Skocz do zawartości

TANKBAG SPRZEDAM NIEDROGO


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 kieszenie boczne, główna z mapnikiem, zabezpieczenie na główkę ramy, pokrowiec przeciwdeszczowy, poj. ok 22 ltr. Co rzadkość w tankbagach nawet z najwyższej półki, posiada 8 solidnych supermocnych magnesów, nie ściągnie go nawet z nakeda :icon_eek:

Do oddania za 50 pln.

 

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5C10...693158-full.jpg

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5C10...693156-full.jpg

 

Informacje: PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem w ciągu dwóch godz. 5 wiadomości od chcących kupić (w tym dwie pierwsze o identycznej godzinie) - i aby każdy miał szansę zakupu, wpisujcie w tym temacie na sąsiednim forum swoje propozycje ceny za tankbag. Najwyższa propozycja wygrywa.

 

Koniec "licytacji" jutro (czwartek 11 czerwca) o godz. 18:00.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kieszenie boczne, główna z mapnikiem, zabezpieczenie na główkę ramy, pokrowiec przeciwdeszczowy, poj. ok 22 ltr. Co rzadkość w tankbagach nawet z najwyższej półki, posiada 8 solidnych supermocnych magnesów, nie ściągnie go nawet z nakeda :icon_eek:

Do oddania za 50 pln.

 

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5C10...693158-full.jpg

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5C10...693156-full.jpg

 

Informacje: PW.

Bandzior wyszłedł ci dil bardzo dobrze.

 

Na początke zacytuje kawałek sms-a będącego odpowiedzią na moje zastrzezenia co do niezgodnosci wymiarów 22L tankbaga:

"...Pojemnosć jest większa niz 11Ltr..

 

No to sie pan Piotruś aka "bandzior" nie popisał. Sprzedał mi pół tankbaga(w opisie około 22L a w paczce max 12l i bez opcji powiększenia(brak nadstawki) , wymiary podane "41 x szer. 35 x wys. 18 cm" a w rzeczywistości 35cm x 25cm x 16cm , foto ponizej) , w rozmowie telefonicznej podkreślał jaki to jest uczciwy... Zaplaciłem mu 80zł + 13 za wysyłkę .

Zaproponowałem ze odeślę plecak na swój koszt a on mi przeleje 80zł, to stwierdził że nie będzie kasy za kogoś zakładał , pytam sie o kontakt do właścicielki tankbaga.Odpowiedź: mieszka w niemczech no to potem sie pytam jak to jest mozliwe że tak szybko komus w niemczech kase przekazał i to przez długi weekend a teraz juz nagle nie może mi zwrócić pieniędzy bo nie ma , no to znowu stwierdził ze nie bedzie kasy za kogoś zakładał. Jeszcze raz podkreśliłem że nie kupiłem tego o czym była mowa to swoje uciwe zamiary skwitował stwierdzeniem zebym sobie na allegro tangbag wystawił i pieniedzy mi nie zwróci (choć nie poniósł by żadnego ryzyka bo prosiłem o przelew PO odesłaniu plecaka).

 

Reasumując:

Kolejny marketingowiec uczciwy inaczej. Bandzior mozesz byc idealnym sprzedawca plastrów aikido z TV marketu ;] Ale ja nie jestem starą babą która to połknie. Mam pół tankbaga , i jestem jescze bardziej przekonany że zakupy nalezy robic ZA GRANICĄ!!

Gratulacje dla niekupujących , h*j by was strzelił po takim interesie z Bandziorem.

 

http://http://img132.imageshack.us/img132/9025/dscf1810.jpg

http://img3.imageshack.us/img3/6259/dscf1806.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/6444/dscf1807a.jpg

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam sie o kontakt do właścicielki tankbaga.Odpowiedź: mieszka w niemczech no to potem sie pytam jak to jest mozliwe że tak szybko komus w niemczech kase przekazał i to przez długi weekend a teraz juz nagle nie może mi zwrócić pieniędzy.

Czemu wymyślasz? Obaj wiemy, że wyssałeś to z palca. To jest zapewne "obsmarowanie", którym mi groziłeś przez telefon... Wybacz, to żałosne zachowanie godne siedmiolatka :ok

 

janosikkk denerwuje się, gdyż nie dopatrzył na zdjęciach iż torba składa się z jednej części (drugiej od początku nie było-proszę obejrzeć zdjęcia). By uniknąć nieporozumień wykonałem wyraźne foto, z własnej inicjatywy pomierzyłem i przesłałem mu wymiary przed zakupem, które zaakceptował.

 

Skoro bawimy się w cytaty, przytoczę wiadomość janosikkka przysłaną po kilkunastu minutach niedodzwonienia się:

"Chłopcze nie pobije cie przez telefon wiec czemu nie odbierasz. Jak sie nie odezwiesz to dostaniesz negatywa i obsmaruje cie na forum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment , przebieg wydarzeń:

 

1.Odbieram paczke , mierze , niestety nie za to zapłaciłem , stwierdzam że trza zadzwonić.

