Skocz do zawartości

uderzyl w lusterko i uciekl.. jakie szanse sa by go zlapac?


whistler26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

tym razem nie za przyjemne pytanie mam: pewien motocyklista mojej mamie uderzyl w lusterko jakims sposobem i niestety uciekl z miejsca zdarzenia (moze nawet nie zauwazyl/poczul tego-niewiem).

 

Czy myslicie ze (jesli mama dobrze zapamietala numery tego motocyklisty) to bedzie mozna go jakos zlokalizowac i pociagnac do odpowiedzialnosci? czy w takiej sytuacji kiepskie szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego uderzył w te lusterko?

Nie chce być złośliwy, ale czy Twoja mama jeździ jak wiekszośc kobiet na drogach?

Jeżeli numery zapamietała i zgłosi zajscie, to Policja na pewno zajmie sie sprawą....choć niekoniecznie ktoś musi zostac ukarany.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając, co zrobiła i jak jechała - jeżeli zapamiętała numery i zgłosi - to policja się tym zajmie.

 

 

--------------------------------------------------

 

Przy okazji tego tematu (i w temacie zresztą) - przestroga dla tych, co w lusterka walą, kopią w drzwi i tym podobne. Albo nawet niczego nie zrobili, a ktoś inny, a byli w pobliżu:

 

Jedzie kilka motocykli w grupie, różnych (nakedy, choppery), wycieczka z kuj-pomu, przejazd przez południe, kilka miesięcy temu. Do jednego z uczestników przychodzi wezwanie na policje celem przesłuchania. Okazuje się, że jak jechali, to PRAWDOPODOBNIE ktoś stojącej w korku puszce zarysował drzwi, przeciskając się do przodu. Kierowca plus świadek pasażer zapamiętali numer jednego z motocykli (niekoniecznie tego, kto porysował niby) i podali policji. Na przesłuchaniu niczego nieświadomy odpowiada na pytanie: "jechaliście tego i tego dnia tamtędy a tamtędy w tyle i tyle motocykli?" - "no tak". I już dupa blada. I zaczęło się.

Nie musiał on, ale winnego trzeba znaleźć, i może na niego padnie, skoro termin się zgadza, numery akurat te zapamiętane. I bądź tu mądry. Jak się źle skończy, to pójdzie z OC i mandat może być (bez punktów).

Tak więc jeżeli w takiej sytuacji trudno się wywinąć, to w sytuacji ewidentnej, kiedy coś celowo się zrobi i nasze numery będą zapamiętane - nie będzie głaskania po główce i mówienia "to nie ja, nie pamiętam".

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lusterkami i kobietami za kierownicą to jest jak można się domyślić różnie, ostatnio mnie taka jedna mało nie rozjechała zahaczając lusterkiem o łokieć i moje lusterko. Najlepsze, że miała do mnie pretensje, przy czym ja zatrzymałem się w korku przed pasami a ona prawie dodatkowo ludzi rozjechała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając, co zrobiła i jak jechała - jeżeli zapamiętała numery i zgłosi - to policja się tym zajmie.

 

i na tym powinna się skończyć ta nikomu niepotrzebna dyskusja

oczyszczalnia.gdzie moderatorzy?dalej na chrzcinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, ale szybko odpisaliscie chlopaki:) do tych co kwestionuja jazde mojej mamy to zapewniam ze nie jest jak wiekszosc kobiet;) a co do samej sytuacji to mama stala na skrzyzowaniu na swiatlach i motocyklista sie przeciskal zeby byc pierwszy..;)

 

czyli jak numery zapamietala dobrze,to jakas tam szansa jest? chociaz z drugiej strony jezeli nr zle zapamietane zostaly to jakis inny motocyklista bedzize mial (niepotrzebnie) problemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za off top, ale ku*wa mac ile jeszcze razy ktoś napisze : "jeśli mama zgłosiła to policja się tym zajmie"? Jeszcze napiszcie, że uderzył bo zasłużyła bo wyżej nie widzę.

 

 

Co do sprawy wydaje mi się, że nie jest łatwa. Przecież to trzeba udowodnić, że to on to zrobił, bo to że był nic nie znaczy, no chyba, że w tym kraju policja się leni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawy wydaje mi się, że nie jest łatwa. Przecież to trzeba udowodnić, że to on to zrobił, bo to że był nic nie znaczy, no chyba, że w tym kraju policja się leni :)

 

Temat można zamknąć ale jedna uwaga dla wszystkich. Ostatnio na CB namierzyli gościa w większym mieście który podjerzdżał do auta, pukał w szybę i oswiadczał, że właśnie została uszkodzona szyba w jego aucie, kamykiem który wyskoczył z pod koła autka które ztrzymał. Bedzie miły i za 200 odstąpi od dochodzenia sprawy na policji. I ludzie dawali sie nabierać. Znaczy na CB zgadało sie trzech których wpóścił, nie wiem co było dalej, bo wyskoczyłem z zasięgu.

Najgorsze w tym jest to że wystarczy podać numer pojazdu na policji i czas przejazdu i gość ma ciepło, szyba jest wymieniana na jego koszt i policja nie dochodzi czy jest winny, wystarczy oswiadczenie poszkodowanego.

Jak kierowcy puszek sie zorientuja jak mogą gratisowo zamalować swoje rysy na bokach i lusterka które sami upier..li to mamy ciepło. Przecież wszyscy nie wygniemy tablic w kosmos :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć ale jedna uwaga dla wszystkich. Ostatnio na CB namierzyli gościa w większym mieście który podjerzdżał do auta, pukał w szybę i oswiadczał, że właśnie została uszkodzona szyba w jego aucie, kamykiem który wyskoczył z pod koła autka które ztrzymał. Bedzie miły i za 200 odstąpi od dochodzenia sprawy na policji. I ludzie dawali sie nabierać. Znaczy na CB zgadało sie trzech których wpóścił, nie wiem co było dalej, bo wyskoczyłem z zasięgu.

Najgorsze w tym jest to że wystarczy podać numer pojazdu na policji i czas przejazdu i gość ma ciepło, szyba jest wymieniana na jego koszt i policja nie dochodzi czy jest winny, wystarczy oswiadczenie poszkodowanego.

Jak kierowcy puszek sie zorientuja jak mogą gratisowo zamalować swoje rysy na bokach i lusterka które sami upier..li to mamy ciepło. Przecież wszyscy nie wygniemy tablic w kosmos :banghead:

 

Z szacunkiem,ale dawno takiej bzdury nie słyszałem.......Za kamienie na drodze odpowiada zarządca drogi :icon_exclaim: Rozwiń ten temat,bo bardzo to śmieszne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...