Skocz do zawartości

chciałam dobrze a wyszło jak zawsze ...


xenia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko ja odniosłam wrażenie ze odchodzimy od tematu i niebieską linią zaufania podjeżdża.

nawet xsenia straciła zainteresowanie tematem :icon_mrgreen:

 

Temat się z lekka wyczerpał,ponieważ wykrystalizowały się dwa stanowiska i nic pośredniego :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja odniosłam wrażenie ze odchodzimy od tematu i niebieską linią zaufania podjeżdża.

nawet xsenia straciła zainteresowanie tematem :icon_mrgreen:

 

czyli powinno być więcej odpowiedzi w poniższym stylu?

 

Droga Xeniu,

 

i takt nikt, kogo nie było w tym miejscu i czasie nie odpowie Ci, czym sobie na takie traktowanie zasłużyłaś. Następnym razem zapamiętaj dokładnie maszynę i ubiór oponenta, opisz dokładnie, może się znajdzie czy to adwersarz, czy znajomi i sytuacja zostanie odpowiednio oceniona przez szacowne szerokie gremium.

 

... itp., itd.

 

:biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli powinno być więcej odpowiedzi w poniższym stylu?

 

Droga Xeniu,

 

i takt nikt, kogo nie było w tym miejscu i czasie nie odpowie Ci, czym sobie na takie traktowanie zasłużyłaś. Następnym razem zapamiętaj dokładnie maszynę i ubiór oponenta, opisz dokładnie, może się znajdzie czy to adwersarz, czy znajomi i sytuacja zostanie odpowiednio oceniona przez szacowne szerokie gremium.

 

... itp., itd.

 

:biggrin:

 

nie nie o to mi chodziło :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz: Dzisiaj poświeciłam dzień na edukacjii.Nawet mi sie udało odpalic motor :buttrock: Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki itp.oczywiście to przewrócenie motorka bolało-na szczęście kolega sie nie wkurzył ze jego maszyna też miała obrażenia :biggrin:

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

 

Raczej nie,chyba ze skuter,choć są drogie modele Hondy z taką skrzynią :smile:

Edytowane przez wojtek-rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiesz dlaczego tata i blizsza oraz dalsza rodzina nie dawała ci motoru?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: to ja może na początek dorobie sobie do tylnego koła jeszcze dwa edukacyjno -wspomagające kóleczka po bokach !Na rowerze mi to pomogło ,chociaż na samym wstępie nauki jazdy na rowerze to dodatkowe kólka miałam tez przymocowone przy przednim kole .

A TAK APROPO TEMATU TO DA SIE PRZYMOCOWAĆ TAKIE KÓLECZKA EDUKACYJNE DO KÓL MOTORU ?? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz: Dzisiaj poświeciłam dzień na edukacjii.Nawet mi sie udało odpalic motor :buttrock:

No fucking way!

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

 

Niestety, prawo Mozambiku tego zabrania ;/

 

 

pewno że można, honda i chyba aprillia robią takie cuda

 

zajebałem w radiowóz na ulicy. :bigrazz:

 

epic fail

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mozna kupic taki motocykl nazywa sie Aprilia Mana:

 

Więcej informacji: Aprilia NA 850 Mana otrzymała wygląd klasycznego street-bike’a, z przodu znajdziemy owalny reflektor, zestaw wskaźników i przedni widelec upside-down. Z profilu rzuca się w oczy rama rurowa, a w fałszywym zbiorniku znajdziemy pojemny schowek. Sam zbiornik paliwa o pojemności 15 l znajdziemy w masywniejszej tylnej części motocykla, a wlew paliwa pod siedzeniem pasażera.

 

 

Mana napędzana jest 2-cylindrowym 4-suwowym silnikiem w układzie L o pojemności 893 cm3, który chłodzony jest cieczą. Jednostka produkuje moc 55 kW (75 KM) przy 7250 obr./min i maksymalny moment obrotowy 76,5 Nm przy 5750 obr./min. Do obniżonej mocy silnika dostosowano rewolucyjną przekładnię z możliwością automatycznej lub sekwencyjnej zmiany biegów.

 

 

W trybie automatycznym kierowca może wybierać pomiędzy programami Touring, Sport, Rain (turystyczny, sportowy, deszcz). W trybie sekwencyjnym biegi można zmieniać nie tylko tradycyjną wajchą, ale także przyciskiem na lewej stronie kierownicy.

 

http://katalog-motocykli.pl/img/aprilia-mana-850-1.jpg

 

Pozdrawiam,ja jednak zostane przy wycieraczkach na szybe ;)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: to ja może na początek dorobie sobie do tylnego koła jeszcze dwa edukacyjno -wspomagające kóleczka po bokach !Na rowerze mi to pomogło ,chociaż na samym wstępie nauki jazdy na rowerze to dodatkowe kólka miałam tez przymocowone przy przednim kole .

A TAK APROPO TEMATU TO DA SIE PRZYMOCOWAĆ TAKIE KÓLECZKA EDUKACYJNE DO KÓL MOTORU ?? :icon_biggrin:

 

 

 

Wszystko się da zrobić,tylko potem ciężko schodzić w zakrętach na kolano :wink:

Może lepiej kup Urala z koszem :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz: Dzisiaj poświeciłam dzień na edukacjii.Nawet mi sie udało odpalic motor :buttrock: Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki itp.oczywiście to przewrócenie motorka bolało-na szczęście kolega sie nie wkurzył ze jego maszyna też miała obrażenia :biggrin:

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

 

I co, lusterka będziesz opierdzielać teraz Ty puszkarzom czy ich popychać? :bigrazz:

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :bigrazz: Dzisiaj poświeciłam dzień na edukacjii.Nawet mi sie udało odpalic motor :buttrock: Nawet pojechałam 2 metry po czym motor sie przewrócił ,kolega ostrzegał ze moze tak byc bo nie utrzymam motoru bo jest za ciezki itp.oczywiście to przewrócenie motorka bolało-na szczęście kolega sie nie wkurzył ze jego maszyna też miała obrażenia :biggrin:

Mam takie dosyć głupie pewnie dla Was -pytanie :banghead: ,czy można kupić motocykl z automatyczną skrzynią biegów ?

Pani Magdalena Samozwaniec napisała książkę "Czy pani mieszka sama?". Tam też Xenia jeździła na motorze i też jej się przewracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...