Skocz do zawartości

Moto-Szkoła, www.motoszkola.pl


Rekomendowane odpowiedzi

(...) Mam tylko nadzieje, że osoba ta posiada jakiekolwiek uprawnienia do szkoleń motocyklowych.

Pozdrawiam.

A Ty zrobiłeś uprawnienia, czy dalej szkolisz na "krzywy ryj"?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie - ostro jedziecie... Albo konkrety, albo cicho szaaaaaa

 

Nie trzeba się niczego bać ani ukrywać, zapraszam do naszego biura odpowiednie władze upoważnione do kontroli. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości dotyczące działania ośrodków szkolenia kierowców, może to zgłosić do starostwa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu - jaki jest poziom "zaawansowanie" tego kursu BEZPIECZNY - całkiem dla początkujących, zaraz po "kursie" na kat.A, czy jeżdżący 2-3 sezony też dużo się nauczy?

Oczywiście wiem, że ZAWSZE warto się doszkalać, ale koszt kursu nie jest mały, więc chciałbym poznać ocenę kogoś kto już kurs odbył... Jak już wydać parę złotych to lepiej mieć pewność, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu - jaki jest poziom "zaawansowanie" tego kursu BEZPIECZNY - całkiem dla początkujących, zaraz po "kursie" na kat.A, czy jeżdżący 2-3 sezony też dużo się nauczy?

Oczywiście wiem, że ZAWSZE warto się doszkalać, ale koszt kursu nie jest mały, więc chciałbym poznać ocenę kogoś kto już kurs odbył... Jak już wydać parę złotych to lepiej mieć pewność, że warto.

W pro-motorze byłem po dwóch sezonach jazdy na moto , gorąco polecam . Przed jazdami trzeba zaliczyć wykład u Konikakonika trwający do ok. 2 w nocy . :icon_biggrin: Jak śniegi ustąpią to zajrzyj do nich na plac to zobaczysz co i jak . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Także przeszedłem kurs bezpieczny po zdobyciu pierwszych doświadczeń, miałem nawet jakieś wątpliwości czy warto, ale szybko się rozwiały. Kurs daje dużo, program był bardzo sensowny, a zdobyte doświadczenie pomaga w późniejszym doskonaleniu swoich umiejętności. Polecam, bo warto.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no, to po kursie bezpiecznym w motoszkole, u Rafała

było twardo, było fajnie, no i przede wszystkim owocnie - mam nadzieję poprawiać teraz swoje umiejętności. co istotne, człowiek dowiaduje się, jak mało potrafi zrobić z motocyklem... chociaż ci po dobrych kursach na prawko mają łatwiej ;)

w każdym razie, sądząc po efektach i opiniach uczestników kursu oraz z mojej skromnej opinii, było warto wydać tą kasę. szkoda, że to tylko 2 dni :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obiecywałam napisać po kursie, więc...

Opanowanie motocykla po kursie zdecydowanie lepsze, niz przed. Ciekawe ćwiczenia (przed każdym jęk rozpaczy kursantów, że "my nie damy rady", a później szło, aż się niektórzy dziwili).

 

Oprócz ćwiczeń trochę teorii, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

 

chociaż ci po dobrych kursach na prawko mają łatwiej ;)

A ci z dłuższym stażem na moto wymiatali w szybkim slalomie ;)

 

 

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

szkolenia robi osobnik Chester z GP, (...)

 

kolega z gp nadal nie chwali się żadnymi zdobytymi uprawnieniami, ani odbytymi przez siebie kursami w zakresie instruktażu. tym niemniej w sukcesach medialnych mu to nie przeszkadza: dziś na głównej w gazecie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z gp nadal nie chwali się żadnymi zdobytymi uprawnieniami, ani odbytymi przez siebie kursami w zakresie instruktażu. tym niemniej w sukcesach medialnych mu to nie przeszkadza: dziś na głównej w gazecie

jsz

Ciekawe... Ponoć na swoich wykładach cytuje biegle moje wypociny, choć o zgodę nigdy nie pytał.

 

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...