Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem Aniołki na stronce Pirelli i przy wyborze mojego motocykla nie pojawiają się mimo, że w ofercie jest mój rozmiar. Pojawiają się tylko Diablo Rosso II i III. Aniołki są nie zalecane? Nie mają homologacji dla mojego moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelki ST fajne oponki. mam porównanie do Dunlopów na swoim moto i takie same moto ma kolega na Angelkach. Mądrzejszy był, że kupił Pirellki, bo fajniej się jeździ. Szczególnie na zimnych gumach jest znacząca różnica. Jeśli rozmiar dostępny do Twojego motoru to kupuj.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte Christo,

 

jezeli mieszkasz w PL to Cie to nie obowiazuje ( homologacja )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy mój motocykl należy do ciężkich czy nie. Ale BMW K1600 ani FJR 1300 to to nie jest i nie ma nawet 100KM mocy więc uznałem, że nie. Chociaż trochę waży.

Na polskiej stronce Pirelli w ogóle nie widzę GT. Może dlatego mi się nie pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaproponowałem właśnie GT a nie ST. Miałem je w moto o podobnej masie, czyli w BMW K1300S. Jak wiadomo K1300S nie jest takim krążownikiem jak K1600GT ani FJR. Moto Christo bierz te GT i będziesz zadowolony ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba tak zrobię. Miałem w poprzednim sprzęcie Z6 i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Skoro ST są za słabe na mój sprzęt to argument ceny odpada. Jeszcze pomyślę nad tym, w każdym razie dziękuję wszystkim za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z6 jest bardzeij dlugozywotna niz Z8 ale za to Z8 lepiej sie trzyma zarowno na mokrym i na suchym, moto idzie jak po szynach, na winklach tez sie lepiej kladzie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W swojej CBR 600 RR mam z tyłu założoną Pirelli Angel ST a z przodu Angel GT - mimo, że wielu odradzało GT do takiego motocykla. Tylna ST ma przejechane 8300km i myślę że maksymalnie dobije na niej do 10tys.km. bo niewiele bieżnika na niej zostało. Przednia ma przejechane 5300km i trudno dopatrzyć się na niej jakiegokolwiek zużycia. W nieodległej przyszłości będę na tył zakładał również GT.

Nie prawdą jest że Pirelli Angel GT nadaje się do tylko do ciężkich motocykli turystycznych. GT to po prostu dwuskładnikowa tylna opona ST (lekko zmodernizowana). Dopiero GT w specyfikacji "O" nie nadaje się do niczego innego poza ciężkimi turystykami.

Co do samej opony Angel GT, którą testuję na przednim kole - muszę stwierdzić, że jest bardzo trwała i zapewnia bardzo fajną przyczepność podczas hamowania w bardzo chłodne nawet dni.

ST też fajna opona - z tym, że więcej jej nie kupie ze względu na trwałość niespełniającą moich wymagań. Po 10tys,km szybkiej turystyki nie ma opony - no i na środku mogłaby się mniej zużywać a na bokach więcej - przecież to opona turystyczna.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10tys,km szybkiej turystyki nie ma opony - no i na środku mogłaby się mniej zużywać a na bokach więcej - przecież to opona turystyczna.

 

To moze zacznij jezdzic troche szybciej i bardziej klasc maszyne

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...