Skocz do zawartości

CBR1000rr i 800 km jednego dnia


WieslawP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jade juto z Wawy do Rzeszowa i spowrotem. Jak sie jedzie sportem w taka trase?

Czy mam zalozyc pampersy????

 

eee tam tragedi nie ma. Ja na Bladym zrobiłem jednego dnia jakies 1050 km tylko nie po polskich drogach. W sumie w Polsce to by sie jakiś jasiek pod dupsko przydał ;-)

 

Z Wawy do Rzeszowa 400km?

 

Kolega sie machnoł o 200 km. Tam i spowrotem jest dokładnie 600 km

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Radomia (podejrzewam że tamtędy będziesz jechał) będzie git, dwa pasy w każdą stronę i nowa nawierzchnia, jest gdzie odwinąć tylko trzeba uważać na miśki. Dalej nie wiem jak jest ale prawdopodobnie zaczną się dziury :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Radomia (podejrzewam że tamtędy będziesz jechał) będzie git, dwa pasy w każdą stronę i nowa nawierzchnia, jest gdzie odwinąć tylko trzeba uważać na miśki. Dalej nie wiem jak jest ale prawdopodobnie zaczną się dziury :).

 

A dalej jet ch**nia i mrok jak powiada mój znajomy :biggrin: Uważaj na "misiaczków" w okolicach Sandomierza,Niska.Trasa kiepska ,dużo tirow i prawie non stopo teren zabudowany szczególnie odcinek Sandomierz -Rzeszów.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak koledzy wyżej, gimnastyka i poduszka, a jak pierwsza taka trasa po polskich szosach to gwarantuje że długo pozostanie Tobie w pamięci...oczy wokół głowy lewy pas i gaz, ale swoją drogą zawsze się zastanawiałem czy bardziej męczę się psychicznie czy fizycznie, choc faktycznie raz przesadziłem z trasą i 2 tygodnie mogłem tylko w lewo skręcać głową...powodzenia i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja slyszalem ze ghostrider motcyklami jezdzi :D :P ale moze mlody jestem i bzdure slyszalem :P

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...