Skocz do zawartości

"ENCOUNTER-Czyli uliczne starcie"


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz są gusta i guściki-mi akurat kombiaki(gość z dżiksa) kojażą się z pajacami :) te odstające na dupie spodnie wyglądają tak jakby kierownik się ze*rał...

To niech kaski też zdejmą, bo one nie są trendy. No i siksy będą wtedy wiedziały którzy to herosi "mają wyj*bane". :wink:

 

Motocykl to nie rower, obowiązuje strój motocyklowy. :bigrazz: Jak widzę chłopaczków w podkoszulku na ścigaczu to mi wstyd za nich, choć sam nie jestem jeszcze pełnoprawnym motonitą...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie Zakrecony Wariat stracił głowę. Obym tylko spamu na maila nie dostawał :icon_rolleyes:

 

:icon_question:

Montaż tego filmu Ci sie nie spodobał?

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo przecież "kontrolowali sytuację". A czy my jak jeździmy tak jak jeździmy, to przypadkiem nie myślimy tak samo? Kij tam znaki, przecież "kontroluję sytuację". A potem jest dział "wypadki" i posty o robieniu kolumny za trumną.

 

Zrozum, nie chodzi o to jak było na filmie tylko gdzie było. Naprawdę nie jestem anyt-stuntowcem, bo dawno doszedłem do tego że nic mi do tego jak ktoś wydaje swoje pieniądze i jakie ma hobby. I niewątpliwie żeby robić to co oni to trzeba mieć talent i poświecić na to dużo czasu. I wielki szacun za to :notworthy: :notworthy: poważnie.

 

ALE NIE NA DRODZE PUBLICZNEJ!!!! (Gdzieś widziałem filmik jak jakiś Francuz stuntował na TRAWIE!! Bez stoppie, ale reszta była.)

 

Także chodzi mi tu o jakąkolwiek odpowiedzialność za to co się robi. A tutaj, sorki, ale jest jej brak. I tyle.

 

Zrozum ze to jest dla nich adrenalina, dla Ciebie adrenalina jest rozpedzenie hondy cb650 to predkosci 180 km/h i po kazdej jezdzie umycie sprzetu nawet jesli nie jest brudny a dla nich to zrozum i przestan sie spinac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum ze to jest dla nich adrenalina, dla Ciebie adrenalina jest rozpedzenie hondy cb650 to predkosci 180 km/h i po kazdej jezdzie umycie sprzetu nawet jesli nie jest brudny a dla nich to zrozum i przestan sie spinac :wink:

 

Jack the Ripper, Ed Gein, The Zodiac Killer, Charles Manson, Ted Bundy, tych panów łączy jedno "hobby", które dawało im wiele adrenaliny - byli seryjnymi mordercami. Gdy kogoś dźgali nożem, albo walili do niego z jakiejś spluwy, wtedy także była to dla nich adrenalina. No i ja naprawdę nie rozumiem czemu ludzie się tak na nich "spinali", przecież oni tylko chcieli się dobrze pobawić i poczuć adrenalinę... to przecież wszystko tłumaczy. :wink:

 

A stunt na mieście to po prostu Lans, chęć pochwalenia się przed innymi tym, co się potrafi.

 

Co do stroju tych panów (czyli T-shirtów oraz spodenek), to powiedzieć można jedno - wiara w siebie, w perfekcję wykonywania swoich akrobacji, tylko taka wiara często jest zgubna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stunt na mieście to po prostu Lans, chęć pochwalenia się przed innymi tym, co się potrafi.

Mylisz się. Stunt wywodzi się z ulicy i cokolwiek by się nie działo, to i tak na ulicę będzie powracać.

Lans w tym przypadku nie ma nic do rzeczy. Wszyscy którzy wystąpili w tym filmie, to ludzie, którzy robią to dla siebie, nie "pod publikę". Uwierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz wszystko jest we flashu - nie ma szans na bezposredni link.

Uprzejmie donoszę, że mylisz się...

 

Oto bezpośredni link do filmiku z tego wątku -> LINK MOTO

Tutaj link do filmiku 'Verona' -> LINK VERONA

Tutaj link do filmu 'Warsaw Streetfighters' -> LINK STREETFIGHTERS

 

Wszystkie linki są wydłubane ze strony http://www.adrenalinemotorsport.pl , czyli są legalne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...