Skocz do zawartości

Motocykl który wytrzyma duże obciążenie


Rekomendowane odpowiedzi

a sprawdzałeś jaką ma ładowność? 1100 wg oficjalnych danych 207kg, mniej niż rs (1150 nie chce mi się szukać...). coś co wygląda na duże wcale nie musi być nadzwyczajnie pakowne (IMG:style_emoticons/default/icon_razz.gif)

jsz

 

grube Niemcy na tym jezdza i jakos wytrzymuje :icon_mrgreen:

Trzeba tylko wrzucuc wzmocnienia skrzyni biegow, a reszta jest w miare pancerna.

Zawieche wrzucic Ohlins`a :wink:

Kilka kg mozna zaoszedzic zmieniajac sam wydech.

1150 moze miec wieksza ladownosc bo jest lzejsze od 1100.

Najlzejsze jest 1200.

 

Te Triumphy to chyba lekkie motocykle musza byc ... Ciekawi mnie tylko jak sie prowadza pod maxymalnym obciazeniem ?

Byc moze jak przegubowy Ikarus :)

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś się zdziwić... natomiast w pierwszej kolejności wysiąść może po prostu amortyzator, nie mówiąc o tym, że jego praca pod zbyt dużym obciążeniem może pozostawiać wiele do życzenia

jsz

A jak juz uporamy sie z zawieszeniem montujac lepsze zamienniki to chyba az tak zle nie bedze...Wiadomo ze producent nie bez powodu ogranicza ladownosc ale tak jak juz napisalem wczesniej, nikt nie jezdzi caly czas przeciazony, wiec ryzyko jest duzo mniejsze. Tak mi sie wydaje... :bigrazz:

Ten problem akurat mnie nie dotyczy, jezdze solo a problemu z nadwaga nie mam, ale zaciekawil mni ten temat :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Triumphy to chyba lekkie motocykle musza byc ... Ciekawi mnie tylko jak sie prowadza pod maxymalnym obciazeniem ?

 

Troche Triumph'ow przetestowalem, co prawda nie pod max obciazeniem. Mozesz wierzyc lub nie, ale obojenie jaki motocykl z tej stajni prowadzi sie rewelacyjnie.

 

Co przekonuje na samym poczatku to zawieszenie i hamulce.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kup Varadero XL1000 i juz nic nie szukaj

 

a możesz jakoś logicznie uzasadnić tą wypowiedź? bo dane techniczne nie potwierdzają Twojego zachwytu, przynajmniej w odniesieniu do tego wątku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz jakoś logicznie uzasadnić tą wypowiedź? bo dane techniczne nie potwierdzają Twojego zachwytu, przynajmniej w odniesieniu do tego wątku

jsz

Wg tych danych technicznych ładowność Varadero wynosi 147 kg w wersji bez ABS :icon_eek: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...