Skocz do zawartości

Gdzie zamówić bobbera


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa mieszanka - wał kardana + sissy bar + harleyowska pomarańcz + Cafe Racer`owy pasek na baku.

 

 

A ja się martwię że mam nieoryginalną żarówkę w lewym kierunkowskazie. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panów nieco poniosło, w kierunku niepożądanym przez autora. niniejszym skorygowałem

i proszę przynajmniej z grubsza trzymać się tematu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jeszua :notworthy:

Było to bardzo nie ok... Można poddać projekt krytyce, ale konstruktywnej, a takie przycinki.. no cóż... Tak jak pisałem wcześniej, z pewnych el zrezygnować nie mogłem ze względu na "małą" motonitkę i może stąd pewna mieszanka, ale ... jest to realizacjia marzeń sprzed 12 lat( jest to mój II taki VT) kiedyś nie było kaski, a pomysł był. Następny się rodzi w głowie ale będzie to już coś na bazie EVO...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jestem trochę w temacie buduję coś podobnego.

Powiem Ci szczerze jeśli sam nie potrafisz dłubać to lepiej kupić gotowca,koszty są naprawdę okrutne.

Zrobienie surowej ramy to koszt 3000-4000 tyś ,ale to nic w porównaniu z cała resztą (diabeł tkwi w szczegółach).

Kilka fotek mojego sprzęta:

http://picasaweb.google.pl/kar594/HD#

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (w zeszłym tygodniu) był tu na forum jeden Bobber na bazie VT600 do sprzedania.

A może by Cię taki "rat" interesował?

http://bikepics.com/members/boaconstrictor/87vt700/

sorry za off, ale Boa czy to ta twoja piękna wycackana Honda jest do żyda? niedawno czytałem żeś był dumny jak szlag jakie masz cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie potocznie zwany "żyd" to handlarz, jeśli masz to samo na myśli, nie, nie do żyda :bigrazz:

 

Natomiast,owszem chcę sprzedać... czas na przeróbkę kolejnej maszyny,tym bardziej, że baza (motocykl) i koncept już siedzą w głowie :)

 

 

ps. nadal jestem dumny z Hondy.

:flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak mowi Boa ;) tez porobilem troche sprzeta i juz ,mam koncepcje zgola inna i mysle nad nowym zadaniem , choc to jeszcze nie skonczone ;) ale tak to juz jest ;) jak bloto dla 4x4 ;) - wciąga !! ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...