Skocz do zawartości

Gdzie zamówić bobbera


Rekomendowane odpowiedzi

Działam działam, odzew jest i ceny też w okolicach spodziewanych :) Na szczęście mam jeszcze trochę czasu do namysłu i przeliczenia, czy i na co mnie stać więc jeśli pojawią się jakieś nowe pomysły to proszę piszcie tu.

 

Oczywiście będę informował o rozwoju sytuacji:)

 

Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są te spodziewane ceny?!

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce sie kłucić ale VT 600 średnio łapie styl bobera, w sensie prosta jest załozenia dobre ale taka zbyt nowoczesna.

A możesz powiedzieć, co konkretnie jest zbyt nowoczesne? Ja generalnie nie przepadam za chłodzeniem cieczą :)

Szperam w necie i ciekawe pomysły mają chłopaki na twiny w rzędzie, np. rebel 450 albo xs650. Ten drugi nawiasem mówiąc brzmi nieźle i fajnie wygląda pokrywa zaworów..

Poszukiwania trwają.

 

A skoro prowadzimy ten temat - czy ktoś podjąłby się zrobienia ramy typu hard tail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że akurat ze zrobieniem ramy nie bedzie najmniejszego problemu w polsce jest paru parunastu znawców tematu którzy na pewno sprostają pana oczekiwaniom ale najpierw musi pan wybrac serce motoru a potem dopiero martwic sie o ramę (jak juz bym miał wybierać to szukał bym jakieś V-ałki ale to juz decyzja do pana nalezy)

 

Zbyt nowoczesny?? Nie bardzo wiem co kolega ma na myśli może jakies szczegółiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zrobieniem ramy nie bedzie najmniejszego problemu w polsce jest paru parunastu znawców tematu

Wierzę, ale czy myślę, że wszyscy byliby zadowoleni gdybyśmy znali konkretne adresy, albo namiary, żeby można było wykorzystać tę informację w przyszłości.

Tak więc, jeśli ktoś może polecić jakiś zakład to bardzo proszę o kontakt. Ja chętnie podzwonię albo po-mejluje i podam Wam co się dowiedziałem. W końcu nie każdy wie to, co dla wielu może być oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok daj pozniej znac ile wołaja za wykonanie ramy.

Jak by cię interesowało to w niedługim czasie bedę miał gotową rame pod silnik bandziora robioną bardziej pod customa niz bobbera ale jak by cie cos takiego interesowało to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja właśnie kończę budowę "big" bobbera na bazie VT1100C (pierwszy najmocniejszy model z konsolą na baku i ponad 80Km). Jest w nim trochę zmian :wink: ale tył jest miękki... Postaram się wrzucić niedługo parę fotek, to może Ciebie zanteresuje taka koncepcja...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Widzę, że temat się rozwija i jest mi bardzo miło z tego powodu. Informacje spływają również kanałami prywatnymi i już niedługo przedstawię owoce mojego dochodzenia ;)

Co do opcji sprzedaży to również fajnie, że się zgłaszacie - jeśli mogę proszę wklejajcie linki do fotek, żeby wszyscy mogli je zobaczyć i ocenić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może zapodam parę fotek więc oceńcie sami... Dodam, że sprzęt się jeszcze robi tak więc efekt końcowy bedzie za ok 2 tygodnie... ale w załączniku sa różne etapy...

Pozdrawiam

 

http://picasaweb.google.pl/shadow1100bobbe...LiXo6ey792c5wE#

 

z ostatniej chwili, dzisiaj pojawiły się jeszcze podłogi i błotnik z przodu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Czarku,

mam 9 letnią Córeczkę i dla niej to pozostawiłem. I nie zmienię, choć to wbrew stylistyce :icon_razz: Córeczka ważniejsza wybacz, a w Grudniu pojawi się "kolejny" członek rodziny więc pozostaje mi dorzucić jeszcze jakiś koszyk ... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...