Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paolo, a moze chcesz kupic jakies fanty do TS-ki? Od dluzszego czasu przewracaja mi sie po warsztacie i chyba je wywioze na zlom w koncu bo nikt tego nie potrzebuje.. A mam m.in. fabrycznie nowy zbiornik paliwa blekitny, drugi uzywany ale tez calkiem ladny, aluminiowe mocowania zegarow, jakies czesci sprzegla, chyba przodu kawalek itp. Oddam za przyslowiowy dobry browar;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo, a moze chcesz kupic jakies fanty do TS-ki? Od dluzszego czasu przewracaja mi sie po warsztacie i chyba je wywioze na zlom w koncu bo nikt tego nie potrzebuje.. A mam m.in. fabrycznie nowy zbiornik paliwa blekitny, drugi uzywany ale tez calkiem ladny, aluminiowe mocowania zegarow, jakies czesci sprzegla, chyba przodu kawalek itp. Oddam za przyslowiowy dobry browar;)

Oooooo widzisz - z nieba mi spadasz :biggrin: Tak się składa, że będę potrzebował kilka części (min.do sprzęgła);

Daj znać na PW co tam masz ciekawego (oprócz w/w rzeczy) - i za jakie to "dobre piwo" chcesz je oddać :biggrin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale ,a zarazem pożalę ....Mianowicie nabyłem za free wsk-ę 125 :) <fanfary> z krzywą ramą..:|

A teraz kilka żalów... Od teraz będę częściej zaglądał na złomy ...dzisiaj byłem na jednym z nich(wcześniej byłem dwa tygodnie temu) i pytając się o jakieś moto dowiedziałem się ,że tydzień temu gość miał u siebie na złomie CZTERY motongi : JUNAKA SHL-ę ROMETA i WSK-ę 175 (!!!!! ku#%a!!!) i nie mając co z nimi zrobić (jak się tłumaczył zastępowały miejsce na placu i nikt się nie pytał o nie) bez jakichkolwiek skrupułów załadował je wózkiem widłowym(!!) do kontenera który poszedł do fabryki na przeróbkę ... Nosz ku@#a mać jak tak można ??!!?? co można powiedzieć o ludziach którzy oddają takie motonqi na złom ,a i co można powiedzieć o tym facecie!! BRAK MI SŁÓW.

 

 

 

Musiałem się wyżalić odrazu mi lepiej :)

Edytowane przez kanak098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Wybrałem się dzisiaj do garażu i zrobiłem kilka zdjęć tej MZ, o której wspominałem (osłony na nogi odkręcone - leżą w bagażniku :bigrazz: :bigrazz: );

 

http://img201.imageshack.us/i/img2201p.jpg/

http://img338.imageshack.us/i/img2206m.jpg/

http://img255.imageshack.us/i/img2204c.jpg/

http://img258.imageshack.us/i/img2207o.jpg/

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale ,a zarazem pożalę ....Mianowicie nabyłem za free wsk-ę 125 :) <fanfary> z krzywą ramą..:|

A teraz kilka żalów... Od teraz będę częściej zaglądał na złomy ...dzisiaj byłem na jednym z nich(wcześniej byłem dwa tygodnie temu) i pytając się o jakieś moto dowiedziałem się ,że tydzień temu gość miał u siebie na złomie CZTERY motongi : JUNAKA SHL-ę ROMETA i WSK-ę 175 (!!!!! ku#%a!!!) i nie mając co z nimi zrobić (jak się tłumaczył zastępowały miejsce na placu i nikt się nie pytał o nie) bez jakichkolwiek skrupułów załadował je wózkiem widłowym(!!) do kontenera który poszedł do fabryki na przeróbkę ... Nosz ku@#a mać jak tak można ??!!?? co można powiedzieć o ludziach którzy oddają takie motonqi na złom ,a i co można powiedzieć o tym facecie!! BRAK MI SŁÓW.

Musiałem się wyżalić odrazu mi lepiej :)

 

Serce sciska jak sie czyta takie historie :icon_eek: Ludzie za grosz sumienia i rozumu nie maja :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tydzień temu gość miał u siebie na złomie CZTERY motongi : JUNAKA SHL-ę ROMETA i WSK-ę 175 (!!!!! ku#%a!!!) i nie mając co z nimi zrobić (jak się tłumaczył zastępowały miejsce na placu i nikt się nie pytał o nie) bez jakichkolwiek skrupułów załadował je wózkiem widłowym(!!) do kontenera który poszedł do fabryki na przeróbkę ...

Przyzwyczaisz się z czasem do takich tekstów. W 90% to historie sprzed 10 lat. Chłopy na złomowcu wciskają takie tematy młodym (niekoniecznie wiekiem), żądnym "odkryć" a tak naprawdę to bzdura. Po kilkusetnych odwiedzinach złomowca zaczniesz rozpoznawać kiedy próbują Cię wkręcić ;) Także nie denerwuj się bo ta historia to bzdura. Każdy zajmujący się tym interesem (czyt. handlem złomem) doskonale wie co jest wartościowe i ma w notesie numery telefonów do nadzianych klientów. Czasy znajdowania Junaków, eMek już są dawno za Nami. Teraz jest jeszcze szansa na Komary, WSKi i inne Jawki ale konkurencja jest duża także trzeba by co drugi dzień jeździć i obserwować dostawy aby coś upolować. Teraz już nie mam czasu ale kiedyś regularnie odwiedzałem 3 złomowce z czego jeden zajmujący teren o powierzchni 1ha...

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlom zlomowi nie rowny, tak samo jak zlomiarz zlomiarzowi. Jeden rozgarniety bedzie wiedzial co szukac i co stanowi wartosc a dla drugiego zlom bedzie nic nie wartym zlomem i byle takich bylo jak najmniej bo zawsze mozna wartosciowy motocykl przed huta ocalic :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się z czasem do takich tekstów. W 90% to historie sprzed 10 lat. Chłopy na złomowcu wciskają takie tematy młodym (niekoniecznie wiekiem), żądnym "odkryć" a tak naprawdę to bzdura.

 

 

 

 

 

Mówił to mojemu tacie a nie mi więc nie młodemu żadnego odkryć :):)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Róznie sie zdarza, spózniłem sie i poszedł mi na złomie sprzed nosa AJS z lat 20-tych, zdarzaja sie rózne cuda. nie ma sie co dziwic. Jade jutro po WSK 125 stan fabryka ze złomu własnie:]

Edytowane przez granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...