Skocz do zawartości

Sezon na ścigacze


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie jeden 16-latek może jeździć lepiej od ciebie

 

Przypomina mie sie historia gdzie w wieku lat 16 na A1 zdawal

 

http://de.wikipedia.org/wiki/Steve_Jenkner

 

I owszem on jezdzil lepiej nie majac PJ niz inni majac je 40 lat, ale to raczej wyjatek.

 

obecnie za tydzien dokladnie 3 miechy przed 18 ide sie zapisac na a+b

 

Nie dajeCi to jednak prawa do jázdy wiekszy klasa.

 

a co do łamania prawa, po to jest aby inni mogli je łamać

 

No tu sie nie popisales, ZENADA

 

a nie zapomniałem tacy ludzie jak ty jeżdżą po mieście 50 km/h no i 70 po za miastem

 

Widzisz w tym cos nie tak ? Jezeli o predkosci dopuszczalnej w terenie zabudowanym nie musimy tu dyskutowac, to o ile poza terenam zabudowanym jest znak to wypada sie do niego dostosowac.

 

jezeli masz ochote podyskutowac na temat sensownosci 50 km / h w terenie zabudowanym to serdecznie zapraszam.

 

 

choc są i tacy którzy mają niewiele lat a o wiele więcej w głowie od starszych i bardziej doświadczonych :bigrazz:

 

Ilu takich znacz ? :biggrin: Na zasadzie w Rosji rosnie kukurydza wysokosci slupow telegraficznych, tylko duuuuzo rzedziej. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań się znęcać nad chłopakiem, nieładnie kopać leżącego i słabego, a za rok wróci do tego tematu i zrozumie

Będąc sprawiedliwym, to muszę przyznać, że jakieś zadatki na zdaną maturę (oczywiście po stosownej nauce) ma... w końcu nie napisał (pomijając małą literę) "w Angli", tylko "w Anglii" - to już jakiś plus :)

 

 

Doświadczenia nie kupi się na rynku, czy w markecie-potrzeba na to czasu i właśnie mądrości w podejmowaniu decyzji na drodze.

Święte słowa.

Niestety charakterystyczne jest to, że owa mądrość i doświadczenie (ogólnie - umiejętności) są odwrotnie proporcjonalne do przekonania o ich wysokim poziomie.

 

Ale tak to jest niemal z każdą dziedziną - im bardziej zaczynasz ją zgłębiać, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego ile jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jezeli masz ochote podyskutowac na temat sensownosci 50 km / h w terenie zabudowanym to serdecznie zapraszam.

 

 

 

co do terenu zabudowanego to jak najbardziej się z tobą zgadzam iż nie powinno się łamać tego ograniczenia

ja osobiscie staram się nie łamać (nagminnie) tego zakazu no ale wiadomo jak to jest

mogę dać sobie łapy upierniczyć iż każdy z tego forum nie raz złamał i jeszcze raz złamie ten przepis

co do ograniczenia w terenie zabudowanym

 

Będąc sprawiedliwym, to muszę przyznać, że jakieś zadatki na zdaną maturę (oczywiście po stosownej nauce) ma... w końcu nie napisał (pomijając małą literę) "w Angli", tylko "w Anglii" - to już jakiś plus :)

 

o moją maturę to Ty się nie musisz martwić.

to jest forum motocyklowe a nie forum j.polskiego

gdzie za nieprzestrzeganie ortografii każę się użytkowników

przeróżnymi warnami itp. ,które w konsekwencji prowadzą do usunięcia konta ;)

 

 

 

Edytowane przez ilcaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia nie kupi się na rynku, czy w markecie-potrzeba na to czasu i właśnie mądrości w podejmowaniu decyzji na drodze.

No co ty, nasz kolega sobie je spoko kupi w Anglii, jak mu się napatoczy i będzie tanio. I od razu kupi doświadczenie "odblokowane" to będzie go więcej.

 

oczywiście odblokowana

" przepisy są po to by je łamać" :buttrock:

a ty oczywiscie swoje komarki też masz poblokowane?

jeszcze ktoś z czymś ma zamiar do mnie się o coś przy*ebać?

więcej atencji pls :)

 

No dobra, BARDZO RZADKO piszę w ten sposób, ale jak chcesz.. - Dziecko, idź z powrotem do piaskownicy i jak dorośniesz to wróć. I nie chodzi mi o twój wiek tylko o poziom twoich wypowiedzi.

