Skocz do zawartości

Skradzone GSX-r 1000 K4 i K5 !!!


ZammeR_Poz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję.

Wiem, że to syzyfowa praca może, ale w każdym mieście jest ograniczona ilość spółdzielni taksówkarskich. Oni jakieś rejestry prowadzą. Być może warto byłoby podzwonić i popytać o kurs na taki adres konretnego dnia? Taksówki pewnie od siebie z domu nie zamawiali, ale może coś uda się ustalić? Rysopis rozumiem masz od brata, ale może po taxi dzwonili np. z innego stacjonarnego numeru telefonu...?

W każdym bądź razie powodzenia! trzymamy kciuki.

 

 

a ja mysle ze do taksi po prostu wsiedli na postoju albo ja zlapali z ulicy, wlasnie po to zeby sladow bylo jak najmniej , niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze do taksi po prostu wsiedli na postoju albo ja zlapali z ulicy, wlasnie po to zeby sladow bylo jak najmniej , niestety

Postoje taksówkarzy są przeważnie w popularnych miejscach publicznych a tam zazwyczaj jest monitoring. Moze sie coś nagrało ;]

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

qurwa, ja tez zawsze jak cos sprzedaje to nigdy nie w swoim garazu tylko na umowionym miejscu - niektorym moze sie to wydawac dziwne :rolleyes:

Rejestracja FZA... z powyzszego linku to juz moje rejony hmm...

Bardzo wspolczuje poszkodowanym - widac ze motocykle zadbane, wiele wysilku wlozone w nie, a tu takie cos :icon_evil:

 

PS. Jezeli moge jeszcze przed czyms ostrzec to ostatnio bardzo modne sa kradzieze puszek, ktore byly uprzednio naprawiane w jakichs tam warsztatach. Tam sie po prostu rozpracowuje zabezpieczenia, dorabia kluczyki i po czasie wlascicielowi sprzata samochod.

Druga opcja to zakup samochodu u handlarza, ktory takze posiada komplet dorobionych kluczykow.

W dzisiejszych czasach zalozenie jakiegos nadajnika GPS to zaden klopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna rada ... wystawcie ogloszenie z jakims konkretnym moto ... i poczekac moze sie zglosza.... pogadac z policja moze by pomogli z podpucha... a ludzi ktorzy beda sie normalnie zglaszac poprostu odwolywac ze juz nie aktualne po obejzeniu i juz ... moze to cos da rade:)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna rada ... wystawcie ogloszenie z jakims konkretnym moto ... i poczekac moze sie zglosza.... pogadac z policja moze by pomogli z podpucha... a ludzi ktorzy beda sie normalnie zglaszac poprostu odwolywac ze juz nie aktualne po obejzeniu i juz ... moze to cos da rade:)

 

To co napisałeś za bardzo się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś za bardzo się kupy nie trzyma.

 

 

juz tlumacze bo zeczywiscie moja wypowiedz byla zawila

 

 

1) wystawic na sprzedarz motocykl z zakresu takiego jakie zostaly juz skradzione przez tych delikwento, z regoly sa to motocykle sportowe bardzo dobrze utrzymane(aukcja oczywiscie fikcyjna ale z prawdziwym moto)

2) poczekac a moze szczescie bedzie chcialo ze sie zglosza na ogledziny??

3)jesli udalo by sie w to przedsiewziecie zaciagnac i policje mozna by bylo zrobic prowokacje i doszlo by do zatrzymania podejzanych

4)jesli kradzione motocykle byly z jednego okregu to na nim sie skupic, jesli byly to ruzne miejsca w polsce moglo by to stanowic problem ale i jego by sie jakos pokonalo

 

 

oczywiscie "plan" ktory napisalem jest tylko obrazowy i bardzo optymistyczny ale jesli szczescie dopisze moze sie udac ....

 

 

z tego co widze te typki juz troche moto nakradli wie3c moga szukac dalej a przydalo by sie im to ukrucic :)

 

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tlumacze bo zeczywiscie moja wypowiedz byla zawila

1) wystawic na sprzedarz motocykl z zakresu takiego jakie zostaly juz skradzione przez tych delikwento, z regoly sa to motocykle sportowe bardzo dobrze utrzymane(aukcja oczywiscie fikcyjna ale z prawdziwym moto)

2) poczekac a moze szczescie bedzie chcialo ze sie zglosza na ogledziny??

3)jesli udalo by sie w to przedsiewziecie zaciagnac i policje mozna by bylo zrobic prowokacje i doszlo by do zatrzymania podejzanych

4)jesli kradzione motocykle byly z jednego okregu to na nim sie skupic, jesli byly to ruzne miejsca w polsce moglo by to stanowic problem ale i jego by sie jakos pokonalo

oczywiscie "plan" ktory napisalem jest tylko obrazowy i bardzo optymistyczny ale jesli szczescie dopisze moze sie udac ....

z tego co widze te typki juz troche moto nakradli wie3c moga szukac dalej a przydalo by sie im to ukrucic :)

 

Takie rzeczy to tylko w erze :biggrin: Policja gania u nas pijaczków na bajcyklach a Ty takie ambitne zadania im stawiasz? :biggrin:

 

Nadal to wszystko kupy się nie trzyma :biggrin:

 

A jak w ogóle ma się sprawa? Coś wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale juz przynajmniej wiadomo o co mi chodzilo napisalemze to pomysl mocno optymistyczny .... ale zawsze lepsze to niz nie robic nic i czekac a z odwioza moto do domu :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...