Skocz do zawartości

Wiadukt Poznań Antoninek ... :-(


Robuś1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc do pracy też mam to "szczęście" zaliczyć oba wiadukty Antoninek i Franowo. Też czytałem, że jesienią mają remontować wiadukt w Antoninku więc po jaką cholerę coś kombinowali z tą smołówą posypaną grysikiem ? Przecież na to paskództwo wjechać nawet przepisową 50 (tak na marginesie - kto tam tyle jedzie :)) ) to już jest obłęd w oczach - kilka dni temu zobaczyłem pierwsze kamyszki jeszcze przed tunelem Leszka jadąc od Swarzędza i całe szczęście, że zwolniłem bo chyba by bolało. Poza tym to tyle garbów narobili, że ktoś powinien za to wisieć na j...ch na suchej gałęzi. A dla tych co jeżdżą przez wiadukt Franowo w stronę Kórnika ostatnio często stoją tam koledzy z suszarką, nawet wcześnie rano. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem po wiadukcie w Antoninku tak coś około 90- 100 tki i podbiło mi przednie koło w lekkim złożeniu. Szczęście, że wcześniej dawaliśmy w manetę jadąc 92 z Czerniejewa to oponka była rozgrzana i utrzymała przyczepność po ponownym kontakcie z asfaltem. :icon_eek: Powinienem był zwolnić na pierwszym garbie trzeba tam zwolnić i uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc do pracy też mam to "szczęście" zaliczyć oba wiadukty Antoninek i Franowo. Też czytałem, że jesienią mają remontować wiadukt w Antoninku więc po jaką cholerę coś kombinowali z tą smołówą posypaną grysikiem ? Przecież na to paskództwo wjechać nawet przepisową 50 (tak na marginesie - kto tam tyle jedzie :)) ) to już jest obłęd w oczach - kilka dni temu zobaczyłem pierwsze kamyszki jeszcze przed tunelem Leszka jadąc od Swarzędza i całe szczęście, że zwolniłem bo chyba by bolało. Poza tym to tyle garbów narobili, że ktoś powinien za to wisieć na j...ch na suchej gałęzi. A dla tych co jeżdżą przez wiadukt Franowo w stronę Kórnika ostatnio często stoją tam koledzy z suszarką, nawet wcześnie rano. Pozdrawiam.

 

No ale tutaj czegoś nie rozumiem? Nie lepiej by Ci było tym skrótem przez Szczepankowo? Bo rozumiem, że gdzieś ze Swarzędza zasuwasz na Rataje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tutaj czegoś nie rozumiem? Nie lepiej by Ci było tym skrótem przez Szczepankowo? Bo rozumiem, że gdzieś ze Swarzędza zasuwasz na Rataje?

 

Ten skrót przez Szczepankowo to droga dla kamikadze. Wąska, kręta, obsadzona uczciwie drzewami a każdy zapieprza jak wściekły. W razie czego nawet nie bardzo masz gdzie uciekać, łatwiej trafisz na drzewo niż pomiędzy nie - a na własne oczy już widziałem jak się tam wiara zawija na drzewa, kilka tygodni temu chłopak chyba około 20-22 lata beemką. A jadąc tamtędy do pracy (do Krzesin) zarabiam raptem 400 metrów (kiedyś to sobie sprawdziłem). Skórka niewarta wyprawki.

Edytowane przez jacolge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z tego co się orientuję, to plany już są, i ponoć mają przed euro robić... ale może kasy im nie starczy.

 

Pamiętam jak rok temu byłem w ksero pod kaponiera, to sobie kolesie gadali, że będą wszystko musieli powynosić, znaleźc inne miejsce itd... do dzisiaj ksero działa w najlepsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co się orientuję, to plany już są, i ponoć mają przed euro robić... ale może kasy im nie starczy.

 

Pamiętam jak rok temu byłem w ksero pod kaponiera, to sobie kolesie gadali, że będą wszystko musieli powynosić, znaleźc inne miejsce itd... do dzisiaj ksero działa w najlepsze ;]

 

 

Ruszy, ruszy jak znajdą dokumentację,którą zgubili albo zapłacą wykonawcy to dostarczy kopie. :icon_mrgreen: Prace inwentaryzacyjne i projektowe trwają od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kierowcy już będą wiedzieć i się rozjadą na inne drogi i tam będzie trochę większy ruch,

jak to zwykle bywa najpierw kocioł a potem trochę ustępuje bo na zaś się omija te miejsca ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam słowa dawnego Pana Dyrektora ZDM Szklorza, ten to był kwiat. Zacytuję jego słowa "nawet gdybśmy nie wiadomo ile mieli kasy i tak nie rozładujemy korków" taaaaaa. Bo po ch*j budować obwodnice, tunele, poszerzać drogi itp. Dobrze wiecie że w P-niu jest sitwa Grobelny - UM - ZDM - TVP3. Żeby było lepiej niestety od sprzątaczki po samą górę należałoby wszystkich wyp... ale koryto daje nieźle się obłowić więc póki co będą takie Antoninki i inne przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...