Skocz do zawartości

Olej czarny jak węgiel po przejechaniu 900km od wymiany


konradoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to Motula w Motulu jest znikoma ilość. I nie chodzi tylko o beczki, a o normalne opakowania 4L. Ja przez jakiś czas Motula sobie odpuszczam . Ile tego poszło w rynek ?,-nie mam pojęcia. Ryzykować nie mam zamiaru

Moze rozwin troche ten temat. Ktoś podróby puszczal?Czy to dotyczy tylko polskiego rynku?Czy to ogolnokrajowa akcja, czy moze tylko dotyczy sprzedazy Allegro/sklepy internetowe?

Litrowych opakowan też to dotyczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Olej zmieniający barwę na ciemną chwilę po wymianie to zupełny standard.

pzdr

 

No dobra ale co za "dokladnie " ??

Jak masz syf w silkniku to i czarny olej.

Ja na swoim zrobilem ponad 10 tysiecy i jest piekny jasny kolorek :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze rozwin troche ten temat. Ktoś podróby puszczal?Czy to dotyczy tylko polskiego rynku?Czy to ogolnokrajowa akcja, czy moze tylko dotyczy sprzedazy Allegro/sklepy internetowe?

Litrowych opakowan też to dotyczy???

Nie wiem czy dotyczy to tez litrowych opakowań. Wiem tylko tyle, że w Polskę poszła spora partia lewego Motula na taką skalę , że sprzedawcy nie mogą mieć pewności czym handlują.

Dla mnie to koniec tematu. Każdy zrobi jak chce, jednak ja Motula nie zaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to koniec tematu.

 

Nie pisz w ten sposob, bo sporo uzytkownikow motocykli leje motula.

Jak wiesz cos czego my nie wiemy, to podziel sie ta wiedza :notworthy: a moze unikniemy kupowania podrobek lub kiepskiego oleju ktory moze zniszczyc silnik :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że w Polskę poszła spora partia lewego Motula na taką skalę , że sprzedawcy nie mogą mieć pewności czym handlują.

Napisał wszystko co wiedział na ten temat to czego więcej chcesz?

Sam pogrzebaj w necie a jak coś znajdziesz to podziel się tą wiedzą.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaman o to że bezsprzecznie na rynku jest w cholerę lewego Motula, wystarczy wpisać w googlach "lewy motul w sklepach"

 

Dla mnie osobiście jest bez znaczenia skąd on to wie, ważne że wie i że ostrzegł innych.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wszystko ma sens- każdy kupuje motula, wiec najwiecej mozna na nim robić przekrętów. Ja osobiście smigam na Liqui Moly, wczesniej na castrolu, motulu i jakoś różnic nie czuje -a moto jak oleju nie brało tak nie bierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedziałem , wiedziałem że tak będzie:). Panowie, cóż mogę więcej powiedzieć? Po prostu kilka osob, ktore siedzą w temacie wybiło mi Motula z głowy (na jakiś czas bynajmiej). Ufam im i wiem , że głupot nie gadają. Kto namieszał w Motulu? - nie mam pojęcia i nie wnikam. Sam zalałem castrola ( niechętnie i z koniecznosci) bo był pod ręką. Bardziej wyjaśnić juz nie mogę bo musiał bym podawać dane osobowe/firmowe chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może robisz dla konkurencji? :) (żart)

 

Ja na szczęście kupiłem dzisiaj Valvoline Durablend, nie dość, że bardziej odpowiedni do mojego moto wg. serwisówki to jeszcze tańszy... no i widać, że pewniejszy.

 

Co do tego Motula to rzeczywiście mogło z nim być coś nie tak skoro ledwo po zmianie był taki czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik ja kupowałem motula w Larssonie i Kawa po ponad 4 tysiącach loto dalej a olej wygląda jakbym go dopiero zalał, oleju nie ubywa, to chyba dobrze z nim co?

 

Nastraszyliście mnie i teraz nie wiem czy jak nie odkręcę korka do oleju to z silnika mi nie wyskoczy smok albo Twinky Winky z butelką Castrolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem w necie, na różnych forach pojawiały się informacje o lewym Motulu. Był dostepny w duuużo niższej cenie niż u oficjalnych dystrybutorów. No i ponoć działo się to trzy lata temu ale może coś jeszcze na rynku zostało.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie popadajmy w paranoję. Bo niedługo wszyscy poumieramy na ptasią grypę. W tym roku to już nawet świńska panuje.

 

Ja nie mam zamiaru zmieniać oleju tylko dlatego, że ktoś, coś, komuś szepnął. Równie dobrze ta osoba może być dystrybutorem Castrola albo Bel-Raya, Liqui Moly, Shella czy innych Yamalube.

 

Motul podrabiany

 

Castrol - padaka. Na co najmniej 3 forach czytałem jaki to Castrol jest do dupy.

 

Pomijając teorie spiskowe, nie mam zastępczego (dla motula) oleju 10W50 który kosztuje ok.120zł a do castrola (już pełnego syntetyka) nie mam zamiaru dopłacać 50zł bo...(patrz powyższe).

Edytowane przez Saturnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...