Skocz do zawartości

prawo jazdy


kapsely
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na odlewniczej zdałem za pierwszym razem. Egzaminator był nie wiem jak to opisać, normalny wszystko wytłumaczył, jak trzeba było powtórzył bez irytacji. Na koniec pogratulował, życzył szerokiej drogi. Więc może trafiłeś na jakiegoś lewego egzaminatora.

 

Pewnie tak, ale cieszę się że to już za mną i mam pełnowartościowe prawko bez kagańca :biggrin: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

 

Co my sądzimy, to ma mniejsze znaczenie. Sama powinnaś wiedzieć, czego chcesz, jak dysponujesz czasem, ile trwa kurs w Twoim mieście, wybranej szkole, jak długo czeka się na egzamin w danym WORDzie, itp.

Kurs spokojnie możesz rozpocząć teraz lub jesienią. Jeżeli nie załapiesz się na egzamin, bo załóżmy, zima zakoczy - to wiosną wystarczy wziąć kilka dodatkowych jazd i zdawać. Na wiosnę jest wysyp osób, które chcą mieć prawko na sezon, możesz dłużej ze wszystkim czekać.

I jeżeli teraz zrobisz kurs, to na wiosnę będzie on oczywiście ważny, byle nie przeciągnąć za długo z terminem podejścia do egzaminu.

Ale duże prawdopodobieństwo, że może uda Ci się wszystkiego dokonać w tym roku, czego życzę. Lepiej próbować niż czekać, a potem pluć sobie w brodę.

 

pozdrawiam

 

p.s. Dziewczyna nie jest ze stolicy, na co więc informacje, jak się zdaje w Warszawie?

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

 

Jesli chcesz miec to PJ to nad czym sie zastanawiasz? Po co te kalkulacje? Wiadomo - jak najszybciej!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy, to jedno. Masz szansę wyrobić się w tym sezonie, więc rób. Ale zanim zapiszesz się na kurs, poszukaj w archiwum forum odpowiedzi na ważniejsze pytanie: gdzie robić prawko. Czasem warto poczekać, ale zrobić w dobrej szkole, niż na szybko byle gdzie.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za porady

 

a orientujecie sie,gdzie najlepiej zrobic kurs w trojmiescie i gdzie zdawac egzamin?

http://katalog.trojmiasto.pl/nauka_i_szkol...rsy_prawa_jazdy

Koleżanko - a co zamierzasz kupić na pierwsze moto? Jakie finanse i jaki typ motocykla Ci się podoba? Mogę doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientujecie sie,gdzie najlepiej zrobic kurs w trojmiescie i gdzie zdawac egzamin?

 

tak. już nawet to na forum zostało napisane

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koleżanko - a co zamierzasz kupić na pierwsze moto? Jakie finanse i jaki typ motocykla Ci się podoba? Mogę doradzić.

 

 

to bedzie XX czy busa ?? a co bedzie jak bedzie za malo kasy??

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

 

Ja robiłam kurs na jesieni, jeszcze w grudniu miałam jazdy .

do egzaminu teoretycznego podeszłam w styczniu a praktyczny zostawiłam na wiosnę bo zamarznięte kałuże na jezdni mnie wystraszyły.

trochę bałam się że jak nie zdam to teoria mi przepadnie bo ważna jest 6 miesięcy ale zdałam za pierwszym razem :crossy:

zostało mi czekać na prawo jazdy.

jak zaczniesz kurs na wiosnę możesz do jesieni czekać na prawko i cały sezon ci przeleci.

co masz zrobić jutro zrób dziś. :icon_rolleyes:

a kto powiedział ,że aby jeżdzić na motocyklu trzeba mieć prawo jazdy :biggrin:

można i tak hehehe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę doradzić.

 

Taaaa, najlepiej w piaskownicy z takimi samymi EXPERTAMI jak Ty

 

to bedzie XX czy busa ?? a co bedzie jak bedzie za malo kasy??

 

No co Ty ? rower, kolego, rower :icon_mrgreen: jak ten opanuje, to zaraz w garazu becze CBR 1100 XX stalo :icon_mrgreen:

 

Hej, chce zrobic prawo jazdy, ale sie zastanawiam kiedy najlepiej rozpoczac kurs, czy zaczac teraz czy poczekac lepiej do wiosny. Co o tym myslicie? Co jest lepszym rozwiazaniem?

 

Kurs teoretyczny napewno rozpoczal bym w tym roku, jazdy rowniez, przynajmniej dopuki aura sprzyja. Egzamin teoretyczny rowniez jak najszybciej a praktyczny w przyszlym roku w rozsadnych warunkach.

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to tylko szkole wybrac i zaczac kurs:)

 

co do motoru, to myslalam o suzuki, moj budzet to 4-5tys.

jestem zupelna nowicjuszka i jakiejs super maszyny i tak nie mam co kupowac

 

 

W Gdańsku mogę polecić TĘ SZKOŁĘ .

Sprzęt taki jak na egzaminie, instruktorzy OK, fajna atmosfera i mają dobrą "zdawalność" cokolwiek to znaczy :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...