I jak będziesz łamał te przepisy, to nie zapomnij więcej mięsem rzucać - skoro (wg. powyższych postów) ma to pozytywnie wpływać na sens wypowiedzi i atencję interlokutora to na pewno dołożenie kilku chu*ów i ku*ew pomoże podczas dyskursu z przedstawicielami władzy czy sądu. Będą mieli więcej tak pożądanej przez ciebie "atencji".

 

No ale nic. Młody jesteś, to jest szansa że zmądrzejesz. Nikła, ale jest :lalag:

 

No i jest szansa że dziś nasz rząd uchwali nowelizację prawa jazdy na jednoślady...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, nasz kolega sobie je spoko kupi w Anglii, jak mu się napatoczy i będzie tanio. I od razu kupi doświadczenie "odblokowane" to będzie go więcej.

No dobra, BARDZO RZADKO piszę w ten sposób, ale jak chcesz.. - Dziecko, idź z powrotem do piaskownicy i jak dorośniesz to wróć. I nie chodzi mi o twój wiek tylko o poziom twoich wypowiedzi.

I jak będziesz łamał te przepisy, to nie zapomnij więcej mięsem rzucać - skoro (wg. powyższych postów) ma to pozytywnie wpływać na sens wypowiedzi i atencję interlokutora to na pewno dołożenie kilku chu*ów i ku*ew pomoże podczas dyskursu z przedstawicielami władzy czy sądu. Będą mieli więcej tak pożądanej przez ciebie "atencji".

 

No ale nic. Młody jesteś, to jest szansa że zmądrzejesz. Nikła, ale jest :lalag:

 

 

no może tak jak to sformułowałeś "mięsem rzucać" to możesz do swoich kolegów jak Ci na to pozwolą

 

widzisz, najfajniej ocenia się człowieka jak się go nie zna...

 

wybacz ale muszę Cię zasmucić bo nie należę do plebsu co operuje łaciną na porządku dziennym

 

jeżeli Ciebie coś takiego rajcuję- twoja broszka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moją maturę to Ty się nie musisz martwić.

No tak - będąc w UK kupisz ją po to, bo nadaży się okazja...

 

 

to jest forum motocyklowe a nie forum j.polskiego

gdzie za nieprzestrzeganie ortografii każę się użytkowników

przeróżnymi warnami itp. ,które w konsekwencji prowadzą do usunięcia konta ;)

Byłeś? Nie wierzę ;)

 

Może po wypełnieniu formularzy rejestracyjnych wyświetlił się

"Error 781 - to much errors" ;)

 

A regulamin tego Forum (polecam przeczytać) zabrania używania wulgaryzmów, a Tobie właśnie automatycznie wygwiazdkowują niektóre słowa. Za to też można dostać warna...

Edytowane przez Miras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest szansa że dziś nasz rząd uchwali nowelizację prawa jazdy na jednoślady...

 

Buber, to juz dzis ustalaja ?

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor należał do mojego znajomego i od niego odkupiłem bo mi się strasznie podobał

 

proste?

 

czy nadal zbyt skomplikowane?

Sorry za off top, ale strasznie podobał Ci się motocykl, czy kolega? Bo ze "zdania" wychodzi, że kolega. Masz rację, że to nie jest forum j. polskiego, ale podstawy pisowni chyba znasz. Bez interpunkcji można różnie interpretować wypowiedzi (jak wyżej), nie mówiąc o tym, że czasem nie idzie tego czytać, bo nie ma to żadnego sensu.

Co do samego tematu, to tragedia miała miejsce i nic już tego nie zmieni. Współczucie dla rodziców, nie ma większego bólu od utraty dzieci. Ale współczucie również dla motocyklisty, który do końca życia będzie mieć to w psychice.

Pokazanie dziewczynki w trumnie i jej zrozpaczonej rodziny na ceremonii to zupełne przegięcie, na poziomie brukowca.

Edytowane przez Bartek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off top, ale strasznie podobał Ci się motocykl, czy kolega? Bo ze "zdania" wychodzi, że kolega. Masz rację, że to nie jest forum j. polskiego, ale podstawy pisowni chyba znasz. Bez interpunkcji można różnie interpretować wypowiedzi (jak wyżej), nie mówiąc o tym, że czasem nie idzie tego czytać, bo nie ma to żadnego sensu.

Co do samego tematu, to tragedia miała miejsce i nic już tego nie zmieni. Współczucie dla rodziców, nie ma większego bólu od utraty dzieci. Ale współczucie również dla motocyklisty, który do końca życia będzie mieć to w psychice.

