Skocz do zawartości

wybor motocykla EXC


Rekomendowane odpowiedzi

Wedle zaleceń serwisówki olej wymieniamy co 15MH, stosując przelicznik z manuala (15MH=100L paliwa)wychodzi +-1500km, olej zalecany przez KTM to Motorex 10W50, luzy zaworowe sprwadzamy razem z wymianą oleju i filtrów serwisówka zaleca luzy 0,12 ale na takich silnik lekko klekocze więc ja ustawiam na 0,10.

Czasami lepiej żeby klekotał, a lepiej żeby miał więkrzy luz. Przy mniejszym, zawory się wypalają.

Ale o 0,2 setne nie chodzi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Koleżanko.

1. Nie ten temat (napisz w "co wybrac, co kupić")

2. Napisz coś więcej, jakie masz doświadczenie, ile pieniędzy na motocykl, czy chcesz jeździć bardziej w terenie czy na asfalcie, a może pół na pół... Określ się trochę :bigrazz:

Edytowane przez włochatyDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest prawda na temat części do KTM`ów? Czy powszechna opinia że 10 lat do tyłu to można łatwo dostac a potem to juz bardzo ciężko jest prawdziwa??

 

 

Pzdr, Maciek

 

Tak, bynajmniej tak było w 2008 r :flesje: :wink: (Do modeli poniżej 98' ciężko cokolwiek dostać za normalną kase).

 

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co możecie powiedziec na temat tego Ktm`a http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1610899 godny uwagi ,warto jechac ?? Moze jest ktoś z okolic i mogłby podskoczyć go oblukać ?? Pozdrawiam.

Jedno co jest pewne to to że nie jest to rocznik 2005 tylko 2004, a co do reszty to wizualnie jest O.K. myślę że warty bliższego pomacania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem na PW moto na pewno 2004 no i sugerując się ceną, nie oryginalną lampą i tym ze sprzedający nic nie wspomniał o dokumentach na 99% ten EXC nie ma papierów. Tylne koło tak ze zdjęć wygląda na 18 no i na air box ma naklejkę EXC ale warto zapytać sprzedawce jakie tam koło jest z tyłu bo to może w ogóle jest SX tylko z dołożonym kitem oświetleniowym.

Jeśli nie zależy Ci na rejestrowaniu a to faktycznie jest EXC to myślę że warto.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel kupil tam SX 250 i z tego co sie orientuje tez go chyba wyjebal na roku ale pod wzgledem technicznym motocykl byl igla i ludzie nie narzekali - ja bym był skłonny wyłożyć te pieniądze ja rok temu sprzedałem 125 z 2000 roku za 7tys :] na Bikepics masz fotki jak wyglądał i sam ocen czy dal bys tyle :bigrazz:

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Ktm'em EXC 250 4t rocznik 2005-2007. Jak z serwisowaniem? Czy ten model posiada podobny silnik do EXC400/450/525?

EXC250 RFS ma niemal identyczny silnik jak jego więksi bracia, do tego stopnia że korba jest taka sama jak w EXC520/525, pierwsze roczniki miały jakiś feler z wałem ale potem to poprawiono, ogólnie moto pod względem trwałości wypada podobnie jak reszta rodzinki nie ma zbyt dobrej opinni jeśli chodzi o osiągi ale to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie jak rozmawiałem z gościem to mówił ,ze oni zajmują sie sprowadzaniem motorków ,naprawiają je itp ,maja jakis swoj własny tor. Będę musiał zadzwonić zapytać się czy sa do niego papiery bo ja bardziej poszukuje EXC z możliwościa zarejestrowania. :icon_rolleyes:

Edytowane przez zajkos10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC250 RFS ma niemal identyczny silnik jak jego więksi bracia, do tego stopnia że korba jest taka sama jak w EXC520/525, pierwsze roczniki miały jakiś feler z wałem ale potem to poprawiono, ogólnie moto pod względem trwałości wypada podobnie jak reszta rodzinki nie ma zbyt dobrej opinni jeśli chodzi o osiągi ale to już inna historia.

 

Może napisze coś o tych osiągach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisze coś o tych osiągach?

Ty czy ja? :biggrin: ja mogę napisać że EXC250Racing ma identyczną jak w większych modelach ramę, zawieszenie i całą resztę za wyjątkiem niektórych podzespołów silnika , moc to około 35KM nie jest to zły wynik i myślę że zła opinnia bierze się z porównania do większych braci na tle których maszyna wypada blado, kiedy porównamy ją do konkurencji czyli CRF250X,WR250F czy TE250 nie jest już tak źle i dla początkującego można spokojnie ją polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...