Skocz do zawartości

wybor motocykla EXC


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za linka. Raczej wszystko jest ok, ale nie wiem jaką moc powinien miec ten motocykl, a koleszka który miał cos takiego nie ma się jak nim przejechac bo jest za granicą. Da się w znaczący sposób zmienic charakterystykę przez takie zabawy z zaworem?

Da się, poczytaj ten temat masz opisane co się stanie jak przestawisz jedna i druga strone

 

Można regulować ten zawór wydechowy. Tutaj możesz przeczytać jak się reguluje ten zawór link

 

Post wcześniej wrzucalem tego linka :icon_razz: :wink:

Edytowane przez bananek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawdzę sobie ten zawór, ale tylko czy się otwiera, bo regulował nic nie będę

 

ciekawy jestem tylko czy da się odczuc te zmiany, np. czy dół się znacznie poprawi czy szkoda czasu, dobry bajer jakby nie patrzec

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to odczuwalne i to dosyc mocno ja się bawiłem tym zaworem i ustawiłem sobie troche inaczej niz fabryka tzn szybciej mi się otwiera.Co do mocy jaką powinien mieć EXC 200 to Ci powiem że mój na zębatkach 50 13 czyli przełożenia na moc na 4 biegu z gazu na koło idzie ale trzeba go szarpnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to ty w ogóle masz jakąś jedynkę? :icon_mrgreen: Vmax badałes?

Ja mam 14/48, na koło tak uczciwie z samego gazu idzie na 2ce, na 3 i 4 muszę szarpnąć.

 

W ogóle dziwna ta skrzynia jest, w ogóle nie czuc prędkosci, jedynka do niczego sie nie nadaje bo za krótka, na tej 6tce niby jak odkręcę to 600tki mi nie moga odejsc, ale silnik mało z ramy nie wyskoczy.Ostre podjazdy robię na 2 i 3 i wtedy to moto pokazuja na co je stac :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na kole za bardzo na jedynce nie pojade, bo przy tak małej predkosci problem z równowagą. Jedynie przydaje się do jakichs 'trialowych' ataków na lezące kłody i do ruszania w trudnym terenie. Ile ci to pali mniej więcej?Ja gdy sie dorwałem zaraz po kupnie to spaliłem zbiornik w 3-4h pałowania bez przerw dłuzszych, potem po prostu padłem.

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na kole za bardzo na jedynce nie pojade, bo przy tak małej predkosci problem z równowagą. Jedynie przydaje się do jakichs 'trialowych' ataków na lezące kłody i do ruszania w trudnym terenie. Ile ci to pali mniej więcej?Ja gdy sie dorwałem zaraz po kupnie to spaliłem zbiornik w 3-4h pałowania bez przerw dłuzszych, potem po prostu padłem.

Kurcze mało wam palą te 2 setki. Mi 300cc wciąga jakies ~11l w 2,5h ganiania.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

muszęgo dostroić, tzn podlczyc wyswietlacz, wymienic swiece na irydowa, wyczyscic gaznik, wymienic olej, plyny, uszczelnic lagi i ustawić zawieszenie to wtedy opowiem, na razie moto jezdzi ale przez ta swiece nie zapie**ala tak jak wg mnie mogl :icon_biggrin:

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszęgo dostroić, tzn podlczyc wyswietlacz, wymienic swiece na irydowa, wyczyscic gaznik, wymienic olej, plyny, uszczelnic lagi i ustawić zawieszenie to wtedy opowiem, na razie moto jezdzi ale przez ta swiece nie zapie**ala tak jak wg mnie mogl :icon_biggrin:

 

 

kupiłeś za papierami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...