Skocz do zawartości

Warszawska Policja


gronoszowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ooowszem, dlatego proponuję ćwiczyć "jazdę po czarnym" przy każdym przejeżdżaniu zebry. bardzo dobry nawyk, po jakimś czasie procentuje i już nie zauważasz przejść

jsz

Dziękuję za radę, postaram się wprowadzić ją w życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję podejścia. Pamiętaj,że umarłemu racja po jego stronie do niczego już się nie przyda :icon_rolleyes:

A dziękuję.

Osobiście wolę przerysować se furę (mój przypadek, o którym pisałem, miałem samochodem) niż uciekać na bok i skosić pieszego, po to, żeby wymuszający pierwszeństwo mógł sobie odjechać.

No... ale to tylko moje podejście.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś kontakt z sierżantem na lotnisku na Okęciu. Stałem puszką prawie godzinę na zakazie postoju bo czekałem na kogoś. Pan sprawdził kwity i telefon, pouczył i puścił wolno. I miły był przy okazji.

:icon_biggrin:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać: http://www.wykop.pl/ramka/239295/policja-o...lego-policjanta

 

Cieszę się, że jesteś zdrowa. Motor się naprawi. Dobrze, że byli świadkowie i nie zostałaś tam sama. Oj się kolega z mojego województwa zdziwi jak wpadnie listonosz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś kontakt z sierżantem na lotnisku na Okęciu. Stałem puszką prawie godzinę na zakazie postoju bo czekałem na kogoś. Pan sprawdził kwity i telefon, pouczył i puścił wolno. I miły był przy okazji.

:icon_biggrin:

pzdr

Bo jedni mogą a inni już nie :biggrin:

A mnie jakoś panowie spod znaku lizaka nie zatrzymują, nie kontrolują, nie sprawdzają. Po prostu przepisowo zapie**alam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać: http://www.wykop.pl/ramka/239295/policja-o...lego-policjanta

 

Cieszę się, że jesteś zdrowa. Motor się naprawi. Dobrze, że byli świadkowie i nie zostałaś tam sama. Oj się kolega z mojego województwa zdziwi jak wpadnie listonosz :)

A to RNI to gdzieś z Twoich okolic?! :D

Hehehe pozdrów go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNI to Nisko koło Stalowej Woli ,przerabiam ten temat za każdym razem gdy wsiadam na motocykl :biggrin: Niestety okolice Niska ,Stalowej i Sandomierza to "dziki wschód " ;) mało motocykli i ludziska nie przyzwyczajone do ich widoku więc zajeżdżanie ,wymuszenie pierwszeństwa to chleb codzienny na drogach .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNI to Nisko koło Stalowej Woli ,przerabiam ten temat za każdym razem gdy wsiadam na motocykl :biggrin: Niestety okolice Niska ,Stalowej i Sandomierza to "dziki wschód " ;) mało motocykli i ludziska nie przyzwyczajone do ich widoku więc zajeżdżanie ,wymuszenie pierwszeństwa to chleb codzienny na drogach .

To teraz juz wiem, czemu Pan nawet nie zwrócił na mnie uwagi tylko spokojnie odjechł ku zachodzącemu słońcu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dziekuje Policjantowi na Hondzie za zabranie dowodu. Doprawdy tekst o aquaplaningu na torowce gleboko mnie poruszyl w suchy letni dzien przy 32 stopniach.

Na pewno Supercorsa bedzie dobrze odprowadzac wode. :bigrazz:

Haha! :biggrin:

Jimi, nie jesteś motocyklistą prawdziwym, nie spie*dalałeś? :D

Czy strzelali, zrobili blokadę, rozbiłeś się i dopiero zabrali Ci dowod za slicka z przodu? :icon_mrgreen:

 

Edit: Tak sobie teraz pomyślałem - jak nie za gumy, to za kominy Ci zabiorą. Jeździj bez, nie będzie czego zabierać :bigrazz:

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co? łysa była ta supercorsa? Może sie myle ale one chyba maja homologację?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na torowce w deszczu i nie widze w tym zadnego problemu. Trzyma nawet lepiej niz Pilot Power. Kazda sportowa guma jest podatna na aquaplaning na kaluzy. Zreszta jak pada deszcz to ja nie jezdze :bigrazz:

Zamiast czepiac sie czegos takiego mogliby zabierac dowod za 10cio letnie gumy. To by mialo sens... A tak nie widze zadnego.

 

ale co? łysa była ta supercorsa? Może sie myle ale one chyba maja homologację?

 

Nie, to byl typowy slick.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...