Skocz do zawartości

świece zapłonowe


Budzik-WGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takie Pytanko...na jakich swiecach zaplonowych jezdzicie??

 

Ps. JA mam Izolatora czy to dobra firma swiec??? i Czy jest odpowiednia do Etki........bo sprzedajacy ( stary ,,Mzciarz,, powiedział mi ze tak a wy co sadziocie o tych swiecach????

 

Pozdro!!!!!!!! ;) ;) :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji Iskra F100S jest bardzo dobra do etki, sam na tej Iskrze przejeździłem cały sezon i zero problemów. Chwilowo to jest jedyna świeca, na której udało mi się przejechać tyle km, jak miałem Bosch'a W5AC to zawsze jakieś problemy były z nią.

 

Szczerze polecam Iskrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja 2 sezony przelatalem na iskrze f95 (chyba takie oznaczenie, ale 95 napevno) i nienarzekalem, raz mi padla siweca, wymienilem na nova taka sama i bylo ok...

 

z tego co widze mialem troszke nieodpowiednia,ale kolorek taki jak trzeba wiec niezamierzalem nic zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to już nie wiem... Kupiłem Isolatora i po 100 km padła - przebicie. Jeden gościu, który docykał mi ładnie zapłon i gaźnik (paliła 4/100, obroty bj 1200 na zwykłym zapłonie i przy całkowicie zluzowanej śrubie regulacyjnej na pokryiwe przepustnicy) powiedział mi, żeby jeździć na świecach z dlugim gwintem. Wkręcił Iskrę FE65PRS czyli świeca o zdecydowanie zbyt małej wartości cieplnej. Silnik chodzi naprawdę łądnie ale gdy się cieplej zrobi - od razu spalanie stukowe. Teraz Iskry F100 nie mogę dostać, poza tym ona ma krótki gwint. Jak jest z Iskrą F95? Też ma krótki gwint? Jeździ ktoś a Was na świecy z dlugim gwintem? Jaką świecę mam teraz założyć? Może NGK? Ile ona kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Iskrę F95PS, zobaczymy jak maszyna będzie chodziła na niej. Ma krótki gwint, oryginalny Isolator też ma krótki gwint, szczerze mówiąc nie wiem co daje długi gwint, tak mi powiedział jeden gościu, co nie znaczy, że nalezy mu ślepo ufać. W każdym razie obawa, że przy długim gwincie tłok będzie uderzał w świecę, jest nieuzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem na izolatorze teraz jezdze na Bern ie i tez jakos dziala W sumie narazie jestem zadowolony A swiecy z dlugim gwintem jakos bym nie zalozyl Jakies mam uprzedzenia Co za duzo to niezdrowo :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...