Skocz do zawartości

Grisza nie żyje. Właściciel 2oo


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajmy na siebie lecz żyjmy pełną piersią bo życie szybko przemija..........

[*]

to co się stało kompletnie mnie rozwaliło!życie jest tak kruche, w jednej sekundzie jesteśmy a po chwili nasz płomień gaśnie.......tak poprostu , ile my czasu tracimy na bzdety , kłótnie , a jak mądry powiedział .....śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..........dlatego chwytajmy każdy dzień bo nie wiadomo ile nam jeszcze pisane......

 

 

i co z tego ze łzy płyną jak życie toczy się dalej, uboższe o dobrego człowieka...............................

 

http://w973.wrzuta.pl/audio/6YgLL8h4G54/ma...cz_-_latwopalni

Edytowane przez osa7979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy Ludzie nie powinni odchodzić....

 

Kiedy miałem jakieś może 18 lat, po raz pierwszy zobaczyłem knajpę na Bema... Pamiętam ten klimat, kiedy bywały tam setki ludzi na raz, na tych niecałych 20 metrach chyba... Dusza człowiek. Udało mi się kiedyś wysępić od niego zajebisty plakat na ścianę. Czasy były ciężkie, rynek motocyklowy dopiero się tworzył i trudno było o części - o materiałach "propagandowych" nie mówiąc....

 

Miejsce stworzone przez Griszę było niesamowite. Parking pod białym murem przeciwnej stronie ulicy wielokrotnie był zastawiony do pełna. Koncerty odbywały się na mobilnych estradach zrobionych z naczep TIRów. I te Jego tosty po 2 złote. Niby zwyczajne, ale nigdy więcej i nigdzie indziej nie jadłem takich dobrych...

 

Niesamowicie wygladała tablica z wizytówkami sklepów, warsztatów, adwokatów i dentystów, które ledwo wystawały spod plakietek i emblematów motocykli i blach zlotowych. Każdy czuł się w obowiązku dorzucić coś od siebie...

 

Po przeprowadzce na Tunelową knajpa chyba straciła nieco czaru, choć zapewne też był to znak czasów. Inne czasy - inni ludzie. Ale i tam bywało wesoło. Wyścigi spod dworca do przejazdu, ogniska na trawniku po drugiej stronie ulicy i Afriki Twin, które potrafiły latać....

 

Szkoda...

 

[*]

 

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...