Skocz do zawartości

[Lublin] 138 pkt karnych


Acidus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można na ten temat znaleźć info w sieci.

 

w sieci można znaleźć wszystko. ja tam wolę wierzyć specjalistom, a ci są raczej odmiennego zdania - choć oczywiście niejednoznacznie ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wśród policjantów też są ludzie. :buttrock:

złapali mnie na suszarkę i z szerokim uśmiechem oddali dokumenty, bez mandatu, bez punktów karnych .

zapytali tylko "czemu się pani zatrzymała". :bigrazz:

 

Jak już w którymś wątku pisałem... "Babom" jest łatwiej :P Jesteś kolejnym znanym mi (nawet z Forum) tego przykładem... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły zawód. Bo chyba nie sądzisz, że policja jest by służyć społeczeństwu, które ją opłaca.

 

Hehe. Widzisz - zgodnie z prawem tak. Policjant to jedyny cywilny zawód w tym kraju prawnie zmuszony do ryzykowania swojego zdrowia i życia za Twoją dupe. Karetka Cię oleje jak stoją nad tobą dresy z bejsbolami i probują Cię podpalić, Strażak też nic nie zrobi. Policjant swoje życie dla Ciebie jest zobowiązany ryzykować. Kapiszi? Więc nie jest to zawód jak każdy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria i praktyka nie maja nic do rzeczy. Stwierdzenie dotyczyło zawodu, a policjant nie jest zawodem jak każdy inny. Podobnie jest z żołnierzem, lekarzem, strażakiem i księdzem.

Co do realiów i podejścia do pracy nie będę się wypowiadał, znam kilku policjantów z prewencji i co jakiś czas miewam kontakty "służbowe" z drogówką. To jednak za mało, żebym wyciągnął wnioski na temat wszystkich policjantów. Choć czytałem w innych wątkach wiele opinii, które były tak kategoryczne, jakby stało za nimi kilka tomów socjologicznych opracowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...