Skocz do zawartości

"Dajcie" mi maszynę


Rekomendowane odpowiedzi

sportowy i z przyczepką. przed zakupem upewnij się u lepszej połówki, czy aby na pewno o to chodziło :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bikepics.com/pictures/451452/ hayabuski nie znalazlem niestety ale wiem ze bylo juz kilka sztuk XX itp a w czestochowie widzialem na zlocie CBR 1000f z wozkiem :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup cokolwiek i zamontuj wózek boczny. :biggrin: Jak druga połówka nie chce jechać to odpinasz wózek i ogień przez miasto. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup cokolwiek i zamontuj wózek boczny. :biggrin: Jak druga połówka nie chce jechać to odpinasz wózek i ogień przez miasto. :buttrock:

 

 

Najlepiej wszyj zamek blyskawiczny :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodnie ale podkręcić, druga, ta niby leprza połówka mówi: "ok ale tylko z przyczepką". Przy jakim motorze znajdę wszrtystko? Sport, wygoda...?

 

 

Witam, widzę że po naszej wizycie nic sie nie zmieniło ale zamiary masz dalej kupić moto :flesje:

 

To ja powiem coś szczerze i zaproponuję sportowo i wygodnie: Honda VFR, Suzuki GSX-R 1300, Honda CBR 1100 XX, BMW K 1300 S, wózek też da radę do tych sprzętów :wink:

 

Chętnie zajadę do Ciebie jeszcze raz na browarek, ten sezon mam w plecy bo posprzedawałem moto ale we wrześniu będzie nowa maszyna - dalej stawiam na SPORT czasem adaptowany do szybkiej turystyki :)

 

Więc czekam na info jak zakupy motocykla, serdecznie pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...