie miał coś więcej na swojej stronie www.extrek.republika.pl, a jeśli napiszesz do niego to pewnie coś podpowie.

Jeśli będziesz miał pytania daj znać, poszperam w notatkach i postaram się pomóc.

 

Pozdrawiam

arad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...