2.Dzwonie raz , nikt nie odbiera i pisze sms-a z informacją że odebrałem paczke ale nie z moim tankbagiem (nie te wymiary , ne ta pojemność)

3.Po kilku minutach dostaje odpowiedź:

 

"Witaj. Dziekuję za informacje.Jak widać torba nie ma na zdjęciach przypinanej drugiej części, nie deklarowałem też jej wysłania.Celem uniknięcia nieporozumień przesłałem tez jej wymiary zewnętrzne.Pojemnośc tez jest większa niż 11ltr,moj dwukomorowy o identycznej podstawie po powiekszeniu miesci 40ltr"

 

4.Czytam i mysle sobie , gość se jaja robi choćby z tego wzgledu że nigdzie nie ma informacji o tym że tej dopinanej czesci nie ma a wymiary to sie zgadzają po mocnym rozciągnięciu tankbaga.Ja kupiłem coś co ma około 22litry a nie powyżej 11 , jescze rozejrzałem sie wczesniej po allegro i sklepach i widziałem modele z chowanym rozszerzeniem pod zamkiem Kilkanaście minut póżniej łapie za telefon i dzwonie jeden , drugi , trzeci , czwarty .. i nic . Oddzwonił oczywista sam ale dopiero po tym obraźliwym sms-ie i to w kilka minut po jego wysłaniu.W wiadomości była zawarta równiez 2 propozycje: odsyłam plecak a on zwraca koszty lub dosyła mi nadstawke.

Gadka nie doprowadziła do niczego bo ja już swoje żądania przedstawiłem a bandziorek stwierdził że nijak sie nie poczuwa gdyz to moje niedopatrzenie. NA propozycje odesłania plecaka i zwrotu pieniędzy zaczał opowiadac jakaś dziwną historie ze to nie jego rzecz , potem cos o właścicielce z niemiec (juz nie wiem ku*wa czy motocykla czy plecaka) , potem ze nie bedzie kasy zakładał za mnie, .Mniej wiecej z rozmowy wynikło cos takiego że poprzednia włascicielka powiedziała mu że ten tankbag ma 22litry a on podał mi wymiary mierzone miarką krawiecka i oparł sie na widzimisie proporcjonalnym do jakiegos tangbaga którego on sam używa.

 

5. Ja sie wku**wiłem no i możecie teraz oglądac to monstrum.

 

Bandziorku , bazujesz na ludzkim niedopatrzeniu , źle robisz synu. Żebyś mnie wychujał na np. 20000zł to bym cie jescze miał za co podziwiać a na razie wyruchałeś mnie na 80 zł job twoju mać. To aż śmiać mi sie chce. I wiesz że teraz siedze 500km od szczecina w związku z czym nijak nie bedzie mi sie chciało jeździć do ciebie. Dobrze że wiekszość ludzi ma normalne podejście do tego typu sytuacji.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no zaraz... Z opisu wynikało, że tankbag kompletny.

Sama chciałam kupić, ale... chyba ostrzegła mnie kobieca intuicja.

I to już w momencie, kiedy kolega ogłosił licytację.

 

Bo wiele razy już tak było, że ktoś na forum tanio całkiem fajne, po prostu niepotrzebne mu już rzeczy oddawał. Ale wtedy oddaje/sprzedaje się pierwszemu chętnemu. Od licytacji, to allegro jest.

Tu ewidentnie chęć zysku przyćmiła ocenę...

I teraz ciąg dalszy:

Tankbag niekompletny.

Hmm...

Oddając, a już zwłaszcza sprzedając cokolwiek opisuje sie dokładnie stan i uszkodzenia/mankamenty. Brakujące części, to znacznie poważniejszy kaliber.

 

Bandzior, nie rób se jaj i wyprostuj sprawę. Póki co tracisz coś więcej, niż 80 zł (i 13 za przesyłkę). Tak się po prostu nie robi.

 

 

 

 

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ciąg dalszy:

Tankbag niekompletny.

Hmm...

Oddając, a już zwłaszcza sprzedając cokolwiek opisuje sie dokładnie stan i uszkodzenia/mankamenty. Brakujące części, to znacznie poważniejszy kaliber.

Nie ma uszkodzeń czy brakujących części. Torba ma opcją rozbudowania poprzez dokupienie przypinanej górnej części. To tak jakby kupić kurtkę kombinezonu dwuczęściowego i mieć pretensje że brakuje spodni...

 

Wymiary kupujący otrzymał prawdziwe i dokładne, mierzone po włożeniu do torby kurtki motocyklowej, z którą zresztą wykonane były zdjęcia. Otrzymał też ode mnie wiadomość przed zakupem, iż nie mam potwierdzenia dla pojemności i dlatego przesyłam wymiary by upewnił się, czy wielkość mu odpowiada.

 

W związku z groźbami przesłanymi pod moim adresem jeszcze przed jakimkolwiek kontaktem telefonicznym i "poziomem" kultury prezentowanym przez janosikkk, temat uważam za zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torba ma opcją rozbudowania poprzez dokupienie przypinanej górnej części. To tak jakby kupić kurtkę kombinezonu dwuczęściowego i mieć pretensje że brakuje spodni...

 

tu się nie zgodzę: torba jest dwuczęściowa, ale jest jedna i tak jest sprzedawana; nie da się dokupić w sklepie osobnych części. a sprzedaż w tym kształcie to jakby zacytować opis kurtki z wypinaną membraną czy ociepleniem i sprzedaż bez niej...

co do korespondencji się nie wypowiadam, IMHO winę ponoszą obie strony - ze wskazaniem na sprzedawcę, bowiem podając pojemność całej torby zasugerował, że jest kompletna

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janosikkk juz nieplacz , odkupie ta torbe na zakupy, wyslij mi paypal :icon_mrgreen:

A chętnie sprzedam. Gdzie odbierasz i na jaki adres chcesz invoice? :icon_mrgreen:

 

 

W związku z groźbami przesłanymi pod moim adresem jeszcze przed jakimkolwiek kontaktem telefonicznym i "poziomem" kultury prezentowanym przez janosikkk, temat uważam za zakończony.

Chłopcze weź wkońcu zacytuj tego fstsząsajacego sms-a z groźbami i molestowaniem psychicznym na twej osobie a nie becz mi tu.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...