Skocz do zawartości

Jazda niedzy samochodami w korkach - debili nie brakuje


Cender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwni mnie głupota niektórych - sytuacja wyglądała następująco: turlamy się grzecznie w korku na trasie torunskiej, rozpoczynamy manerw zmiany pasa na prawy (kierunek włączony). Nagle znikąd jakiś debil (chyba na Hondzie, LBI costam) zap***dala jakby był na torze Poznan. Minął przód naszej puszki dosłownie o milimetry. :banghead: :banghead:

 

Dziwi mnie totalny brak wyobraźni kierowcy, nie słyszał o czymś takim jak martwe pole? Jeżdzę od wielu lat i jak przeciskam się przez korki to robie to naprawdę wolno.

A potem taki lamentuje jak to mu puszka droge zajechała :icon_evil:

 

Pozdrawiam mimo to z Toyoty obklejonej na całej powierzchni ERA i życzę wielu bezkolizyjnych kilometrów.

 

Połamany Cender (bo pan sprawca nie zauważył czerwonego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu go nie widziałeś i cię wystraszył swoim nagłym pojawieniem się. Co dla jednych jest szybko dla innych wolno. I odwrotnie. Twoja opowieść brzmi jak klasyka puszkarza.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głośny tłumik i nie którzy jeszcze nie słyszą,a nie którzy nie chcą słyszeć ,ale przeważnie jadę powoli.

Głośny tłumik to nie wszystko.Naprawdę wśredniej klasy puszce/a takich jest większośc/nie słychać kolesia przekonanego że skoro pusty wydech,to wszyscy wiedzą że jedzie.W korku słychać dopiero jak przejeżdza obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy go było słychać, tylko o to że same sprzeczności w tym poście są.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy go było słychać, tylko o to że same sprzeczności w tym poście są.

jak w większości postów tutaj.Zaczyna się poważnie,a o du..e maryny kończy.pkazja dla spamerów,żeby nabić kolejnego posta przykład:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...16&qpid=1494051

gdzie moderatorzy?

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w większości postów tutaj.Zaczyna się poważnie,a o du..e maryny kończy.pkazja dla spamerów,żeby nabić kolejnego posta przykład:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...16&qpid=1494051

gdzie moderatorzy?

J

 

 

Pogubiłem się w tych twoich linkach. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie totalny brak wyobraźni kierowcy, nie słyszał o czymś takim jak martwe pole?

 

no właśnie, to zanim zaczniesz zmieniać pas ruchu upewnij się o takiej możliwości nie tylko używając lusterka ale łaskawie spojrzyj w boook

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich sprzecznościach piszecie. Dla mnie sprawa jest oczywista: kierunek włączony, kierowca upewnia się, że sąsiedni pas jest pusty, rozpoczyna manewr zmiany pasa i ziuuum! nagle mija go świr. Mało to takich, zwłaszcza na Toruńskiej? Sam fakt, że nie wpakował się w puszkę, świadczy o tym, że kierowca puszki zachował ostrożność, czego nie można powiedzieć o motocykliście. I nie ma co go usprawiedliwiać. No chyba, że sami tak jeździcie i chcecie w ten spokój uspokoić własne sumienie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by niektórzy pisali gdyby pisał motocyklista: "jade sobie w korku, a tu kur*** jakiś pajac w puszce włączył kierunkowskaz i od razu na mój pas, dobrze, że jechałem tylko 60 bo bym nie zdążył odbić, albo bym się przewrócił."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich sprzecznościach piszecie. Dla mnie sprawa jest oczywista: kierunek włączony, kierowca upewnia się, że sąsiedni pas jest pusty, rozpoczyna manewr zmiany pasa i ziuuum! nagle mija go świr. Mało to takich, zwłaszcza na Toruńskiej? Sam fakt, że nie wpakował się w puszkę, świadczy o tym, że kierowca puszki zachował ostrożność, czego nie można powiedzieć o motocykliście. I nie ma co go usprawiedliwiać. No chyba, że sami tak jeździcie i chcecie w ten spokój uspokoić własne sumienie :/

 

 

Przeciskając się przez korek możesz to robić w odległości kilkudziesięciu cm od samochodów. Jak trzeba mieć ustawione lusterka w aucie żeby mieć tam martwe pole? Na tylną szybę?

 

Wystarczy jedna sprzeczność?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy go było słychać, tylko o to że same sprzeczności w tym poście są.

 

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...