Skocz do zawartości

spęd na sluzewcu


pagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[Kolejka na 500 metrów, jedna kasa, ceny z kosmosu a po wyjściu debilne zawieszki reklamowe na motocyklu ... ja podziękuję za wszystkie kolejne :banghead:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wlasnie nie ten sped... Albo chociaz gdyby byl jakis kulturalny wjazd dla moto, a nie przedzieranie sie przez tlumy...

Raz sie wybralem, ale zanim do bramy dojechalem to mi sie juz odechcialo.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego, co piszą na stronie, w sobotę ma nie być wjazdu dla :crossy: od ul. Poleczki. Ja się pewnie wybiorę.

 

http://www.mototarg.pl/

 

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Kolejka na 500 metrów, jedna kasa, ceny z kosmosu a po wyjściu debilne zawieszki reklamowe na motocyklu ... ja podziękuję za wszystkie kolejne :banghead:

 

pzdr

kjujik

 

ja byłem chyba 4 razy i tylko raz była taka "Mega wężowa" kolejka . Pozostałe przypadki to 2-10m i kilka min. czekania. Ceny.... zgadza się, ale też nie na wszystkich stoiskach. Zdarzają się rodzynki, które sprzedają po cenach "allegropodobnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to z długaśnymi kolejkami i wyczekiwaniem na mrozie kojarzą się te wszystkie wystawy organizowane w zimie, natomiast przed wejściem na Mototarg nigdy się nie nastałem, a byłem wiele razy. Inna sprawa, że nigdy nie uderzam z samego rana.

 

Wczorajsza wizyta zaowocowała nowymi rękawicami i książką Artura Zawodnego pt. "Długa wycieczka".

 

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Się ktoś wybiera w sobotę?

Ja się np. wybieram.

 

BTW, orientuje się ktoś z Was, jak jest z wystawianiem faktur przez sprzedawców na tego typu bazarach? O możliwość wystawiania takowych raczej nie podejrzewam panów handlujących szeroko pojętym złomem, tj. mniej lub bardziej pordzewiałym żelastwem walającym się po ziemi, ale tacy np. sprzedawcy nowych ciuchów czy akcesoriów powinni chyba w ostateczności wysyłać faktury na wskazany adres w późniejszym okresie, tak jak to ma czasem miejsce w przypadku korporacji taksówkarskich.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...