Skocz do zawartości

Warszawska Policja


gronoszowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to że jak drogówka idzie do pracy to zostawia mózgi w domu, żeby się nie przemęczały...

Ale o co Wam chodzi?

Przecież prawo wyraźnie określa minimalną głębokość bieżnika, a jest to bogajże 1,6mm. Chyba każdy jest tego świadom zakładając slicka do jazdy po drogach publicznych? Mają pełne prawo i wręcz obowiązek (w świetle ustawy, bo wiadomo, jak się trafi na normalnego to tylko coś powie i przymknie oko), żeby ten dowód zatrzymać. Ja tego nie piszę, żeby tu komuś wykłady robić, moralizować, czy potępiać - Boże broń - tak tylko fakty wyglądają.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Wam chodzi?

Przecież prawo wyraźnie określa minimalną głębokość bieżnika, a jest to bogajże 1,6mm. Chyba każdy jest tego świadom zakładając slicka do jazdy po drogach publicznych? Mają pełne prawo i wręcz obowiązek (w świetle ustawy, bo wiadomo, jak się trafi na normalnego to tylko coś powie i przymknie oko), żeby ten dowód zatrzymać. Ja tego nie piszę, żeby tu komuś wykłady robić, moralizować, czy potępiać - Boże broń - tak tylko fakty wyglądają.

 

Kuba Cię rozjedzie slickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lachudrami tak jest na wiekszosci komisariatow. Przypadki mozna mnozyc. A najbardziej bolesna jest bezradnosc.

 

edit: to do tematu oczywiscie, nie zauwazylem, ze 2009 :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tymi lachudrami tak jest na wiekszosci komisariatow. Przypadki mozna mnozyc. A najbardziej bolesna jest bezradnosc.

 

edit: to do tematu oczywiscie, nie zauwazylem, ze 2009 :icon_mrgreen:

 

 

Temat ciekawy i mógłby mieć zakończenie. Zwłaszcza że minęło tyle czasu więc na pewno są wyniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywer ma w zupełności rację - gdyby nie daj Boże doszło do jakiegokolwiek wypadku na takich oponach, to nie dość, że przywalą Ci mandat, to w sytuacji, kiedy ktoś np. zajechał Ci drogę, a Ty przypieprzyłeś w samochód czy się zwyczajnie wywaliłeś - możesz z tego powodu nie dostać odszkodowania.

 

Ale nie martwcie się - niebawem adu będzie Was weryfikować na drogach :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś kontakt z sierżantem na lotnisku na Okęciu. Stałem puszką prawie godzinę na zakazie postoju bo czekałem na kogoś. Pan sprawdził kwity i telefon, pouczył i puścił wolno. I miły był przy okazji.

:icon_biggrin:

pzdr

 

 

rozumiem kwity ale co mial do telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że jak drogówka idzie do pracy to zostawia mózgi w domu, żeby się nie przemęczały...

 

Oni w ogóle chyba nie mają skłonności do przemęczania się o ile kogoś po jezdni nie rozsmaruje.

W piątek jechałem na montaż Zieleniecką w stronę Poniatowszczaka (Warszawa) - tuż przed 18-tą, ruch na mieście mizerny, żadnych demonstracji , meczy, teoretycznie luz. Tuż przed rondem Waszyngtona kolizja, na chodniku stoi jakiś sport i Fiat z wgniecionym bokiem. Motocyklista i kierowca chodzą sobie i gdzieś telefonują - widać że nikt nadmiernie poobijany nie jest. Dowcip polega na tym, że wracałem tamtędy tuż po 21-wszej i oni nadal tam stali :banghead:

Tyle że już z drogówką spisującą zeznania. Po trzech godzinach od dzwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku też tak było. Już dawno zostałam zabrana "R"-ką do szpitala. Policja na miejscu zdarzenia pojawiła podobno po przeszło 30 minutach, a w szpitalu byli po prawie 3 :icon_eek:

Też leżałem na szpitalnym korytarzu 3 godziny czekając z rozjebana nogą w rożnych kompilacjach i zdychając z bólu, aż pan władza przyjdzie z alkomatem.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też leżałem na szpitalnym korytarzu 3 godziny czekając z rozjebana nogą w rożnych kompilacjach i zdychając z bólu, aż pan władza przyjdzie z alkomatem.

Przynajmniej byś zdążył (ewentualnie) wytrzeźwieć :biggrin:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Wam chodzi?

Przecież prawo wyraźnie określa minimalną głębokość bieżnika, a jest to bogajże 1,6mm.

 

 

Prawo nigdzie nie podaje wartości 1,6 mm jako granicy zużycia opon.

Natomiast jest wzmianka, że bieżnik starty do markerów jest w swietle prawa do dupy. O ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...