Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja pana z PUCHY!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na fakcie chłopaki wolna jazda na moto to porażka , puchy traktują cie jak powietrze , śmiecia (wiem bo jak na junaku jeżdze to cały czas w lusterko patrze czy jakiś dres w ospojlerowanym golfie 2 nie będzie miał ochoty na ściganke ze mną i moim 50-ci letnim moto )

...ale cebra i problemu nie ma nikt mnie nie wyprzedza ( chyb że jakaś litrówka czy cuś ) Na drodze to mają sie ciebie bać a nie ty ich.Trzeba du***yć a nie być du***onym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze to mają sie ciebie bać a nie ty ich.Trzeba du***yć a nie być du***onym. :D

 

 

O ja pier***ocenzurowano***

 

i jak tu w tej PL ma sie cos zmienic na lepsze ? ? ?

 

Cale zycie myslalem, ze zasady ruchu maja odbywac sie w koegzystencji, widac malo wiem,

 

bac sie trzeba, bac :banghead: :banghead: :banghead:

 

P.S. chyba kolego jednak nie zajarzyles o co wlasciwie w tym rzchu drogowym chodzi.

 

Na fakcie chłopaki wolna jazda na moto to porażka , puchy traktują cie jak powietrze , śmiecia

 

Chyba masz jakies kompleksy.....

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swinta prawda! Ostatnio wyprzedzalem samochodem za Zieloną "pochod" czoperowców zmierzających na zlot do Łagowa. Durnie jechali 80-90 km/h po drodze, gdzie nikt wolniej niż setką nie jedzie. Wszyscy na sile ich wyprzedzali, a czoperowcy jak to maja w zwyczaju jechali w zawrtym szeregu rozciagnieci na kilkadziesiat metrow. Nie dość ze sami sobie krzywde mogli zrobić, to jeszcze dla innych zagrozenie stwarzali.Masz motocykl to jedź , a jak nie masz jaj to zawsze są PKSy :icon_mrgreen:

 

A to bydlaki, ja bym nie popuścił. Trzeba było gwoździe na drogę wysypać...

(taki sarkazm, jakby kto nie zajarzył)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Na drodze to mają sie ciebie bać a nie ty ich.Trzeba du***yć a nie być du***onym. :D

 

 

Hmm... Ja tego nie rozumiem. Po co ktoś kogoś ma się bać?

 

Ja jakoś nie odczuwam przemożnego strachu jadąc, i nie uważam żebym jakikolwiek strach wzbudzał ani do wzbudzania strachu nie mam aspiracji.

 

Z całym szacunkiem, Seba, ale zawsze mi się wydawało, że jeżeli ktoś chce, żeby inni się go bali to chyba ma jakieś kompleksy i po prostu chce się dowartościować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Z tym wzbudzaniem strachu, to pierdoly.

 

Z tym, ze najbezpieczniej jest jechac ciut szybciej niz przecietnie puszki na danym odcinku drogi jada - to swieta prawda.

Szczegolnie w naszych warunkach...

 

A jak juz Cie ktos wyprzedza, to daj sie wyprzedzic. Nie ma nic gorszego niz frustrat, ktory bedac wyprzedzanym nagle zaczyna cisnac gaz do oporu.

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec ujezdzajac z kolega swoja CeBule ... latalismy ... za wiochami 90/100 po wsiach przelotowo 50/60... :)

 

:eek:

 

Dres w kadecie chcial zebym wjechal mu na dupe...

 

:eek:

 

 

 

piorunująca mieszanka.. nie ma totamto... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no chopaki z całym szacunkiem ale chyba nie wiecie co piszecie . Jak nie jeździcie po głównych trasach 60-70 km/.h to sie nie wypowiadajcie bo nie wiecie o co chodzi . Planując jakiś wyjazd junakiem , szerokim łukiem omijam główne trasy naprawde nie chce zostać stratowany . Jak sie jedzie 70km/h tam gdzie wszyscy tną ponad setke to tylko pobocze zostaje do jazdy (dziury piach po zimie i inne śmieci) gorzej jak nie ma pobocza i trzeba sie trzymać swojego pasa . Koleś w TIRze siedzi na dupie na centymetry a ja nie mam gdzie zjechać , jak już sie weźnie za wyprzedzanie to czyje siepło opon tira i podziwiam jego zawieszenie z ogległośći wyciągniętej ręki. To samo z puszkami wyprzedzają o centymetry . Co wtedy czuje ... STRACH .I nie mówcie że tak nie jest że jestem beee i mam jakieś problemy ... w sumie to mam to gdzieś coo mnie myślicie . Ale znajomi na podobnych sprzętach maja to samo boją sie jeżdzić głownymi drogami , nie jeden po rowie musiał jechać bo go zepchneli .

 

Przejedzcie sie chłopaki tak 60 km/h głowna trasą tak z 100km to poczujecie co to strach.

 

 

PS: cenzure sam wprowadzam , przecież dzieci też nas czytaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uraziłeś ego puszkarza. On chciał wyprzedzić a ty się nie dałeś. Sytuacja do przewidzenia, bo sam kilka razy tak miałem i to nie tylko jadąc motocyklem. Nie warto się przejmować idiota, pamiętaj też że gówna się nie rusza bo będzie śmierdziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego staram się nie zawlniać ponieżej powiedzmy 150km/h i jestem Heppi.

 

niestety przy 150km/h za duzo burakow jeszcze probuje swoich sil swoimi wypasionymi golfami 3 albo BMW rocznik 86, dopiero powyzej 180km/h mozna poczuc sie heppi :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega sie zdenerwowal zdaza sie ale szczegolnei teraz lepiej kierowcow nie denerowowac

siedza w tych puchach , poca sie , wkurwiaja to i sie potrafia wyzyc na kimkolwiek wiec lepiej im nie dawac zadnych pretekstow

ostanimi daniami mialem kilka takich starc , na szczescie jechalem samochodem i nagrywam wszystko wiec taki zajechanie i hamowanie mnie nie ruszylo zbytnio a raczej rozbawilo, ale na moto po takim numerze to by juz CD wyladowalo na Walicow

 

jak bys sie nie zachowal z tym przyspieszaniem podczas wyprzedzania jak dupa to by nie bylo tego zdazenia

mogl cie koles w tym momencie nawet z drogi zepchnac i by mu to sucho uszlo jak bym mial swiadkow

 

wchodzenia w bezporednie stracie z samcohodem to bezsens, tak samo jak utywanie lusterek, bicie ludzi itp

nigdy nie wiesz na kogo trafiles i dla chwilowej satysfakcji mozesz sobie zje*ac zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...