Pokazanie dziewczynki w trumnie i zrozpaczonej rodziny to zupełne przegięcie, na poziomie brukowca.

 

 

no widocznie chyba Ty kolego masz problem ze zrozumieniem prostego tekstu :)

 

widzę ,że z tematu "sezon na ścigacze" zrobił się temat czysto atakujący mnie :D

 

no ale cóż ;)

 

jestem tu nowy i większość jak zauważyłem widocznie nie lubi młodych, gniewnych :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, bardzo proszę o stonowanie nieco wypowiedzi. forum jest dyskusyjne, nie awanturnicze

z góry dziękuję

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy i większość jak zauważyłem widocznie nie lubi młodych, gniewnych :D

My jeszcze kochamy tutaj "szybkich i wściekłych" jak nie zauważyłeś..... :icon_razz:

Ale pisz, pisz, pośmiejemy się. :icon_mrgreen:

 

P.S. Co do inwektyw - ??? WTF? Przecież to ty się nimi zacząłeś posługiwać. A może treści własnych postów sprzed 2 godzin nie pamiętasz?

 

 

ks-rider:

http://www.tvn24.pl/12690,1610764,0,1,mlod...,wiadomosc.html

I w połowie piszą że dziś mają coś uchwalać...

 

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze kochamy tutaj "szybkich i wściekłych" jak nie zauważyłeś..... :icon_razz:

Ale pisz, pisz, pośmiejemy się. :icon_mrgreen:

 

P.S. Co do inwektyw - ??? WTF? Przecież to ty się nimi zacząłeś posługiwać. A może treści własnych postów sprzed 2 godzin nie pamiętasz?

ks-rider:

http://www.tvn24.pl/12690,1610764,0,1,mlod...,wiadomosc.html

I w połowie piszą że dziś mają coś uchwalać...

 

 

[...] "Być może już niedługo, aby prowadzić najcięższe maszyny, trzeba będzie mieć ukończone 24 lata."

 

Jeśli tak to nowy przepis uderzy głównie w posiadaczy dużych cruiserów, a np. R1 (205kg) będzie mógł jeździć każdy :biggrin: . Podczas kontroli drogowej będą ważyć motocykle :). Świetny artykuł, widać że w tym tvn-ie jakiś wielki znawca tematu się rozpisał.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejże zbawcy świata i najdoświadczeńsi motocykliści na świecie, dajcie spokój koledze ilcasterowi.

 

Jeśli pisze, że jeździ od 7 lat, to jeździ dłużej niż niejeden "doświadczony"*, być może umie więcej niż niejeden "doświadczony" itd. Za odblokowanie NSR ganicie, bo to łamanie przepisów (a one od czegoś są!), za przelotowe wydechy "doświadczonych" i 200 po mieście nie ganicie, choć to łamanie przepisów (a one od czegoś są! :P).

 

Gość napisał, że najlepiej zaczynać od 50, 125 czy 250. Że zaczynał wcześniej, bez uprawnień? Cóż, Kubica też nie zaczął treningów po uzyskaniu kat. B w wieku 17 lat. A dokładniej rzecz biorąc, Kubica wsiadł do gokarta jak miał 6 lat. I co? Napiszcie do Policji, żeby mu historyczny mandat wystawiła :P

 

Czepiliście się chłopaka jak rzep psiego, kolo nie daje się sprowokować - i to was chyba boli. Bo jakby się dał, możnaby powiedzieć: "ale niedojrzały gówniarz" i potwierdzić swoje poczucie wyższości dojrzałego, świadomego i doświadczonego bikera :P

 

Hipokryzja, że ho ho, panowie :icon_mrgreen:

 

pozdr

LYsY

 

*np. dłużej niż ja, a jeżdże na litrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzięki Łysy

 

jesteś jedną z pierwszych osób ,która mnie od razu nie skarciła za moje posty ;)

 

btw. co do tematu: to o której ma być te całe głosowanie w sejmie i od kiedy by miały nastąpić te zmiany ? ;/

 

bo jeżeli np. od jutra to ostro się wkurzę bo w końcu za tydzień na kat. A mam zamiar się zapisać a tak to bym na jakieś śmieszne a2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. tvn24 dziś dopiero rząd ma zająć się projektem ustawy. Nawet przyjmując, że uda im się ten projekt dziś napisać to trzeba czekać na posiedzenie sejmu. Tam po iluśtam czytaniach sejm i senat to przyjmą. Sama ustawa pewnie wejdzie w życie od przyszłego roku (jak wszystko szybko pójdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...